Anna Lewandowska, Agnieszka Chylińska, Małgorzata Rozenek, Karolina Szostak Anna Lewandowska Karolina Szostak Małgorzata Rozenek Kinga Rusin
Anna Lewandowska, Agnieszka Chylińska, Małgorzata Rozenek, Karolina Szostak
ONS
Wiemy wszystko!
1/7
Anna Lewandowska, Agnieszka Chylińska, Małgorzata Rozenek, Karolina Szostak
ONS

Książki gwiazd cieszą się ogromną popularnością. Nic dziwnego, że kolejne znane osoby realizują swoje marzenia o własnej książce na półce w księgarniach. Celebryci najchętniej piszą poradniki, w których dzielą się wiedzą ze swoimi wielbicielami. Nie brakuje książek o zdrowym stylu życia, dietach odchudzających czy publikacji z radami urodowymi bądź kulinarnymi. Publikacje Anny Lewandowskiej, Magdy Gessler czy Małgorzaty Rozenek są niezwykle chętnie kupowane. Prawdziwym hitem okazała się również książka Karoliny Szostak, która opowiedziała o swojej drodze do nowej, szczupłej sylwetki. Sporym zaskoczeniem jest sukces bajek dla dzieci Agnieszki Chylińskiej!

 

Zobacz też: Zwykle tryska pozytywną energią, ale nie tym razem. Anna Lewandowska zaskoczyła refleksyjnym wpisem: "Każdy z nas przeżył stratę"

 

Ile właściwie gwiazdy zarabiają na swoich książkach? "Fakt" pokusił się o obliczenie zysków ze sprzedaży. Znamy dokładnie kwoty! Wiemy też, kto może już mówić o sobie jako o autorze bestsellerów!

 

Polecamy: Anna Lewandowska zamieściła urocze zdjęcie z córką i podbiła serca internautów! Polubiło je już prawie 100 tys. osób

2/7
Anna Lewandowska
ONS

Anna Lewandowska to propagatorka zdrowego stylu życia, trenerka i dietetyczka. Żona Roberta Lewandowskiego codziennie inspiruje swoje fanki do dbania o siebie w social mediach oraz na blogu. Wydała aż trzy książki: „Healthy Mama. Poradnik zdrowej mamy”, „Zdrowe gotowanie by Ann”, „Żyj zdrowo i aktywnie z Anną Lewandowską”. Wszystkie sprzedawały się świetnie, dzięki czemu Anna Lewandowska zarobiła na nich aż 500 tysięcy złotych.

3/7
Karolina Szostak
ONS

Metamorfoza Karoliny Szostak była jedną z najbardziej spektakularnych w polskim show-biznesie. Prezenterka schudła 20 kilogramów dzięki odpowiedniej diecie i ćwiczeniom. Stała się wielką inspiracją dla wielu Polek. Swoje porady spisała w książce "Moja spektakularna metamorfoza". Gwiazda zarobiła na niej 200 tysięcy złotych.

4/7
Małgorzata Rozenek
ONS

Małgorzata Rozenek uchodzi za synonim dobrego gustu oraz perfekcyjnego dbania o dom. Gwiazda TVN ma na swoim koncie kilka książek, z których każda była bestsellerem. Polki uwielbiają porady Małgorzaty Rozenek, a prezenterka podobno już pracuje nad kolejnymi! Za te, które wydawała dotychczas zarobiła 560 tysięcy złotych.

5/7
Kinga Rusin
ONS

Prezenterka TVN w 2010 roku wydała książkę "Co z tym życiem?", która była absolutnym hitem! Kinga Rusin słynie również propagowania naturalnych metod dbania o urodę. Nie tylko tworzy markę kosmetyczną, ale również dzieli się swoją wiedzą z wielbicielkami. Gwiazda miała zarobić na swoich książkach 218 tysięcy złotych. Dochód ze sprzedaży jej ekoporadnika trafił do organizacji, zajmującej się ochroną środowiska naturalnego.

6/7
Magda Gessler
ONS

Kto by nie chciał gotować jak Magda Gessler? Królowa polskiej kuchni ma na swoim koncie aż siedem książek kucharskich, które inspirują wielu Polaków w codziennym przygotowywaniu dań. Magda Gessler na swoich publikacjach zarobiła 300 tysięcy złotych.

7/7
Agnieszka Chylińska
ONS

Absolutną liderką, jeśli chodzi o wydawanie książek jest Agnieszka Chylińska! Piosenkarka pisze książki dla  dzieci. Jej seria o Zezi i przyjaciołach pokazuje się na rynku regularnie od 2012 roku. I jest niezłym biznesem dla gwiazdy! Agnieszka Chylińska zarobiła na wydawaniu książek najwięcej ze wszystkich gwiazd. Jej dochód szacuje się na 1 milion złotych!