Ania i Jakub z "Rolnik szuka żony" rozstali się
Instagram, fot. Milena Fleter
Newsy

Rozstanie Ani i Jakuba z "Rolnik szuka żony" odbije się na synu uczestniczki? Internauci martwią się o chłopca

Internauci martwią się o 12-letniego syna Ani z "Rolnik szuka żony". Chłopiec przywiązał się do Jakuba i ucierpi przez decyzję mamy o rozstaniu z partnerem?

Informacja o zakończeniu związku Ani i Jakuba z "Rolnik szuka żony" zaskoczyła internautów. Fani pary byli pewni, że uczucie, które ich połączyło, to miłość, która zdarza się bardzo rzadko. Po zakończeniu programu para nie zamieszkała razem, ale Jakub starał się odwiedzać ukochaną i jej syna tak często, jak to było możliwe. Sama Anna zapewniała, że Jakub i jej 12-letni Jaś dogadują się doskonale i bardzo szybko znaleźli wspólny język.

Po informacji o rozstaniu pary internauci zaczęli martwić się m.in. o synka uczestniczki i o to, jak znosi rozstanie mamy z partnerem, którego zdążył już zaakceptować. 

Zobacz także: Ania i Jakub z "Rolnik szuka żony" rozstali się! Jest oświadczenie byłej partnerki rolnika!

Piękny gest Kasi i Piotra z "Rolnik szuka żony"! Marta Manowska zdradziła, co para zrobiła na swoim ślubie

Ania z "Rolnik szuka żony" o rozstaniu z Jakubem i o synu

Ania z "Rolnik szuka żony" w wywiadzie dla magazynu "Dobre Rady" przyznała, że to właśnie 12-letni Jaś namówił ją na udział w programie. Kobieta podchodziła początkowo z dystansem do znajomości z rolnikiem, właśnie ze względu na nastoletniego syna. Nie chciała się angażować nie mając pewności, jak do tej relacji podejdzie jej dziecko. Jednak obawy okazały się bezpodstawne, a Jaś szybko zaakceptował wybranka mamy.

Fakt, że Ania i Jakub zdecydowali się na rozstanie twierdząc, że mają inne spojrzenia na przyszłość, skupił uwagę internautów na uczuciach chłopca: 

Trzeba może było nie brnąć w to dalej skoro miałaś za i przeciw, nie tylko zraniłaś jego ale może i synka... Na pewno jest mądry i kochany, ale to dziecko, które widzi słyszy i myśli, a dzieci mają dużą wyobraźnię... Nie fajnie jest poznać partnera mamy, a za parę miesięcy widzieć ją z innym... - napisała na profilu Ani internautka.

Zarzuciła również uczestniczce, że jej relacja z Jakubem nie była szczera:

(...) Od początku dawałaś odczuć, że on Cię nie pociąga fizycznie ani nie jest w twoim typie, starałaś się na siłę przełamać to, że nie wygląd jest najważniejszy, a jednak nie wyszło. Życzę ci szczęścia i rozsądku, zanim będziesz chciała z kimś być, sama zadaj sobie pytanie, czego naprawdę chcesz i czy słowa RODZINA to te akurat słowa, które ty rozumiesz, bo dla mnie rodzina to przede wszystkim wsparcie i wiara w drugą osobę. Pozdrawiam♥️ - dodała internautka. 

Ania odpowiedziała niemalże od razu: 

Skąd ta pewność, że to ja zraniłam?

Rozstanie Ani i Jakuba niewątpliwie wywołało burzę w sieci. Jednak sądząc po oświadczeniach wydanych zarówno przez Anię, jak i Jakuba można sądzić, że para rozstała się w zgodzie i wzajemnym szacunku. Oboje doceniają wspólnie spędzony czas. Jakub ma nadzieję, że jego relacja z Anią i jej synem wciąż będzie trwała i oparta na przyjacielskich warunkach. 

Zobacz także: Rolnik szuka żony: Internauci krytykują Anię po rozstaniu z Jakubem! Odpowiedziała na ich zarzuty!

Anna i Jakub z "Rolnik szuka żony" rozstali się. Ta wiadomość zaszokowała internautów, którzy wierzyli w ich miłość

Anna i Jakub w
Mat. prasowe

Fani pary martwią się o 12-letniego syna Ani, który polubił Jakuba

Ania z
Instagram

 

Ania Rolnik szuka żony
AKPA
Newsy
Ania z "Rolnik szuka żony" wyjechała z kraju! Jak układają się jej relacje z Jakubem? 
Ania z "Rolnik szuka żony" układa sobie życie po rozstaniu z Jakubem. Czy znalazła nową miłość? Jakie są jej aktualne relacje z byłym partnerem?

Ania z "Rolnik szuka żony" układa sobie życie po rozstaniu z Jakubem. Uczestniczka nie ma pretensji do rolnika i zdradza, że decyzja o rozstaniu była wspólna i przemyślana. Relacja jakiej doświadczyła pomogła jej ponownie uwierzyć w miłość i przekonać się jeszcze może być szczęśliwa. Aktualnie postanowiła wyjechać z kraju wraz ze swoimi przyjaciółmi. Radosne nastawienie byłej partnerki Jakuba nie wszystkim jednak się podoba. Jakie relacje aktualnie panują pomiędzy byłymi partnerami?  Zobacz także:  Po rozstaniu z Jakubem i fali krytyki, Ania z "Rolnik szuka żony" zamieściła wymowną odpowiedź... Ania z "Rolnik szuka żony" o relacjach z Jakubem po rozstaniu  Ania z "Rolnik szuka żony" w rozmowie z Party.pl . przyznała, że udział w programie był dla niej czymś więcej niż tylko uczuciem, które ostatecznie nie przetrwało próby czasu. Zdradziła, że najważniejszą wartością, którą wyniosła jest to, że znowu uwierzyła w to, że może być szczęśliwa. Do udziału w programie namówił ją 12-letni syn, który chciał, żeby mama w końcu była szczęśliwa. I udało się!  Nie żałuję niczego, zawsze warto jest próbować. (...) Dzięki temu, że zgłosiłam się do programu znowu zaczęłam wierzyć w miłość, otworzyłam się na nowe znajomości ale przede wszystkim bliżej poznałam samą siebie.  Ania odniosła się również do wciąż pojawiającej się krytyki na temat rozstania z Jakubem. Wielu internautów zarzuciło jej, że zabawiła się jedynie uczuciami rolnika. Ania nie ma pretensji o zainteresowanie jej rozstaniem. Ma świadomość, że uczucie rodziło się na oczach widzów, którzy teraz chcą wyrazić swoją opinię. Dodała, że pomimo rozstania zarówno ona jak i Jakub wciąż życzą sobie wszystkiego, co...

