Reklama

Grzegorz Krychowiak nie ma teraz łatwego życia. Choć podczas Mundialu strzelił jednego gola, kibice i tak mocno krytykują go za słabą formę podczas turnieju i wiele błędów, które doprowadziły do tego, że ponieśliśmy porażkę. Krychowiak zaraz po powrocie z Rosji, zabrał swoją ukochaną Celię na wakacje do USA. Para wypoczywała przez prawie dwa tygodnie w Miami, teraz przenieśli się do Rio de Janeiro, gdzie Krycha już nie tylko wypoczywa, ale też ostro trenuje. To właśnie nowe zdjęcie Krychowiaka z Rio, rozbawiło internautów. Dlaczego?

Zobacz: Célia Jaunat i Grzegorz Krychowiak jednym filmikiem z wakacji wywołali burzę. Zobaczcie najnowsze zdjęcia pięknej WAG! Ale SEXY!

Zobacz także

Grzegorz Krychowiak wraca do treningów

Internauci zaraz po Mundialu na Instagramie wyśmiewali grę Krychowiaka, ale potem skupiali się już tylko na jego zdjęciach i filmikach z wakacji. Zwłaszcza jedno wideo zwróciło uwagę wszystkich. Celia Jaunat pokazała nagranie, na którym skrada się w stronę Grzegorza i wkłada mu palec w pupę. Celia szybko usunęła wideo, ale ono i tak zaczęło krążyć po sieci, a Krychowiak został wyśmiany przez internautów. Teraz sytuacja znów się powtarza. Tym razem internauci śmieją się z tego zdjęcia Grzegorza:

Instagram

Krychowiak wrócił do treningów, ale fani w komentarzach na Instagramie zarzucają mu, że trenuje w złych butach i z... poduszką!

Byku, zapomniałeś jeszcze taboret pod tą suwnice podłożyć, żeby łatwiej i przyjemniej się ten przysiad robiło

Oby teraz jakiś transfer do klubu wyszedł, tylko takiego, gdzie się gra. Trzymam kciuki.

Jak tam idzie wsadzanie palca w dupe?

Na bank forma wróci jak tylko przestanie sobie robić zdjęcia, logiczne XD

Pod sztangą Grzesiek nie trzyma poduszki, a ręcznik, ale internauci i tak go wyśmiewają ;). Myślicie, że Grzegorz jeszcze udowodni w kadrze i w klubie, że jest dobrym piłkarzem?

Zobacz: Najpierw intymne nagranie z Krychowiakiem, a teraz to... Nie uwierzysz, co pokazała Celia! Przecieramy oczy ze zdumienia!

Grzegorz Krychowiak stał się w ostatnim czasie obiektem kpin internautów

A wszystko przez to wideo

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama