Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Iga Krefft i Arkadiusz Smoleński na planie M jak miłość
Instagram
Newsy

Gwiazda "M jak miłość" z powodu koronawirusa utknęła w Azji! "Pozwólcie mi wrócić..."

Iga Krefft ma problem z powrotem do Polski. Gwiazda "M jak miłość" przebywa własnie w Bangkoku i z powodu koronawirusa nie może wrócić do domu. 

Iga Krefft ma problem z powrotem do Polski. Gwiazda "M jak miłość" przebywa własnie w Bangkoku i z powodu koronawirusa nie może wrócić do domu. 
13 marca odbyła się konferencja prasowa, podczas której premier Mateusz Morawiecki ogłosił, że na najbliższe 10 dni wstrzymane zostanę wszystkie międzynarodowe połączenia kolejowe oraz loty. Na granicach przywrócone zostaną kontrole a Polacy wracający do kraju będą musieli przejść dwutygodniową kwarantanne w domu lub w miejscu do tego przygotowanym. 

Zobacz także: Koronawirus w Polsce, 14.03. Kolejne przypadki zakażonych. Zobacz najnowsze informacje

Iga Krefft odchodzi z "M jak miłość"?!

Iga Krefft nie może wrócić do Polski z powodu koronawirusa

Pojawiają się pierwsze problemy związane z powrotami Polaków, którzy aktualnie przebywali na wakacjach do kraju. Zdenerwowana sytuacją, spowodowaną szybkim rozprzestrzenianiem się koronowirusa w Polsce, jest Iga Krefft z "M jak miłość", która nie może wrócić z Tajlandii do Polski: 

Proszę Polski, nie zamykaj granic... Pozwól mi wrócić... Tęsknię za moim pieskiem... - napisała na Instagramie

Młoda aktorka zwróciła się również z prośbą do swoich fanów. 

Utknęliśmy w Bangkoku. Jak ktoś z Was jest w takiej samej sytuacji albo zna kogoś to proszę napiszcie mi. Nie wiemy do końca co robić, a razem zawsze raźniej - napisała na Instagramie. 

Trzeba przyznać, że sytuacja w Polsce zmienia się z godziny na godzinę. Aktualnie potwierdzono już 93 przypadki, z czego 2 to ofiary śmiertelne. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło dziś 25 nowych przypadków. 

Zobacz także: Zatrważające zdjęcia pielęgniarek ratujących pacjentów z koronawirusem. Ich twarze pokrywają siniaki i rany

Iga Krefft z powodu koronawirusa nie może wrócić z Tajlandii do Polski. 

Iga Krefft nie może wrócić do Polski z powodu koronawirusa
Instagram

Gwiazda "M jak miłość" przebywała w Tajlandii. 13 marca odbyła się konferencja prasowa, podczas której premier Mateusz Morawiecki ogłosił, że na najbliższe 10 dni wstrzymane zostaną wszystkie międzynarodowe połączenia kolejowe oraz loty.

Iga Krefft nie może wrócić do Polski z powodu koronawirusa

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Iga Krefft
instagram
Newsy
Iga Krefft utknęła w Bangkoku przez koronawirusa! Gwiazda "M jak miłość" zdoła wrócić do Polski?
Iga Krefft utknęła w Bangkoku ze względu na zawieszenie międzynarodowych lotów z powodu epidemii koronawirusa. Teraz pojawiła się nadzieja, że aktorka już niedługo wróci do Polski.

Ze względu na pandemię koronawirusa premier Mateusz Morawiecki zadecydował o zawieszeniu międzynarodowych połączeń kolejowych i lotniczych. Jak już pisaliśmy, gwiazda "M jak miłość"  Iga Krefft, która obecnie przebywa w Bangkoku, ma problem z powrotem z domu! Pojawiła się jednak nadzieja na szczęśliwe rozwiązanie sytuacji dla niej i osób w podobnym położeniu.  Zobacz także:  Aktor "M jak miłość" przeszedł test na koronawirusa! Zdradził, jak wygląda badanie i wytknął poważne błędy! Iga Krefft wróci do Polski? Pojawiła się nadzieja! Kilka dni temu Iga Krefft za pośrednictwem mediów społecznościowych wyjawiła, że aktualnie przebywa w Bangkoku. Decyzja polskiego rządu o zawieszeniu międzynarodowych połączeń kolejowych i lotniczych spowodowała, że aktorka utknęła w Azji. Gwiazda bardzo chce wrócić do Polski i zamieściła poruszający wpis na swoim Instagramie.  Proszę Polsko, nie zamykaj granic... Pozwól mi wrócić... Tęsknię za moim pieskiem... [...] Utknęliśmy w Bangkoku. Jak ktoś z Was jest w takiej samej sytuacji albo zna kogoś to proszę napiszcie mi. Nie wiemy do końca co robić, a razem zawsze raźniej - napisała na InstaStory Iga Krefft przed kilkoma dniami.  Teraz jednak pojawiła się nadzieja, że aktorka i jej znajomi będą mogli już niedługo powrócić do kraju. Polskie linie lotnicze LOT organizują połączenia specjalne w ramach operacji "Lot do domu". O tym fakcie gwiazda "M jak miłość" również poinformowała na swoim Instagramie. To do wszystkich, którzy są w takiej samej sytuacji jak my. Zalogowaliśmy się na stronie "Lot do domu", zobaczymy co to da. W razie czego wszyscy, którzy tu jesteśmy wrócimy sobie po prostu charterem do Polski, no i też...

