Ilona Łepkowska ostro o Małgorzacie Kożuchowskiej

 

Ilona Łepkowska, scenarzystka i pisarka zawsze miała wyraziste poglądy. W najnowszym wywiadzie dla magazynu "Flesz" mówi o pracy przy serialu "Korona Królów" oraz współpracy z prezesem TVP, Jackiem Kurskim. Krytycy serialu i prezesa Kurskiego będą zawiedzeni słowami słynnej scenarzystki. 

Przyznam, że z żadnym poprzednim prezesem nie miałam tak dobrych, bliskich relacji. No a poza tym to pierwszy z licznych prezesów TVP, jakich znałam i dla których pracowałam, który wręczył mi kwiaty i to wtedy, gdy nawet jeszcze nie wiedział, czy zdecyduję się pomóc przy pracy przy "Koronie Królów". Pod tym względem to jest dla mnie zdecydowanie „dobra zmiana” - mówi w rozmowie z Fleszem.

 

Łepkowska o Kożuchowskiej i serialu "Druga szansa"

 

To nie jedyna zaskakująca wypowiedź Łepkowskiej. Scenarzystka wbija szpilkę w serial "Druga szansa", gdzie w głównej roli występuje Małgorzata Kożuchowska.

 

Kiedy widzę, jak w „Drugiej szansie” biedna, skazana na prace społeczne Małgorzata Kożuchowska pcha wózek z brudną pościelą, a jest przy tym elegancko uczesana i umalowana, a „brudna pościel” tak naprawdę jest czysta, tylko lekko pomięta, to chce mi się śmiać. To jest ten rodzaj lukrowania rzeczywistości, którego nie znoszę - komentuje Łepkowska.

 

Cóż, fanom serialu "Druga szansa" taka wypowiedź z pewnością się nie spodoba. Cały wywiad na łamach nowego "Flesza".

 

Zobacz także: "Plastikowe postacie, bez życia!" Ilona Łepkowska odpowiada na ostrą krytykę pierwszej scenarzystki "Korony królów"

 

Aktualnie powstaje 5. sezon "Drugiej szansy".

Druga szansa odcinek 11 sezon 4
x-news.pl

 

"Korona królów" ma średnio 2,6 miliona widzów.

Korona Królów
Mat. prasowe