Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Aktor "M jak miłość" przeszedł test na koronawirusa! Zdradził krok po kroku, jak wygląda badanie
Instagram
Newsy

Gwiazdor "M jak miłość" tłumaczy się ze swojego wpisu! Dlaczego chciał wykonać test na koronawirusa?

Krystian Wieczorek opublikował w sieci nowy wpis, w którym tłumaczy dlaczego zgłosił się ostatnio do szpitala i dlaczego zależało mu na wykonaniu testu na koronawirusa.

Krystian Wieczorek opublikował w sieci wpis, w którym tłumaczy dlaczego zgłosił się ostatnio do szpitala i dlaczego zależało mu na wykonaniu testu na koronawirusa. Aktor "M jak miłość" odpowiedział przy okazji na krytyczne komentarze i zapewnił, że w poprzednim wpisie (który już skasował) nie chciał krytykować całej służby zdrowia.

Krystian Wieczorek, który w "M jak miłość" wciela się w serialowego Andrzeja Budzyńskiego, zdradził również dlaczego w jego sprawie interweniowała TVP! Zobaczcie, co napisał!

Olga Frycz narzeka na warunki pracy w "M jak miłość", a Krystian Wieczorek? Posłuchajcie, co nam powiedział!

Dlaczego Krystian Wieczorek zgłosił się do szpitala?

Krystian Wieczorek w poprzednim wpisie poinformował, że sam zgłosił się do szpitala i poprosił o przeprowadzenie testu na koronawirusa. Aktor nie ukrywał, że został przyjety do szpitala tylko ze względu na to, że w jego sprawie interwerniowała TVP. 

(...) Do szpitala zostałem przyjęty tylko za wyraźną prośbę władz TVP, gdyby nie ich reakcja, siedziałbym z objawami w domu, modląc się o wyzdrowienie. We wtorek zostały mi pobrane wymazy i zaczęło się czekanie i brak jakiegokolwiek informowania. Na drugi dzień zamiast wyników przyszła pielęgniarka pobrać kolejny wymaz, bo okazało się, że laboratorium zbiło moje próbki - pisał wówczas Krystian Wieczorek na Instagramie.

Aktor po jakimś czasie usunął ten wpis. Potem postanowił skomentować całe zamieszanie!

Drodzy Państwo chciałbym jednak się odnieść do moich poprzednich postów odnośnie mojego pobytu w szpitalu. Otóż nigdy nie było moją intencją atakowanie i krytykowanie całej "polskiej służby zdrowia" jak niektóre media to przedstawiły. Być może mój wpis był zbyt emocjonalny ale był wynikiem mojej krańcowej bezradności spowodowanej brakiem komunikacji i informowania o stanie mojego zdrowia. Nie chciałem być traktowany wyjątkowo tylko normalnie - czytamy na Instagramie. 

W dalszej części wpisu aktor zdradził, dlaczego w ogóle zgłosił się do szpitala.

Po powrocie z Hiszpanii zacząłęm mieć typowe objawy dla wirusa, po kontakcie z sanepidem zostałem skierowany do szpitala zakaznego ale tam odmówiono mi wykonania testów. Kolejnego dnia poszedłem do drugiego szpitala i tez chciano mnie odesłac mimo objawów. Test był ważny nie tylko dla mnie ale tez dla setek osób, z którymi mialem styczność na planie. Stąd pomoc Tvp żeby wykluczyć zagrożenie. Chciałem się poddać badaniom z poczucia odpowiedzialności a nie z poczucia wyjątkowości jak twierdzą niektórzy - napisał Krystian Wieczorek (pisownia oryginalna).

Zobaczcie CAŁY wpis Krystiana Wieczorka z "M jak miłość"! 

Zobacz także: Czy wszyscy powinniśmy nosić maseczki? W Czechach już są obowiązkowe!

