Julia Wieniawa na pokazie nowej kolekcji Deichmann
East News

Julia Wieniawa, Natalia Siwiec czy Katarzyna Warnke należą do grona gwiazd, które zdecydowanie nie mogą narzekać na figurę. Aktorki i piękna modelka zachwycają szczupłymi sylwetkami, które chętnie podkreślają w seksownych stylizacjach. Ostatnio Julia Wieniawa przyznała, że świetny wygląd zawdzięcza ostrym treningom i specjalnej diecie. Młoda gwiazda serialu "Rodzinka.pl" zdradziła, że unika potraw, w których znajdują się produkty zawierające gluten i laktozę. 

Gwiazdy chętnie zdradzają, jakie stosują diety, ale niezbyt chętnie mówią, ile ważą... Julia Wieniawa, Natalia Siwiec i Katarzyna Warnke zrobiły jednak ostatnio wyjątek i przed kamerami "Dzień Dobry TVN" zdradziły wszystko!

Zobaczcie ile ważą jedne z najpopularniejszych polskich gwiazd! 

1/3
Julia Wieniawa w seksownej sukience na pokazie MMC
ONS

Julia Wieniawa w rozmowie z "Dzień Dobry TVN" przyznała, że najlepiej się czuje, kiedy jej waga wskazuje 49 kilogramów. Czy tyle właśnie waży gwiazda "Rodzinki.pl"?

Mogę powiedzieć, ja się nie wstydzę swojej wagi. Aktualnie ważę 51 (kg) bo wróciłam z Włoch i jadłam gluten i od razu przytyłam - zdradziła w DDTVN. (...) ma to dla mnie znaczenie, mam wagę w domu więc sprawdzam ile ważę, ale nie jest to dla mnie wyznacznik bo tak naprawdę to w lustrze widzisz efekty, a nie na wadze. Często możesz nawet nie schodzić z wagi, ale już widać efekty na ciele bo ta waga idzie w mięśnie w nie w tłuszcz. 

A ile waży Natalia Siwiec i Katarzyna Warnke?

2/3
mieszkanie Natalia Siwiec
Instagram

Natalia Siwiec w ekspresowym tempie wróciła do świetnej figury po ciąży. W rozmowie z "DDTVN" zdradziła jednak, że nie ma wagi w swoim domu, więc nie do końca wie ile  teraz waży. 

Nie wiem... może z 50 (kg), może mniej, może z 49-48? Na zdjęciach wyglądam chudziej niż w rzeczywistości. Ja się czuję dobrze w takiej wadze jaką mam teraz, chciałabym może żeby buzia mi trochę przytyła - zdradziła modelka.

Nas najbardziej zaskoczyła waga Katarzyny Warnke! 

3/3
Katarzyna Warnke
East News

Katarzyna Warnke, która zachwyca świetną wysportowaną figurą, w reportażu "DDTVN" przyznała, że jej waga wskazuje ok. 60 kilogramów. 

Ja myślę, że tak zawsze koło 60 (kg). Ludzie są zdziwieni, bo mam sporo mięśni więc to jest tak 57, a najgorzej to 61, max 62. 

Spodziewaliście się, że Katarzyna Warnke waży ok. 60 kilogramów?