Krychowiak i Celia na wakacjach Wakacje Grzegorza Krychowiaka i Celii Celia Jaunat i Grzegorz Krychowiak w hotelu Versace
Krychowiak i Celia na wakacjach
1/4
Krychowiak i Celia na wakacjach

 

Celia Jaunat wywołała ostatnio niemałą aferę. Chodzi o nagranie, które pokazała w internecie. Widać na nim Grzegorza Krychowiaka, który bawi się na piasku. W pewnym momencie jego narzeczona wsadza mu palec do... pupy! Zaskoczony piłkarz podskakuje i nie kryje swojego rozbawienia. 

 

Zobacz także: Celia Jaunat i Grzegorz Krychowiak o miłości w cieniu fubtolu i życiu na walizkach!

 

Celia poszła za ciosem i opublikowała kolejny, zaskakujący post. Na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym piękna modelka pozuje z... Gdy to zobaczyliśmy, aż trudno był nam w to uwierzyć! Musicie zobaczyć to na własne oczy! Sprawdźcie naszą galerię :)

 

POLECAMY: Celia Jaunat i Grzegorz Krychowiak jednym nagraniem z wakacji wywołali burzę. Zobaczcie najnowsze zdjęcia pięknej WAG! Ale SEXY!

 

Korzystasz z Facebook Messengera? Od dziś możesz otrzymywać od Party najważniejsze informacje ze świata showbiznesu! Kliknij - to zajmie Ci minutę.

2/4
Wakacje Grzegorza Krychowiaka i Celii

 

To nagranie wywołało prawdziwą burzę w sieci! Nie wszystkim internautom przypadło ono do gustu. Niektórzy uznali, że tak prywatne rzeczy nie powinny ujrzeć światła dziennego. Te negatywne komentarze skłoniły Celię do usunięcia intymnego filmiku z sieci. Zastąpiło go za to zaskakujące zdjęcie, którego bohaterką jest narzeczona Krychowiaka oraz... Musisz to zobaczyć! Sprawdź kolejny slajd!

3/4
Instagram

 

Podczas swoich wakacji na Bahamach Celia Jaunat odwiedziła tzw. wyspę świń. Jej nazwa pochodzi od mieszkańców, którymi są... świnki! Celia nie mogła sobie odmówić tej przyjemności i pozowała do zdjęć z tymi uroczymi zwierzątkami! Musimy przyznać, że to bardzo oryginalna pamiątka z wakacji!

4/4
Celia Jaunat i Grzegorz Krychowiak w hotelu Versace
Instagram

 

Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat na co dzień mieszkają w Paryżu. On jest zawodnikiem w klubie Paris Saint-Germain, z kolei ona zajmuje się modelingiem. Niedawno para ogłosiła, że jest już po zaręczynach. Czy to oznacza, że teraz zaczną się szykować do ślubu? Czas pokaże!

 

POLECAMY: Najlepszy sposób na otarcie łez po Mundialu? Wakacje w luksusach! Zaglądamy do hotelu Versace, w których odpoczywa Krychowiak i Celia