Anna Lewandowska Anna Lewandowska Anna Lewandowska Anna Lewandowska Anna Lewandowska z Klarą na meczu Roberta Lewandowskiego
Anna Lewandowska
Instagram/Anna Lewandowska
1/5
Anna Lewandowska
Instagram/Anna Lewandowska

Anna Lewandowska zaskoczyła sentymentalnym wpisem. Trenerka, słynąca z pozytywnego nastawienia do życia, którym zaraża innych, tym razem pokazała swoje zupełnie inne oblicze. Z okazji 1 listopada na blogu Anny Lewandowskiej pojawił się nowy tekst. Tym razem jednak żona Roberta Lewandowskiego nie porusza w nim tematu ćwiczeń, zdrowej diety czy motywacji. Trenerka napisała o dniu Wszystkich Świętych, który jest dla niej dniem skłaniającym do refleksji i zadumy.

 

Zobacz też: Są już 10 lat razem! Robert Lewandowski powiedział Ani, że ma na imię "Andrzej" i... tak zaczęła się ich miłość!

 

Tak poruszających słów na blogu Anny Lewandowskiej jeszcze nie było! Przeczytacie je na następnej stronie.

 

Polecamy: Anna Lewandowska zamieściła urocze zdjęcie z córką i podbiła serca internautów! Polubiło je już prawie 100 tys. osób

2/5
Anna Lewandowska
Instagram/Anna Lewandowska

Anna Lewandowska jest niezwykle pogodną osobą. Trenerka wręcz tryska pozytywną energią, co wzbudza ogromną sympatię jej fanek. Jednak taki dzień jak 1 listopada nawet pełną optymizmu Annę Lewandowską skłania do chwili refleksji nad przemijaniem.

Niestety niemal każdy z nas przeżył w życiu ogromną stratę. Taką, której nie da się z niczym porównać i nic jej zastąpi. Mimo, iż zdajemy sobie sprawę z nieuchronności śmierci, to zawsze wywołuje ona w nas ogromny ból i pustkę - napisała trenerka na swoim blogu.

Anna Lewandowska wyznała, że Wszystkich Świętych jest dla niej najsmutniejszym dniem w roku. Zgodnie z tradycją, trenerka udaje się wtedy na cmentarz, by odwiedzić groby bliskich zamarłych. Te wizyty wywołują w niej lawinę wspomnień.

3/5
Anna Lewandowska
Instagram

Zapalamy świeczkę i ocieramy łzę wzruszenia, chociaż w naszej pamięci zachowały się często jedynie okruchy dawnych dni… Zapach najlepszego na świecie babcinego jabłecznika, soczysta zieleń ogrodu dziadka, głos pełen wzruszenia lub perlisty śmiech innych bliskich. Poświęćmy ten dzień, dla tych kilku ważnych wspomnień i chwil.  Skupmy się na tych, którzy odeszli. Wspominajmy ich jak nasze najcenniejsze skarby i pamiętajmy najlepsze cechy i piękne chwile pełne radości i ciepła. Przypomnijmy sobie za co tak kochamy i podziwiamy daną osobę… Niech wrócą tylko te najlepsze chwile - pisze na swoim blogu Anna Lewandowska.

4/5
Anna Lewandowska
Instagram

Pod koniec wpisu pojawił się również pozytywny akcent. Anna Lewandowska zaapelowała do swoich fanów, by nie tracili czasu na kłótnie i spory z bliskimi. I ma rację!

5/5
Anna Lewandowska z Klarą na meczu Roberta Lewandowskiego
East News

Was też dzień Wszystkich Świętych skłania do zadumy? Dajcie znać w naszej sondzie.

Więcej na temat Anna Lewandowska