Robert Lewandowski, Wojciech Szczęsny, Kamil Glik - ile zarabiają polscy piłkarze? Robert Lewandowski podczas sesji dla Vistula Wojciech Szczęsny - ile zarabia? Grzegorz Krychowiak Kamil Glik - ile zarabia?
Robert Lewandowski, Wojciech Szczęsny, Kamil Glik - ile zarabiają polscy piłkarze?
To szok!
1/11
Robert Lewandowski, Wojciech Szczęsny, Kamil Glik - ile zarabiają polscy piłkarze?

Zaczął się Mundial w Rosji! Polska rozegra w fazie grupowej trzy mecze - z Senegalem, Kolumbią i Japonią. Pierwszy mecz już 19 czerwca. W pierwszym składzie na boisko wyjdą z pewnością nasi najlepsi i najlepiej zarabiający piłkarze m.in. Robert Lewandowski, Grzegorz Krychowiak czy Kamil Grosicki. W pierwszym meczu zabraknie Kamila Glika, który doznał kontuzji barku. Początkowo mówiło się, że kontuzja wykluczy go z udziału w mistrzostwach, ale ostatecznie Glik pojechał do Rosji i ma zagrać w meczu z Japonią. Na którym miejscu zestawienia najlepiej zarabiających polskich piłkarzy jest Glik? Bardzo wysoko. Podobnie, jak Robert Lewandowski, który znalazł się na pierwszym miejscu zestawienia. Według medialnych doniesień, Lewandowski zarabia rocznie 100 mln złotych! Na czym zarabia najwięcej? Zobacz kolejny slajd!

Zobacz: Znacie Z.B.U.K.U? To właśnie jego piosenki puszcza Lewandowski w szatni! A czego słucha Błaszczykowski? Będziecie w szoku!

2/11
Robert Lewandowski podczas sesji dla Vistula
Instagram

Ile rocznie zarabia Robert Lewandowski? Według se.pl, napastnik Bayernu Monachium zarabia 100 mln złotych rocznie! Na czym zarabia najwięcej? Oczywiście na grze w niemieckim klubie, w którym zarabia 15 milionów euro rocznie (wcześniej zarabiał 12 milionów). Podwyżkę wynegocjowano na łącznie 20 spotkaniach! Teraz jednak mówi się, że Robert ma szansę na jeszcze większe pieniądze, ponieważ interesuje się nim Real Madryt oraz angielskie kluby. Transfer będzie oznaczał dla Lewandowskiego sporą podwyżkę, a przecież piłka nożna to nie jedyne źródło dochodów Lewego. Polski piłkarz wiele milionów rocznie zgarnia na reklamach i swoich inwestycjach. 

Zobacz: Tu będą mieszkać nasi piłkarze w Soczi! Luksusowo? To mało powiedziane!

3/11
Wojciech Szczęsny - ile zarabia?

W latach 2009-2016 Wojciech Szczęsny zarobił ok. 113,7 mln. Polski bramkarz w swojej karierze grał m.in. w klubie Arsenal Londyn, w którym mógł liczyć na bardzo wysokie zarobki. Według medialnych doniesień obecnie Wojciech Szczęsny zarabia rocznie ponad 23 miliony złotych! 

4/11
Grzegorz Krychowiak

Grzegorz Krychowiak dwa lata temu przeszedł z Sevilli do Paris Saint-Germain i podpisał rekordowy kontakt. Grzesiek mógł się pochwalił zarobkami w wysokości 4,8 miliona euro rocznie ( ok 20 milionów złotych). Obecnie piłkarz gra w angielskim klubie West Bromwich Albion, do którego został wypożyczony z PSG. Na jego konto w ubiegłym roku trafiła podobna kwota, jak w francuskim klubie, czyli ok. 20 mln zł. 

5/11
Kamil Glik - ile zarabia?

Transfer do AS Monaco dla Kamila Glika okazał się strzałem w dziesiątkę. Piłkarz nie tylko dobrze czuję się w Monaco, ale też świetnie radzi sobie w klubie. W sezonie 2016/17 zdobył z Monaco mistrzostwo Francji, a także dotarł do finału Pucharu Ligi Francuskiej, półfinału Pucharu Francji oraz półfinału Ligi Mistrzów.

– Kamil jest niezwykle ważnym piłkarzem Monaco. Autorytetem w szatni i na boisku. Potrzebny nie tylko w meczach, ale także do wychowywania młodszych piłkarzy. Jest tu jednym z szefów. Szybko wywalczył sobie pozycję i autorytet. Nauczył się francuskiego. Można powiedzieć, że jest wzorem, dlatego postanowiono to docenić – powiedział jego agent Jarosław Kołakowski.

Ile w Monaco zarabia Kamil Glik? Ok. 3,5 mln euro rocznie, ale dodatkowo może liczyć na premię w wysokości ok. 1 mln euro. 

6/11
Wakacje Arka Milika i Jessiki Ziółek

Choć Arek Milik od Euro 2016 walczy z poważnymi kontuzjami, jego wartość wciąż jest wysoka. Polski napastnik i ulubieniec Adama Nawałki na co dzień gra w Napoli, gdzie jest bardzo ceniony. Mówi się, że rocznie zarabia nawet 12 mln złotych.

7/11
kuba błaszczykowski
East News

Kuba Błaszczykowski w latach 2007-2016 zarobił 87,6 mln złotych. W ubiegłym roku zarobił 12 milionów złotych. 

- Zarabia ok. 2,5 mln brutto za sezon, a do tego dochodzą udział w reklamach i premie w reprezentacji Polski - czytamy na se.pl.

8/11

Łukasz Piszczek w latach 2007-2016 zarobił aż 64,8 mln. Piszczek w ubiegłym roku przedłużył kontakt z Borussią Dortmund, gdzie zarabia nawet 11 mln złotych rocznie. 

9/11
Łukasz Fabiański na zgrupowaniu z Warszawie

Łukasz Fabiański w latach 2007-2016 zarobił 61 mln złotych. Bramkarz na co dzień gra w klubie Swansea City, w którym zarabia ok. 7,5 miliona złotych rocznie. 

10/11
Piotr Zieliński i Laura Słowiak
Instagram

Piotr Zieliński to piłkarz, o którym w ostatnim czasie zrobiło się bardzo głośno. Ma szansę zagrać w pierwszym składzie podczas meczu z Senegalem! Polski pomocnik nie tylko świetnie radzi sobie w kadrze, ale też w klubie - Napoli jest bardzo zadowolone z jego gry, a do tego płaci mu bardzo duże pieniądze. Młody zawodnik rocznie zarabia ok. 1,5 mln euro. 

11/11
Robert Lewandowski cieszy się z Kamilem Grosickim z gola
Eastnews

Kamil Grosicki to jeden z najlepszych polskich pomocników - obecnie gra w angielskim klubie Hull City. Rocznie zarabia nawet 4,3 miliona złotych!