Książę Harry i Meghan Markle
East News

Harry chciał wrócić do rodziny królewskiej, a Meghan mu zagroziła rozwodem!?

Książę Harry i Meghan Markle
East News

W małżeństwie Meghan i Harry'ego pojawił się pierwszy kryzys? Były książę do tej pory we wszystkim wspierał żonę, a ze względu na jej dobro opuścił swoją rodzinę i musiał zrezygnować z tytułów wojskowych, które były dla niego bardzo ważne. Teraz, jako mieszkaniec USA, nie ma jeszcze pracy, żyje z ogromnych oszczędności, ale coraz bardziej czuje, że jego życie za bardzo się skomplikowało. Według jednego z tabloidów chciał wrócić do rodziny królewskiej, ale Meghan zagroziła mu... rozwodem!

Meghan grozi Harry'emu rozwodem?

Jak donosi magazyn "The Globe" Harry już wielokrotnie myślał o powrocie do rodziny królewskiej. Zresztą podczas swojego ostatniego przemówienia w Wielkiej Brytanii wprost informował, że do tej trudnej decyzji w pewien sposób zmusiły go media, które stale atakowały Meghan.

Jak zareagowała Meghan na chęć powrotu Harry'ego do Londynu? Według tabloidu miała być zbulwersowana tym pomysłem i doszło między nimi do kłótni:

Meghan wpadła w szał, jak dowiedziała się, że Harry negocjuje koniec królewskiego wygnania, krzyknęła: "Możesz wrócić, ale Archie i ja zostajemy w Ameryce!" - informuje źródło "The Globe".

To nie wszystko! Harry tęskni za dawnym życiem i nie może odnaleźć się w mieście gwiazd. Życie w Los Angeles nie do końca jest dla niego, za to Meghan czuje się jak ryba w wodzie. 

Postawiła Harry’emu ultimatum, aby podjął właściwą decyzję lub pogodził się z tym, że nigdy więcej nie zobaczy swojego syna! - dodaje informator "The Globe".

Znajoma księcia Harry’ego antropolożka Jane Goodall w wywiadzie dla Radio Times wyznała, że nadal utrzymuje kontakt z byłym już księciem i stąd wie, że jego życie obecnie jest dosyć skomplikowane.

Myślę, że on poczuł, iż życie trochę mu się teraz skomplikowało - wyznała Goodall.

Czy to możliwe, że Meghan od początku realizowała swój plan, który zakładał powrót do Los Angeles? Chce zostać księżną, która już niebawem wróci do aktorstwa? A co z Harrym?

Zobacz także: Meghan i Harry żałują, że odeszli z rodziny królewskiej! Czarne chmury zbierają się nad ich związkiem

Meghan ostatecznie postawiła na swoim i wróciła do Los Angeles! Taki był jej pierwotny plan?

East News

Harry żałuje, że odszedł z rodziny królewskiej! 

Meghan i Harry żałują, że odeszli z rodziny królewskiej! Czarne chmury zbierają się nad ich związkiem
EastNews

 

 

Więcej na temat Książę Harry Meghan Markle
Przeładuj

Jak mieszka Agnieszka Kaczorowska? Pokój Emilki przepiękny, ale spójrzcie na sypialnię!

zobacz 01:31