Hotel Polskich piłkarzy na Mundialu 2018
Hotel Polskich piłkarzy na Mundialu 2018
Zobacz ZDJĘCIA
1/6
Hotel Polskich piłkarzy na Mundialu 2018

 

Polscy piłkarze wyruszyli już do Rosji, gdzie będą reprezentować nasz kraj na mistrzostwach świata w piłce nożnej. Po świetnym meczu towarzyskim, jaki zagrali z Litwą, piłkarze oraz ich trener, Adam Nawałka, są pełni nadziei na wyjście z grupy. Sportowcy nie zapominają jednak o treningach. Zaraz po przylocie do Rosji nasze Orły wezmą się do żmudnej pracy. Adam Nawałka zadbał o to, aby czekały na nich iście królewskie warunki!

 

Zobacz także: Polska, dawaj! Oto 15 t-shirtów na Mundial dla każdego kibica!

 

Gdzie będą mieszkać polscy piłkarze podczas Mundialu 2018?

 

Polscy piłkarze zamieszkają w luksusowym, 5-gwiazdkowym hotelu Hyatt, który jest położony blisko centrum Soczi, tuż nad brzegiem Morza Czarnego. Robert Lewandowski oraz jego przyjaciele z boiska będą mogli korzystać z wszystkich udogodnień tego obiektu. Jak wygląda hotel Hyatt w środku? Dowiesz się tego z naszej galerii!

 

POLECAMY: Tak imprezują polscy piłkarze przed Mundialem! Lewandowska pokazała wszystko ZDJĘCIA

 

Chcesz raz dziennie dostawać od nas informacje na Facebook Messengera na temat tego co się dzieje u Twoich ulubionych aktorów i artystów? Wystarczy, że klikniesz w ten link.

2/6
Facebook

 

Usytuowany w samym centrum legendarnego kurortu nad Morzem Czarnym, zaledwie kilka minut od głównych instytucji kulturalnych i rekreacyjnych miasta, portu pasażerskiego, restauracji, luksusowych sklepów, nocnych klubów i innych atrakcji - taki opis można znaleźć na stronie hotelu Hyatt Regency Sochi, w którym będą mieszkali nasi piłkarze.

 

Polacy mają do dyspozycji nie tylko kryty basen, w którym woda podgrzewana jest przez cały rok, ale także prywatną plażę. Ze względu na to, że hotel usytuowany jest tuż nad Morzem Czarnym, widoki z okna zapierają dech w piersiach... Ale to nie jedyna atrakcja, jaka czeka na naszych sportowców. Sprawdź kolejny slajd!

3/6
Facebook

Kolejną zaletą tego hotelu nie są tylko luksusowe wnętrza, ale również fakt, że jest on położony w pobliżu ośrodka, gdzie będzie trenowała nasza kadra. Piłkarze dzięki temu nie będą musieli tracić czasu na dojazdy. Ich uwaga skupi się tylko i wyłącznie na budowaniu formy: nie tylko tej fizycznej, ale przede wszystkim psychicznej. Co ciekawe, trener Nawałka już wiosną zadbał o to, aby ośrodek, w którym będą trenowali nasi podopieczni, był dostosowany do ich potrzeb. Jak to zrobił? Odpowiedź na kolejnej stronie!

 

Zobacz także: Polscy piłkarze nie zapominają o chorych dzieciach! Ten filmik sprawi, że będziesz kochał polską kadrę jeszcze bardziej!

4/6
Facebook

Gleb Gutijew to osoba, która była odpowiedzialna za przygotowanie boiska treningowego w bazie Sputnik, gdzie będą trenowali nasi piłkarze. Już wiosną 81-latek dostał ważne zadanie: Adam Nawałka poprosił go, aby murawa była równiejsza niż pole golfowe.

- Trawa ma być gęstsza, wysoka na 24 milimetry. Jego życzenie było dla nas zakonem, czyli rozkazem. Zaraz po wyjeździe polskiej delegacji posialiśmy na boisku 600 kg dodatkowych nasion trawy. Czekam na kolejne polecenia selekcjonera Polaków – czytamy w "Fakcie".

 

Nasi piłkarze zaraz po przyjeździe do Rosji przetestują boisko. Trzymamy za nich kciuki!

5/6
Facebook
6/6
Hotel polskich piłkarzy