Ania i Jakub Rolnik szuka żony
Facebook
Newsy
Ania z "Rolnik szuka żony" ma nadal kontakt z Kubą?! Zdradziła, dlaczego się rozstali i czy ma nowego partnera
Ania z "Rolnik szuka żony" o tym, dlaczego rozstała się z Kubą.

Ania z ostatniej edycji programu "Rolnik szuka żony" odpowiedziała na pytania internautów i zdradziła, czy po rozstaniu z Jakubem wciąż utrzymuje z nim kontakt. Była partnerka rolnika opowiedziała również o uczuciu, które pojawiło się między nimi na planie show TVP! Internauci pytali wprost, czy Ania jest już w nowym związku - jak odpowiedziała? Chodzi teraz na randki? Zobaczcie, co zdradziła podczas relacji na Instagramie! Ania rozpoczęła już nowy związek? Ania i Jakub poznali się na planie ostatniej edycji programu "Rolnik szuka żony". Rolnik od samego początku nie ukrywał, że jest zachwycony swoją kandydatką i robił wszystko, żeby zdobyć jej serce. W finale show Ania i Jakub przyznali, że dali sobie szansę i są razem. Wszyscy fani "Rolnika" mocno im kibicowali i czekali na wiadomość o ich ślubnych planach. Niestety, kilka miesięcy po zakończeniu programu zamiast o zaręczynach usłyszeliśmy o rozstaniu Ani i Jakuba. Była para opublikowała wówczas oświadczenia, w których przyznali, że ich związek to już przeszłość. Teraz Ania zdradziła, czy przyjaźni się z Jakubem i jaki mają ze sobą kontakt. Czy była uczestniczka show rozpoczęła już nowy związek? Ania podczas relacji na InstaStories odpowiedziała na pytania internautów! Niestety, okazuje się, że była nie utrzymuje żadnych relacji z rolnikiem. Nie mamy żadnego kontaktu. Przyjaźń to jest bardzo mocne słowo i też się nie przyjaźnimy - powiedziała szczerze Ania.  A jak Ania odpowiedziała na pytania, po co zgłosiła się do programu "Rolnik szuka żony" i czy zrobiła to po to, żeby zdobyć popularność na Instagramie? Do programu zgłosiłam się po to, żeby poznać Kubę. Zgłaszając się do programu w ogóle nie miałam pojęcia o tym, jak działa Instagram. Poza tym nie nie uważam,...

Anna z Rolnik Szuka Żony
Instagram
Newsy
Rolnik szuka żony: Internauci krytykują Anię po rozstaniu z Jakubem! Odpowiedziała na ich zarzuty! 
Rolnik szuka żony: Internauci krytykują Anię po rozstaniu z Jakubem! Odpowiedziała na ich zarzuty! 

Ania z "Rolnik szuka żony" skomentowała krytyczne komentarze internautów! Jak odpowiedziała na zaczepki fanów, którzy sugerują, że to przez nią zakończył się jej związek z Jakubem? Po tym, jak Ania wydała oświadczenie  w którym przyznała, że rozstała się z Jakubem w sieci zawrzało. Fani programu "Rolnik szuka żony" nie mogli uwierzyć, że jedna z najfajniejszych par, które poznały się na planie hitu TVP, podjęła decyzję o zakończeniu swojego związku. Niektórzy intarnauci zaczęli sugerować, że para rozstała się przez Anię. Dlaczego? Ania odpowiada na zaczepki internautów Ania i Jakub poznali się na planie szóstej edycji show "Rolnik szuka żony". Rolnik od samego początku nie ukrywał, że jest oczarowany Anią i przed kamerami mówił, że zrobi wszystko, żeby z nią być. Po programie Ania i Jakub dali sobie szansę i zamieszkali razem. Niestety, teraz okazuje się, że ich szczęście nie trwało zbyt długo. Była partnerka rolnika opublikowała w sieci oświadczenie, w którym przyznała, że ich związek to już przeszłość. Większość internautów wspiera Anię w trudnych chwilach, jednak pod jej wpisem pojawiły się również niezbyt przyjemne komentarze. Ania odpowiedziała na zaczepki!   Kuba jest super, ale Ty Aniu niestety podchodzilas z dystansem. Było to widać. Rolnik to ciężki kawałek chleba- napisała jedna z internautek. - nie była Pani z nami 24h na dobe- odpowiedziała Ania.  Kurcze, a ja odnoszę wrażenie, że nie potrafiłaś pokochać Aniu... - dzięki temu programowi i Kubie właśnie już wiem że mimo wszystko potrafię jeszcze pokochać- skomentowała Ania.  Przypominamy, że wiadomość o rozstaniu skomentował również Jakub. Zobaczcie, co napisał do fanów "Rolnik szuka żony"....

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner