East News

Hitowy muzyczny program TVP znika z anteny?! Wykonawcy otrzymali już oficjalne oświadczenie telewizji

East News

Niestety wiele wskazuje na to, że program "Star Voice. Gwiazdy mają głos" już nie wróci na antenę TVP! W rozmowie z "Plejadą" jeden z uczestników show (które zostało zawieszone w marcu przez pandemię koronawirusa), Tadeusz Chudecki wyjawił, że wykonawcy dostali już wypowiedzenia i najprawdopodobniej to koniec ich przygody w kultowym programie. Sprawdźcie szczegóły. 

Zobacz także: Gwiazdy mają głos! Zobaczcie zwiastun nowego show "Star Voice"!

"Star Voice. Gwiazdy mają głos" już nie wróci na antenę?

"Star Voice. Gwiazdy mają głos" pojawił się w wiosennej ramówce TVP i zapowiadał się naprawdę obiecująco. W programie mogliśmy oglądać wokalne zmagania znanych polskich gwiazd między innymi Aleksandry Szwed, Moniki Pyrek, Przemysława Babiarza, czy Tadeusza Chudeckiego. Uczestnicy rozpoczęli rywalizację o Diamentowy Mikrofon oraz nagrodę o łącznej wartości 100 tys. złotych na cel charytatywny. W każdym odcinku był wyłaniany zwycięzca, który przekazywał 10 tys. złotych na szczytny cel. Program był emitowany na żywo.

Niestety, kiedy tylko ruszyła wiosenna ramówka, wybuchła również pandemia koronawirusa. Z tego też względu TVP, podobnie jak inne stacje, podjęło decyzję o zawieszeniu emisji między innymi właśnie programu "Star Voice. Gwiazdy mają głos". Początkowo miały to być tylko dwa tygodnie, jednak później przerwa została wydłużona na czas nieokreślony.

Niestety wiele wskazuje na to, że kultowy program nie wróci już na antenę! W rozmowie z "Plejadą", aktor znany między innymi z "M jak miłość" oraz uczestnik show, Tadeusz Chudecki opowiedział, że wykonawcy dostali już oficjalne oświadczenia telewizji, że program nie wróci już na antenę. 

Wszyscy wykonawcy dostali oficjalne oświadczenie telewizji, mówiące o tym, że program nie powróci na antenę Mogę zacytować fragment pisma, które otrzymałem: "[...] decyzją dyrektor biura programowego Pani Agnieszki Dejneka, program "Star Voice" nie wraca na antenę. Jest nam niezmiernie przykro, dziękujemy za współpracę i mamy nadzieję, że spotkamy się przy innej produkcji" - wyjawił w rozmowie z Plejadą Tadeusz Chudecki. 

Również Telewizja Polska w rozmowie z "Plejadą" potwierdziła, że program nie wróci na antenę. Powodem tej decyzji jest trwająca w dalszym ciągu pandemia. Tadeusz Chudecki nie ukrywa, że jest mu przykro, gdyż na planie panowała fantastyczna atmosfera. 

Mnie osobiście jest bardzo smutno z tego powodu. Myślę, że pozostałym uczestnikom podobnie, bo świetnie się bawiliśmy na planie - dodał Tadeusz Chudecki. 

Żałujecie, że "Star Voice" już nie wróci na antenę? 

East News

W jury programu mogliśmy zobaczyć Majkę Jeżowską, Mariusza Kałamagę oraz Helenę Vondrackovą 

East News

 

 

Przeładuj

Strajk Kobiet: Tysiące osób w całej Polsce przeciw decyzji Trybunału Konstytucyjnego

zobacz 02:08