Anna z Rolnik Szuka Żony
Instagram

Anna z "Rolnik szuka żony" zdradza, kto podjął decyzję o rozstaniu!

Anna z Rolnik Szuka Żony
Instagram

Ania i Kuba z 6. edycji "Rolnik szuka żony" rozstali się. Internautów zaniepokoiły wpisy uczestniczki programu i ostatecznie Anna zdecydowała się napisać oświadczenie, w którym potwierdziła,  że nie spotyka się już z Jakubem. To rozstanie odbiło się w sieci szerokim echem, a widzowie "Rolnika" są bardzo zawiedzeni, bo od początku kibicowali tej sympatycznej parze. W komentarzach pojawiło się mnóstwo zarzutów wobec Anny. Niektórzy internauci obwiniają właśnie ją. Teraz Ania z "Rolnik szuka żony" odpowiada fanom programu i zdradza, kto podjął decyzję o rozstaniu!

Internauci oskarżają Annę z "Rolnik szuka żony" o zniszczenie związku

Na Instagramie pod zdjęciami Anny z "Rolnika" pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których to ona jest obwiniana za rozstanie z Jakubem. Niektórzy internauci piszą wprost, że to rolnikowi zależało bardziej, a ona wcale nie była zakochana, tylko szukała wsparcia dla siebie i dziecka:

- Kuba był zapatrzony w Ciebie od samego początku, a Ty wręcz przeciwnie. Odniosłam wrażenie, że on jest odpychający dla Ciebie fizycznie. Byłam pewna, że z takim podejściem właśnie tak to się zakończy, to była jedynie kwestia czasu.

- Ja odnoszę wrażenie, że nie potrafiłaś pokochać Aniu...

-  Jakoś nie widziałam „tego czegoś” w Tobie gdy na niego patrzyłaś...

Ania z "Rolnika" zdradza, kto podjął decyzję o rozstaniu!

Anna Stelmaszczyk zdecydowała się odpowiedzieć  na te zarzuty i przyznała jednocześnie, że to nie tylko ona podjęła decyzję o zakończeniu związku! 

Nie każdy zakochuje się tak szybko. Poza tym to nie była tylko moja decyzja o rozstaniu - napisała Anna.

Już wcześniej w oświadczeniu przyznała, że razem z Kubą mieli inne wizje rodziny. Z całą pewnością Annie nie jest łatwo, o czym świadczy fakt, że na jej Instagramie pojawiło się mnóstwo zdjęć z programu. Kobieta wspomina to, co było i próbuje znaleźć pozytywne strony z udziału w show. Wsparciem dla niej może być też Ilona, z którą zaprzyjaźniła się w "Rolnik szuka żony".

Rozstania nigdy nie są łatwe, a obwinianie jednej ze stron z pewnością nie jest sprawiedliwe. Być może dlatego Anna stara się bronić i komentuje tego typu zarzuty, których na jej instagramowym profilu pojawia się mnóstwo.

Ania i Jakub z "Rolnik szuka żony" jeszcze niedawno tworzyli udaną parę.

Ania i Jakub z "Rolnik szuka żony" rozstali się
Instagram, fot. Milena Fleter

Fani programu martwią się, jak na całą sytuację zareagował syn Ani.

Ania z "Rolnik szuka żony" z synem
Instagram

Ania była jedną z ulubionych uczestniczek programu.

Ania z "Rolnik szuka żony 6" w plisowanej sukience
Instagram

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51