Krystian Wieczorek tłumaczy dlaczego zgłosił się do szpitala.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Drodzy Państwo chciałbym jednak się odnieść do moich poprzednich postów odnośnie mojego pobytu w szpitalu.Otóż nigdy nie było moją intencją atakowanie i krytykowanie całej "polskiej służby zdrowia" jak niektóre media to przedstawiły.Być może mój wpis był zbyt emocjonalny ale był wynikiem mojej krańcowej bezradności spowodowanej brakiem komunikacji i informowania o stanie mojego zdrowia.Nie chciałem być traktowany wyjątkowo tylko normalnie.Po powrocie z Hiszpanii zacząłęm mieć typowe objawy dla wirusa,po kontakcie z sanepidem zostałem skierowany do szpitala zakaznego ale tam odmówiono mi wykonania testów.Kolejnego dnia poszedłem do drugiego szpitala i tez chciano mnie odesłac mimo objawów.Test był ważny nie tylko dla mnie ale tez dla setek osób,z którymi mialem styczność na planie.Stąd pomoc Tvp żeby wykluczyć zagrożenie.Chciałem się poddać badaniom z poczucia odpowiedzialności a nie z poczucia wyjątkowości jak twierdzą niektórzy.Nikogo nie chciałem atakować personalnie a jedynie wyrazić swój niepokój na temat elementarnych zasad komunikacji.Zdrowia życzę i zajadłym hejterom i osobom,które mnie wspierały.Nadzieją mnie napawa fakt,że tych ostatnich było więcej.Z Bogiem❤+ #koronawirus #zdrowie

Post udostępniony przez krystian wieczorek official (@krystian_wieczorek_official)

Aktor bał się, że zarazi kolegów z planu.

Krystian Wieczorek
Instagram/mjakmilosc

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Jak skutecznie chronić się przed koronawirusem
East News
Newsy
Mycie rąk to nie wszystko. Jak skutecznie chronić się przed koronawirusem?

Pandemia koronawirusa sparaliżowała świat. Decyzją polskiego rządu zamknięte zostały granice, wszystkie placówki oświatowe, galerie handlowe, teatry, muzea i wiele firm. Odwołano międzynarodowe loty oraz połączenia kolejowe. Mnóstwo osób udało się na przymusowy urlop, a Ministerstwo Zdrowia apeluje o pozostanie w domach. Jednak jak ochronić się przed rozprzestrzeniającym się koronawirusem, jeżeli będziemy zmuszeni opuścić swoje bezpieczne mieszkania?  Należy nie zapomnieć o częstym myciu rąk, a jeżdżąc komunikacją publiczną warto mieć na dłoniach rękawiczki. Obejrzyj nasze wideo, aby dowiedzieć się jak prawidłowo należy ściągać rękawiczki, aby nie doszło do potencjalnego zakażenia. Dowiesz się również, kiedy konieczne jest użycie maseczki oraz jak prawidłowo jej używać.  Zobacz także:  Koronawirus w Polsce. Dramatyczny wpis ratowników medycznych z Warszawy! "Przyjęli zgłoszenie, z którego nie wynikało..." Jak bezpiecznie chronić się bez koronawirusem? Poznaj sposoby.   

Aktor "M jak miłość" przeszedł test na koronawirusa! Zdradził krok po kroku, jak wygląda badanie
Instagram
Newsy
Aktor "M jak miłość" przeszedł test na koronawirusa! Zdradził, jak wygląda badanie i wytknął poważne błędy!
Krystian Wieczorek nie przebiera w słowach!

