Anna i Ilona Rolnik szuka żony
Instagram

Ilona z "Rolnik szuka żony" zdradziła, co ją łączy z Anną! Pokazała wymowny prezent...

Anna i Ilona Rolnik szuka żony
Instagram

Udział w programie „Rolnik szuka żony” zmienił życie Ilony! Znalazła tam miłość i razem z Adrianem tworzą świetną parę, a niedawno się okazało, że przyjaźnią się z Anną Stelmaszczyk. Już wcześniej pojawiały się ich wspólne zdjęcia i filmiki na Instagramie, ale dotychczas wyglądało na to, że kobiety widują się jedynie przy okazji nagrań do programu. Teraz jednak wyszło na jaw, że Ilona i Anna się przyjaźnią!

Zobaczcie, jaki prezent otrzymała kandydatka Adriana!

Ilona i Anna są przyjaciółkami?

Ilona i Anna znalazły w programie miłość. Teraz są szczęśliwie zakochane w swoich partnerach, co dokumentują w mediach społecznościowych. Obie kobiety chętnie angażują się w pomoc innym i często biorą udział w różnego rodzaju zbiórkach, udostępniając je na Instagramie. Wydaje się, że mają ze sobą wiele wspólnego. 

Teraz postanowiły poinformować fanów "Rolnik szuka żony" o swojej przyjaźni i na dowód tego Ilona pochwaliła się prezentem jaki dostała od Anny. To kubek z napisem "Super Przyjaciółka". Tylko spójrzcie na to zdjęcie!

Ilona z Rolnika dostała prezent od Anny
Instagram

Szósta edycja programu była wyjątkowa pod względem łączenia ludzi. Dzięki niej miłość znalazły aż cztery pary, a kilka uczestniczek połączyła przyjaźń. Jak widać program rozwija się w dobrym kierunku, a już jesienią zobaczymy kolejną edycję!

Śluby w Rolnik szuka żony?

W programie "Rolnik szuka żony" przyjaźń znalazły też Natalia i Diana.

Natalia i Diana z Rolnik szuka żony
Instagram

 

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Kim jest Dominic z "Top Model"? Jego ojciec został zamordowany, ojczym przedawkował leki!

zobacz 02:13