Irina Shayk ma nowego ukochanego?
Eastnews

Irina Shayk przyłapana na randce z przystojnym mężczyzną! Zapomniała już o Bradleyu Cooperze?

Irina Shayk ma nowego ukochanego?
Eastnews

Wygląda na to, że Irina Shayk zapomniała już o Bradley'u Cooperze! Ostatnio modelka została przyłapana na randce z tajemniczym mężczyzną i wyraźnie nie chciała, aby robiono jej zdjęcia. Gwiazda jest dopiero singielką od 4 miesięcy, jednak nie zamierza już wracać do przeszłości. Czy sfotografowany mężczyzna jest jej przyjacielem a może parę naprawdę łączy coś więcej? Zobacz!

Irina zapomniała już o Bradleyu

W czerwcu br. Irina Shayk rozstała się z Bradleyem Cooperem. Para spotykała się ze sobą przez 4 lata. I w 2017 roku przywitała na świecie córkę, która otrzymała na imię Lea. Niestety związek gwiazd należy już do przeszłości i nic nie wskazuje na to, że para do siebie wróci. Dlaczego?

Ostatnio informowaliśmy o nowym związku Bradleya Coopera. Przypomnijmy, że aktor miał zostawić Irinę Shayk dla Lady Gagi. Gwiazdor bał się jednak zaangażować w nowy związek, co bardzo nie podobało się piosenkarce. Ostatecznie para rozstała się na dobre w momencie, gdy mieli o swoim uczuciu opowiedzieć światu. Teraz zarówno Bradley jak i Gaga muszą chodzić na randki. Podobno reżyser zakochał się w Angelinie Jolie! Czy będzie z tego coś poważnego? Zobaczymy!

Zobacz także: Wyluzowana Angelina Jolie w bardzo odważnej stylizacji! Pokazała za dużo?

Nieustanne plotki o Bradley'u Cooperze i jego nowych miłosnych relacjach, wymusiły na Irinie, aby i ona zaczęła żyć przyszłością. Modelka zdaje sobie sprawę, że to koniec związku z aktorem. Irina zaczęła chodzić na randki, jednak w przeciwieństwie do ex partnera nie spotyka się z żadnymi sławami. Ostatnio paparazzi przyłapali ją z tajemniczym mężczyzną w Nowym Jorku. Para wyraźnie nie chciała zostać sfotografowana, jednak nie udało im się uciec przed dziennikarzami.

Zobaczcie zdjęcia z randki, gdzie Irina wysyła całusy "koledze". Myślicie, że to jej nowy partner?

Irina Shayk ma nowego ukochanego?
Eastnews

Irina na randce. 

Irina Shayk ma nowego ukochanego?
Eastnews

 

Więcej na temat Bradley Cooper Irina Shayk
Przeładuj

Gorąca bitwa Patryka i Karola w "The Voice of Poland"! Jurorzy nie wytrzymali...

zobacz 01:48