Julia Wieniawa pozuje na prezentacji obuwia
ONS.pl

Julia Wieniawa "czuła depresję" po zjedzeniu pizzy! Co jeszcze wyeliminowała ze swojej diety?

Julia Wieniawa pozuje na prezentacji obuwia
ONS.pl

Julia Wieniawa z pewnością nie może narzekać na swoją figurę. Młoda gwiazda serialu "Rodzinka.pl" ma świetną, wysportowaną sylwetkę, którą - jak się okazuje - zawdzięcza nie tylko ostrym treningom, ale również dość restrykcyjnej diecie. Aktorka i piosenkarka w rozmowie z "Faktem" zdradziła z czego musiała zrezygnować, żeby teraz zachwycać swoim wyglądem i mieć zdrową skórę. Co wyeliminowała ze swojej diety? Jak jej organizm zareagował, kiedy jakiś czas temu zjadła... pizzę? 

Julia Wieniawa zdradziła, co wyeliminowała ze swojej diety

Okazuje się, że Julia Wieniawa wykluczyła ze swojej diety produkty, które zawierają gluten i laktozę. Aktorka w rozmowie z "Faktem" przyznała, że do zmiany nawyków żywieniowych namówiła ją trenerka. Młoda gwiazda nie ukrywa, że jest uczulona na laktozę, ale źle czuje się również po zjedzeniu produktów zawierających gluten.

Ja jestem uczulona na laktozę i nie sprawdziłam tego jeszcze przez badania na celiakię, ale ja jestem przekonana, że jestem uczulona na gluten ponieważ zawsze jak zjem gluten to po pierwsze puchnę- to jest związane z moją niedoczynnością tarczycy- a po drugie robią mi się jakieś plamki na skórze, to swędzi, to boli- zdradziła w rozmowie z dziennikiem. 

Co ciekawe, Julia Wieniawa stwierdziła, że kiedy raz wyłamała się ze swojej diety i zjadła pizzę poczuła... depresję. 

Jelita to drugi mózg podobno, tak moja trenerka mówi i rzeczywiście to działa. Jak kiedyś nie jadłam glutenu przez miesiąc i nagle zjadłam pizzę to dwa dni później czułam taką depresję, nie wiedziałam o co mi chodzi, było mi smutno. Poza tym jestem senna po takim glutenie, po dawce ogromnej mięsa. Takie jedzenie osłabia- oceniła aktorka. 

To jednak nie koniec zmian! Okazuje się, że Julia Wieniawa już wkrótce chce całkowicie wykluczyć mięso ze swojej diety. 

Julia Wieniawa zdradziła jaką stosuje dietę.

Julia Wieniawa w neonowej bluzie Kenzo
Instagram

Aktorka zrezygnowała z jedzenia produktów zawierających gluten i laktozę.

Julia Wieniawa w różowym kostiumie
INSTAGRAM

 

 

Więcej na temat Julia Wieniawa
Przeładuj

Daria Widawska o zarobkach w czasach pandemii! "Był czas zarabiania większych pieniędzy i nie odłożyliśmy"

zobacz 02:08