Koronawirus w Polsce. Konferencja Łukasza Szumowskiego i Mateusza Morawieckiego
EastNews
Newsy
Koronawirus w Polsce: Premier ogłosił stan zagrożenia epidemicznego! Zamknięte galerie i przywrócone granice! 
Premier Mateusz Morawiecki podczas konferencji prasowej poinformował, że rząd wprowadza stan zagrożenia epidemicznego!

Premier Mateusz Morawiecki podczas konferencji prasowej poinformował, że rząd wprowadza stan zagrożenia epidemicznego! W związku z kolejnymi przypadkami zarażenia koronawirusem władze podjęły radykalne kroki. W nocy z soboty na niedzielę zostaną wstrzymane międzynarodowe połączenia lotnicze i kolejowe.  Zostaną przywrócone granice (na okres 10 dni z możliwością przedłużenia o 20 dni).  Polscy obywatele po przekroczeniu granicy zostaną skierowani na 14-dniową kwarantannę- zapowiedział premier.  Co jeszcze ogłosił premier? Władze zamykają galerie handlowe Podczas konferencji prasowej Mateusz morawiecki zapewnił, że w Polsce nie zabraknie pożywienia. Premier ogłosił jednak, że w kraju zostaną zamknięte galerie handlowe. Ograniczenia będą również restauracjach i kawiarniach- posiłki będzie można zamawiać jedynie na wynos.  Z piątku na sobotę ograniczamy działalność galerii handlowych. Zostaną otwarte sklepy spożywcze, pralnie, apteki, drogerie- powiedział premier. Przypominamy, że do dziś w naszym kraju zdiagnozowano 68 przypadków zarażenia koronawirusem. Zobacz także:   Koronawirus w Polsce. Filip Chajzer pokazał, jak niektórzy Polacy podchodzą do zaleceń ekspertów! W Polsce został wprowadzony stan zagrożenia epidemicznego. Władze ograniczają działalnośc galerii handlowych.  

Iga Krefft z M jak miłość
ONS
Newsy
Iga Krefft z "M jak miłość" utknęła w Azji przez koronawirusa. Wróciła do Polski, ale nie było łatwo: "To jest chore!"
Iga Krefft z "M jak miłość" utknęła w Azji przez koronawirusa. Wróciła do Polski, ale nie było łatwo: "To jest chore!"

Iga Krefft jest już w domu! Gwiazda serialu "M jak miłość" za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała swoich fanów, że wróciła już z Azji i teraz przechodzi obowiązkową kwarantannę. Jak udało się jej wrócić do domu? Blisko dwa tygodnie temu Iga Krefft opublikowała niepokojący wpis, w którym zdradziła, że utknęła w Bangkoku i w związku z koronawirusem i zamknięciem granic w Polsce ma problem z powrotem do domu.  Iga Krefft zdradziła, jak wyglądała jej podróż  Iga Krefft będąc jeszcze za granicą przyznała, że próbowała zamówić sobie bilet w ramach specjalnego programu "Lot do domu", dzięki któremu tysiące Polaków może wrócić do Polski. Teraz jednak okazuje się, że wybrała inną opcję. Jak wyglądała jej podróż?  Przełożyliśmy lot u linii lotniczych - Najpierw z Bangkoku do Doha, a następnie Berlin. W Berlinie przenocowaliśmy u znajomych, a rano samochodem razem dwiema innymi osobami wróciliśmy do domku :) Autostrady puste - głównie tiry, także fajnie się jechało! - odpowiedziała na pytanie fanów o jej podróż.  Gwiazda "M jak miłość", która gra serialową Ulę, zdradziła również, co działo się na lotnisku. Czy ktoś sprawdzał jaką ma temperaturę? Zobaczcie, co aktorka napisała o noszeniu maseczek ochronnych! Na lotnisku trzeba było podać, jak zamierzamy wrócić do kraju, oczywiście badali temperaturę, ale bardzo dużo ludzi bez masek, głównie Europejczycy - co jest chore w obecnej sytuacji... Dziwi mnie też, że obsługa nie zwraca uwagi takim ludziom. Więcej konkretnych wskazówek dostaliśmy już przy przekraczaniu granicy. Tam oddawaliśmy też karty pasażera - ja kierowcy, bo akurat prowadziłam, ale nie było kolejki...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner