Party Stories
EXCLUSIVE!

"Hotel Paradise": Czy Łukasz jest nowym facetem Marietty? „My się bardzo często spotykamy”

To była szokująca wiadomość z ostatniego weekendu. Chris i Marietta, zwycięzcy pierwszej edycji "Hotelu Paradise", poinformowali o swoim rozstaniu! Smutną wiadomość dla wszystkich fanów przekazali za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych.

To nasza wspólna decyzja, jak się okazało jesteśmy zbyt różni. Proszę Was o zrozumienie i szacunek do zaistniałej sytuacji, oboje nie chcemy się na ten temat wypowiadać - napisała Marietta.

Czy Marietta z "Hotelu Paradise" jest z Łukaszem?

Wśród osób, które pocieszały ich po tej decyzji był również inny uczestnik "Hotelu Paradise", Łukasz Kobus "Długi". 

Kochałem Was razem, będę kochał Was osobno, dla mnie najważniejsze jest to żebyście byli szczęśliwi. Kocham Was po prostu moje zwierzaki ❤️ - napisał.

Ale to nie wszystko. Gdy niedługo potem Marietta opublikowała w sieci pierwsze zdjęcia po rozstaniu z Chrisem zapozowała na nich właśnie z Łukaszem. Natychmiast pojawiły się więc pytania - czy są razem? Zapytaliśmy ją o to przy okazji naszej rozmowy na żywo. Zobaczcie, co odpowiedziała Marietta!

Zobacz także: Marietta z "Hotelu Paradise" potwierdza rozstanie z Chrisem! "Miałam nadzieję, że nie będę nigdy pisać tego"

Marietta i Chris wygrali pierwszą edycję "Hotelu Paradise". Dziś ich związek jest już historią.

Chris i Marietta z
Instagram

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Instagram
Newsy
Co doprowadziło do rozstania Marietty i Chrisa z "Hotelu Paradise"? Marietta nam o tym opowiedziała!

Wiadomość o rozstaniu Marietty i Chrisa z "Hotelu Paradise" mocno zasmuciła fanów tej pary. Chociaż wydawało się, że tworzą naprawdę zgrany i wspaniały związek, to jednak ich drogi się rozeszły. Zarówno Marietta jak i Chris wystosowali specjalne oświadczenia w swoich mediach społecznościowych, w których poinformowali, że ich związek to już przeszłość. Jednocześnie podziękowali sobie za wszystkie wspólnie spędzone chwile.  Zobacz także:  "Hotel Paradise": Uczestnicy komentują rozstanie Chrisa i Marietty! "Widocznie życie ma..." Co zatem spowodowało, że Marietta i Chris z "Hotelu Paradise" podjęli decyzję o rozstaniu? Specjalnie dla nas skomentowała to sama Marietta! Zobaczcie co wyjawiła na ten temat w rozmowie z reporterką Party.pl!

Chris i Marietta w finale Hotelu Paradise
Grzegorz Piekarski
Newsy
"Hotel Paradise": Uczestnicy komentują rozstanie Chrisa i Marietty! "Widocznie życie ma..."
Hotel Paradise: Rozstanie Marietty i Chrisa zaskoczyło wszystkich. Jak komentują je inni uczestnicy show Hotel Paradise?

Kolejny uczestnicy komentują rozstanie Chrisa i Marietty - zwycięzców programu "Hotel Paradise". W weekend para ogłosiła, że nie jest już razem. Oboje wydali oświadczenia, informując fanów, że pozostają w przyjaźni i szacunku: Ostatnio zauważyliście że nie ma nas na wspólnych relacjach i coraz mniej wspólnych zdjęć więc z przykrością informujemy, że mimo wielu prób i starań doszliśmy do wniosku, że najlepszym rozwiązaniem jest się rozstać. Jest to nasza wspólna decyzja. Oboje zrobiliśmy i daliśmy z siebie wszystko. Niestety nie udało się i musimy się z tym pogodzić. Rozstajemy się z szacunkiem i przyjaźnią w naszych sercach a szczegóły rozstania chciałbym zostawić dla siebie - napisał Chris. Co na to uczestnicy show? "Hotel Paradise": Lexi, Martyna i Łukasz komentują rozstanie Chrisa i Marietty Pod postem Chrisa pojawiły się setki komentarzy, wspierających uczestnika show TVN 7 po rozstaniu (Marietta wyłączyła możliwość komentowania). Wśród nich pojawiły się wpisy innych gwiazd programu: Kochałem Was razem, będę kochał Was osobno, dla mnie najważniejsze jest to żebyście byli szczęśliwi. Kocham Was po prostu moje zwierzaki ❤️ - napisał Łukasz "Długi". Głowa do góry, widocznie życie ma dla Was inne plany i kolejne przygody ❤️ a Bali będzie w sercu na zawsze - napisała Lexi. Najważniejsza jest szczerość i prawda, super, że podzieliłeś się nią z fanami - dodała Martyna.  Myślicie, że Chris i Marietta wrócą do siebie? W programie pokonali wszystkich i wygrali aż 100 tysięcy złotych!  

"Hotel Paradise": Ola o rozstaniu Marietty i Chrisa
Instagram
Newsy
"Hotel Paradise": Ola komentuje rozstanie Marietty i Chrisa! Jej komentarz jest wymowny

Kilka dni temu Marietta i Chris poinformowali, że ich związek to przeszłość. Zdecydowali, że zbyt mocno się różnią aby móc kontynuować relację, która narodziła się na planie " Hotelu Paradise ". To rozstanie postanowiła skomentować Ola, którą do odpowiedzi wywołali internauci. Jej wypowiedź jest bardzo wymowna. Co powiedziała?  Zobacz także:  Marietta z "Hotel Paradise" opublikowała zdjęcie z Łukaszem: "Nowy etap życia". Są razem?! "Hotel Paradise": Ola komentuje rozstanie Marietty i Chrisa  Początkowo Marietta, Ola i Viola założyły pakt "świętej trójcy" w "Hotelu Paradise". Jednak sprawy skomplikowały się po tym, jak Ola odpadła z programu, a Viola związała się z Adamem, z którym Ola wcześniej weszła w układ. Po tym jak powróciła do programu, chciała ponownie związać się z Adamem, ale musiałaby zaszkodzić relacji uczestnika z Violą. Marietta i Viola jednogłośnie stwierdziły, że to co miało miejsce przed odpadnięciem Oli z programu, nie ma już znaczenia, co doprowadziło do konfliktu Oli z Mariettą. Dziewczyny nie pogodziły się ze sobą do końca programu, tym samym Ola nie stanęła za Mariettą i Chrisem również podczas finału.  Dziewczyny nie utrzymują również ze sobą kontaktu po programie. Marietta ma żal, do Oli, po tym, jak w jednym z wywiadów powiedziała o Marietcie, że jest imprezowiczką i nie ma o czym z nią rozmawiać. Teraz Ola poproszona przez fanów o komentarz na temat rozstania Marietty i Chrisa i potwierdzenie czy ich związek był udawany, powiedziała:  Szczerze powiedziawszy to nie chcę się wypowiadać na ten temat - powiedziała Uczestniczka pokazała jednak dwa wymowne gesty. Czyżby spodziewała się tego, że właśnie tak potoczą się losy jej znajomych z...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner