Ida Nowakowska

Ida Nowakowska pokazała zdjęcie z mężem. Kim jest przystojny Jack?

Ida Nowakowska

Ida Nowakowska zyskała ogromną rozpoznawalność, od kiedy pojawiła się w roli jurorki w programie „You can dance”. Potem przyszedł czas na program „Bake Off”, a teraz obok Ewy Chodakowskiej i Roberta Kupisza zasiada w jury nowego programu tanecznego „Dance dance dance”. Tancerka chętnie mówi o pracy zawodowej, ale jej życie prywatne owiane było tajemnicą. Do tego czasu! Zobaczcie, jakie zdjęcie pokazała Ida Nowakowska...

Ida Nowakowska pokazała romantyczne zdjęcie z mężem!

Ida Nowakowska rzadko publikuje wspólne zdjęcia ze swoim mężem, Jackiem Herndonem. Para pobrała się w 2015 roku w polskiej parafii w Los Angeles. Tancerka poznała swojego męża podczas studiów na Uniwersytecie Kalifornijskim, gdzie razem studiowali ten sam kierunek, aktorstwo. Co prawda gwiazda bardzo rzadko umieszcza w mediach społecznościowych wspólne zdjęcia, ale tym razem zrobiła wyjątek i pokazał bardzo romantyczną fotografię, która zachwyciła Internautów. Czarno białe zdjęcie podpisała:

Mój mąż jest obietnicą tego, że będę miała przy sobie najlepszego przyjaciela na zawsze - wyznała Nowakowska na Instagramie.

Reakcja Internautów na romantyczne zdjęcie Idy z mężem

Niezwykle klimatyczne czarno-białe zdjęcie przypomina kard z francuskiego filmu o miłości - w ten sposób fani tancerki podsumowali romantyczną fotografię. Zdjęcie przypadło do gustu też innym gwiazdom. Pozytywne komentarze pod zdjęciem napisała Basia Kurdej-Szatan, Marcelina Zawadzka, Kasia Dziurska.

To zdjęcie i Wy wyglądacie jak z plakatu francuskiego filmu o miłości 😍😍😍

Świetne ujęcie💥👌

Śliczne 😍 😍

W odpowiedzi na tak pozytywny odbiór zdjęcia, Ida Nowakowska w komentarzu przyznała, że ona również uwielbia tą fotografię:

To zdjęcie jest takie cudowne , piękne . Nie da się od niego odciągnąć wzroku . ❤️❤️❤️❤️

Sami zobaczcie, że zachwyty są w pełni uzasadnione!

Zobacz takżeWielka awantura Wiktorii i Adama w "Dance..."! Jurorzy do Zdrójkowskiego: "Zacznij doceniać Wiktorię"

 

 

 

Ida Nowakowska już w kolejnym programie występuje w roli jurorki.

Ida Nowakowska komentuje aferę z Pauliną Krupińską
East News

 

Więcej na temat Ida Nowakowska
Przeładuj

Klaudia El Dursi jest faworyzowana w "Top Model"? Jurorka show odpowiada na zarzuty internautów

zobacz 01:04