Krystian Wieczorek, aktor "M jak miłość", został poddany badaniu na obecność koronawirusa , ponieważ miał wątpliwości dotyczące stanu jego zdrowia. O wszystkim poinformował na Instagramie. Przy okazji wytknął masę błędów, które jego zdaniem są nie do usprawiedliwienia. O co chodzi? Do szpitala zgłosiłem się sam, nie chcąc zarażać kolegów i koleżanek na planie. Chciałem być odpowiedzialny i ograniczyć możliwość ewentualnego rozpowszechniania wirusa. Tyle że możliwości weryfikacji w Polsce są skandaliczne - napisał Krystian Wieczorek na Instagramie. Dlaczego jego zdaniem, możliwości weryfikacji koronawirusa w Polsce są skandaliczne? Krystian Wieczorek napisał, że został przyjęty do szpitala tylko ze względu na to, że interweniowała TVP: Do szpitala zostałem przyjęty tylko za wyraźną prośbę władz TVP, gdyby nie ich reakcja, siedziałbym z objawami w domu, modląc się o wyzdrowienie. We wtorek zostały mi pobrane wymazy i zaczęło się czekanie i brak jakiegokolwiek informowania. Na drugi dzień zamiast wyników przyszła pielęgniarka pobrać kolejny wymaz, bo okazało się, że laboratorium zbiło moje próbki - napisał Krystian Wieczorek na Instagramie. Zobacz także:  Przerażający skutek koronawirusa. Pielęgniarka pokazała szokujące zdjęcie! Co dalej napisał Krystian Wieczorek? Aktor napisał, że jego zdaniem, czekanie kilka godzin na wynik to bujda. Dlaczego? Ale czas oczekiwania to jakieś kuriozum, obnażające polskie władze. (...) Od strony personelu medycznego brak jakichkolwiek informacji od kiedy trafiłem do szpitala. Miałem poczucie, że jestem petentem i intruzem, i jak mam w ogóle czelność pytać o cokolwiek. Zobacz także:   Koronawirus w Polsce. Biedronka wprowadza zmiany, będzie jak w szpitalu! Wieczorek dodał, że był świadkiem sytuacji,...

aktorzy "komisarz Alex"
Instagram
Seriale
Główni aktorzy z "Komisarza Alexa" rezygnują z produkcji. Skąd taka decyzja? 
Jak się okazuje, fani serialu "Komisarz Alex" muszą przygotować się na ogromne zmiany. Media właśnie przekazały informacje zza kulis. Pożegnamy się z z dwójką głównych aktorów?

Jak informują media, w popularnym serialu „Komisarz Alex” mają zajść poważne zmiany, a dwójka głównych aktorów zniknie z produkcji. Dlaczego Krystian Wieczorek i Magdalena Walach podjęli taką decyzję i czy doniesienia są prawdziwe? Pojawił się komentarz nie tylko menadżerów gwiazd, ale również producenta telewizyjnego hitu Telewizji Polskiej.  Zobacz także:  Świat obejrzy "Ranczo", a jego gwiazdy... nie dostaną pieniędzy? Mocne komentarze ekipy serialu Głowni aktorzy "Komisarza Alexa" odchodzą z serialu? Jest oficjalny komentarz Krystian Wieczorek, czyli serialowy komisarz Górski i właściciel Alexa oraz Magdalena Walach, która wciela się w rolę podkomisarz Szmidt nie chcą już dłużej występować w produkcji Telewizji Polskiej? Jak donosił portal Pudelek.pl, miało być to spowodowane słabą jakością serialu oraz chęcią dalszego rozwoju i podejmowania nowych wyzwań w karierze aktorskiej. Jaka jest jednak prawda?  Niuanse pracy na planie "Komisarza Aleksa" są objęte tajemnicą umowy. Jesteśmy w trakcie zdjęć i nie będę odnosiła się do plotek. Magda grała w "M jak Miłość" z przerwami kilkanaście lat. W "Komisarzu Aleksie" również zniknęła na dwa sezony i pojawiła się ponownie. Wtedy nadzwyczajnego zainteresowania tą sprawą nie było.  To normalna, zwykła praktyka w serialach - postaci pojawiają się i znikają. Nie jestem w stanie powiedzieć, jak wygląda przyszłość serialowej Lucyny w kolejnych odcinkach - cytuje słowa menadżerki aktorki portal. Plotki o odejściu głównych aktorów odbiły się tak wielkim echem, że temat postanowił skomentować również producent serialu Sławomir Jóźwik.  Nie jest prawdą, że...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner