Iga Krefft z M jak miłość
ONS

Iga Krefft z "M jak miłość" utknęła w Azji przez koronawirusa. Wróciła do Polski, ale nie było łatwo: "To jest chore!"

Iga Krefft z M jak miłość
ONS

Iga Krefft jest już w domu! Gwiazda serialu "M jak miłość" za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała swoich fanów, że wróciła już z Azji i teraz przechodzi obowiązkową kwarantannę. Jak udało się jej wrócić do domu? Blisko dwa tygodnie temu Iga Krefft opublikowała niepokojący wpis, w którym zdradziła, że utknęła w Bangkoku i w związku z koronawirusem i zamknięciem granic w Polsce ma problem z powrotem do domu. 

Iga Krefft zdradziła, jak wyglądała jej podróż 

Iga Krefft będąc jeszcze za granicą przyznała, że próbowała zamówić sobie bilet w ramach specjalnego programu "Lot do domu", dzięki któremu tysiące Polaków może wrócić do Polski. Teraz jednak okazuje się, że wybrała inną opcję. Jak wyglądała jej podróż? 

Przełożyliśmy lot u linii lotniczych - Najpierw z Bangkoku do Doha, a następnie Berlin. W Berlinie przenocowaliśmy u znajomych, a rano samochodem razem dwiema innymi osobami wróciliśmy do domku :) Autostrady puste - głównie tiry, także fajnie się jechało! - odpowiedziała na pytanie fanów o jej podróż. 

Gwiazda "M jak miłość", która gra serialową Ulę, zdradziła również, co działo się na lotnisku. Czy ktoś sprawdzał jaką ma temperaturę? Zobaczcie, co aktorka napisała o noszeniu maseczek ochronnych!

Na lotnisku trzeba było podać, jak zamierzamy wrócić do kraju, oczywiście badali temperaturę, ale bardzo dużo ludzi bez masek, głównie Europejczycy - co jest chore w obecnej sytuacji... Dziwi mnie też, że obsługa nie zwraca uwagi takim ludziom. Więcej konkretnych wskazówek dostaliśmy już przy przekraczaniu granicy. Tam oddawaliśmy też karty pasażera - ja kierowcy, bo akurat prowadziłam, ale nie było kolejki specjalnie także super się udało! - napisała Iga Krefft.

Iga Krefft przechodzi obecnie obowiązkową, dwutygodniową kwarantannę.

Zobacz także: Gwiazdor "M jak miłość" tłumaczy się ze swojego wpisu! Dlaczego chciał wykonać test na koronawirusa?

Iga Krefft wróciła do Polski.

Iga Krefft odpowiada na pytania fanów
Instagram

Aktorka przechodzi teraz obowiązkową kwarantannę.

Iga Krefft odpowiada na pytania fanów
Instagram

 

Więcej na temat Iga Krefft koronawirus
Przeładuj

"Hotel Paradise": Kto odpadł za szybko? Klaudia El Dursi zdradza, kogo jest jej najbardziej szkoda

zobacz 01:10