Iga Lis na wakacjach
East News

Ich związek od początku budził sporo kontrowersji. Gdy okazało się, że Iga Lis spotyka się z 10 lat starszym od siebie Taco Hemingwayem, wszyscy przecierali oczy ze zdumienia. Nie tylko ze względu na dzielącą ich różnicę wieku, ale również styl życia. Taco Hemingway na co dzień jest bowiem raperem. Z kolei Iga Lis uchodziła do tej pory za grzeczną uczennicę oraz córkę znanej dziennikarskiej pary. Sporo osób nie dawało im szans na przetrwanie. Iga i Filip (bo tak naprawdę ma na imię muzyk) nie przejmują się słowami hejterów. Ich miłość kwitnie, o czym świadczą najnowsze zdjęcia, którymi pochwaliła się 18-latka na swoim Instagramie. Zobaczcie naszą galerię i przekonajcie się sami! 

1/4
Instagram

Iga Lis i Taco Hemingway: historia związku

Początkowo Iga Lis i Taco Hemingway starali się ukrywać swój związek. Choć w mediach nie brakowało doniesień na temat ich relacji, oni konsekwentnie milczeli. Na próżno było też szukać wspólnych zdjęć pary w social mediach. Iga i Taco chcieli bowiem zachować to uczucie tylko dla siebie. W końcu jednak pokazali się razem na festiwalu Open'er, gdzie występował raper. Później przyszła pora na "coming out" w internecie. Iga Lis coraz chętniej zaczęła się chwalić ich wspólnymi fotkami z licznych wyjazdów. Zobaczcie sami!

 

2/4
Iga Lis, Taco Hemingway
instagram

To zdjęcie wywołało sporo emocji. Po jego publikacji fani Taco i Igi nie mieli już wątpliwości, że tych dwoje połączyło wielkie uczucie. 18-latka poszła o krok dalej i zaczęła dokumentować ich liczne podróże. Przypomnijmy, że oboje kochają zwiedzać odległe zakątki świata. Iga Lis i Taco Hemingway byli już razem między innymi w Grecji, Tajlandii oraz w USA. Ta ostatnia destynacja widocznie mocno ich zafascynowała, ponieważ obecnie para również zwiedza Stany Zjednoczone. Iga Lis pochwaliła się kolejnymi zdjęciami z ich wyprawy. Na jednym z nich widać ukochanego gwiazdy. Zobaczcie poniżej!

3/4
Instagram

Iga Lis i Taco Hemingway na Florydzie

Iga Lis widocznie miała chwilę wolnego na studiach, ponieważ postanowiła odpocząć wraz ze swoim ukochanym. W tym celu para wybrała się do Stanów Zjednoczonych. Iga i Taco zwiedzają między innymi Florydę. Oboje wyglądają na zrelaksowanych. Iga Lis postanowiła nawet - co zdarza się bardzo rzadko - opublikować zdjęcie samego Taco Hemingwaya, które zostało zrobione w jednej z knajpek. Wygląda na to, że między nimi miłość kwitnie!

Zobacz także: Natalia Szroeder i Iga Lis spotykają się ze znanymi raperami. To jednak nie będą łatwe związki!

4/4
Instagram

Przypomnijmy, że od jakiegoś czasu Iga Lis mieszka w Londynie, gdzie zaczęła studia. Niektórzy uważali, że rozłąka źle wpłynie na jej relację z Taco Hemingwayem. Okazuje się jednak, że para spędza ze sobą bardzo dużo czasu. Taco Hemingway w przeszłości sam bowiem studiował w Londynie, dlatego to miasto jest mu wyjątkowo bliskie. Nic dziwnego, że tak często tam gości. Trzymamy mocno kciuki za ich związek!

Zobacz także: Tomasz Lis jest wściekły na chłopaka Igi? Taco Hemingway nieźle podpadł dziennikarzowi

Więcej na temat Iga Lis Taco Hemingway