Party Stories
Magdalena Narożna w zielonej sukience
Meghan i Harry żałują, że odeszli z rodziny królewskiej! Czarne chmury zbierają się nad ich związkiem
EastNews
Newsy

Meghan i Harry żałują, że odeszli z rodziny królewskiej! Czarne chmury zbierają się nad ich związkiem

Książę Harry nie potrafi odnaleźć się w mieście gwiazd!? Co dalej?

Znajoma księcia Harry’ego antropolożka Jane Goodall podczas wywiadu dla Radio Times została zapytana o byłą parę książęcą i zdecydowała się odpowiedzieć na podchwytliwe pytanie. Jane Goodall tym samym zdradziła, że cały czas utrzymuje kontakt z Harrym i nawiązała do jego obecnego życia w Los Angeles. Jak się czuje były już książę w mieście gwiazd? To dla niego zupełnie nowe życie i chyba nie spodziewał się, że będzie aż tak trudno!

Ile pieniędzy Meghan i Harry dostali za wywiad z Oprah Winfrey? Oto 7 rzeczy, o których nie mieliście pojęcia

Jak Harry czuje się w LA?

Meghan i Harry początkowo twierdzili, że planują przeprowadzkę do Kanady, ale szybko okazało się, że to wcale nie jest ich cel. Tuż przed paraliżem ruchu lotniczego związanego z koronawirusem para poleciała do Los Angeles. To tam mieszka matka Meghan i tam ona sama czuje się najlepiej. To po prostu jej dom, niestety nie można powiedzieć tego samego o Harrym, który był przyzwyczajony do zupełnie innego życia. Teraz słynna antropolożka przyznając, że jest z księciem w kontakcie otwarcie powiedziała, że nie wie, jak dalej ułoży się jego życie:

Nie wiem, jak ułoży się dalej jego życie, ale tak, jestem z nim w kontakcie – powiedziała Jane Goodall.

Badaczka bez ogródek powiedział, że Harry jest zagubiony w tej sytuacji. Zrezygnował z ułożonego życia w rodzinie królewskiej i tytułów wojskowych, poświęcając wszystko dla rodziny. Początkowo mieli prowadzić fundację z Meghan w Kanadzie, a teraz nagle znalazł się w mieście gwiazd, które jest dla niego zupełnie obce:

Myślę, że on poczuł, iż życie trochę mu się teraz skomplikowało - wyznała Goodall.

Harry przyzwyczai się do życia w Los Angeles, a może zatęskni za domem i wróci do rodziny królewskiej. Królowa Elżbieta z pewnością mu na to pozwoli. W końcu jest jego ukochanym wnukiem!

Zobacz także: Książę Karol ma koronawirusa. Niedawno widział się z Meghan i Harrym oraz Kate i Williamem! Czy są bezpieczni?

Harry podczas wizyt w Londynie jest zawsze uśmiechnięty. Teraz brakuje mu domu?

East News

Do tej pory Harry był przyzwyczajony do zupełnie innego życia. 

East News

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Książę Harry i Meghan Markle
East News
Newsy
Harry chciał wrócić do rodziny królewskiej, a Meghan mu zagroziła rozwodem!?
Meghan celowo nie zabrała syna do Wielkiej Brytanii, aby Harry do nich wrócił!?

W małżeństwie Meghan i Harry'ego pojawił się pierwszy kryzys? Były książę do tej pory we wszystkim wspierał żonę, a ze względu na jej dobro opuścił swoją rodzinę i musiał zrezygnować z tytułów wojskowych , które były dla niego bardzo ważne. Teraz, jako mieszkaniec USA, nie ma jeszcze pracy, żyje z ogromnych oszczędności, ale coraz bardziej czuje, że jego życie za bardzo się skomplikowało. Według jednego z tabloidów chciał wrócić do rodziny królewskiej, ale Meghan zagroziła mu... rozwodem! Meghan grozi Harry'emu rozwodem? Jak donosi magazyn "The Globe" Harry już wielokrotnie myślał o powrocie do rodziny królewskiej. Zresztą podczas swojego ostatniego przemówienia w Wielkiej Brytanii wprost informował, że do tej trudnej decyzji w pewien sposób zmusiły go media, które stale atakowały Meghan. Jak zareagowała Meghan na chęć powrotu Harry'ego do Londynu? Według tabloidu miała być zbulwersowana tym pomysłem i doszło między nimi do kłótni: Meghan wpadła w szał, jak dowiedziała się, że Harry negocjuje koniec królewskiego wygnania, krzyknęła: "Możesz wrócić, ale Archie i ja zostajemy w Ameryce!" - informuje źródło "The Globe" . To nie wszystko! Harry tęskni za dawnym życiem i nie może odnaleźć się w mieście gwiazd. Życie w Los Angeles nie do końca jest dla niego, za to Meghan czuje się jak ryba w wodzie.  Postawiła Harry’emu ultimatum, aby podjął właściwą decyzję lub pogodził się z tym, że nigdy więcej nie zobaczy swojego syna! - dodaje informator "The Globe" . Znajoma  księcia Harry’ego  antropolożka Jane Goodall w wywiadzie dla Radio Times wyznała, że nadal utrzymuje kontakt z byłym już księciem i stąd wie, że jego życie obecnie jest...

Książę Harry i Meghan Markle
East News
Newsy
Po kłótni Meghan i Harry'ego w Los Angeles interweniowała policja!? Była księżna nie tak wyobrażała sobie ich życie w USA!
Awantura w domu Meghan i Harry'ego!? Dlaczego sąsiedzi wezwali policję?

Wielka awantura w domu Meghan i Harry’ego w Los Angeles? Magazyn „New Idea” poinformował, że sąsiedzi zdecydowali się wezwać policję po głośniej kłótni byłej pary książęcej. Już wcześniej pojawiały się doniesienia, że para nie do końca się dogaduje i mieli inne wyobrażenia na temat życia w Stanach Zjednoczonych. Bliska znajoma Harry’ego podczas jednego z wywiadów wyznała, że nadal utrzymuje z nim kontakt i wie, że nie może się odnaleźć w Los Angeles, a tamtejsze życie zupełnie nie jest dla niego. Teraz okazuje się, że również Meghan miała inne wyobrażenia na temat przeprowadzki USA! Czy uda im się pokonać kryzys? Awantura w domu Meghan i Harry'ego!? Sąsiedzi mieli wezwać policję Meghan i Harry po opuszczeniu rodziny królewskiej przeprowadzili się do Kanady , gdzie mieli mieszkać i prowadzić swoją fundację, ale ostatecznie zmienili zdanie i przenieśli się do Los Angeles. To tam wcześniej mieszkała Meghan. Para wynajęła willę w Los Angeles, gdzie w dobie koronawirusa izolują się, co jakiś czas, pokazując w sieci swoją aktywność. Teraz australijski magazyn „New Idea” na okładce poinformował, że między parą doszło do kłótni, która zakończyła się interwencją policji. Tytuł gazety brzmi naprawdę niepokojąco: Wybuchowa sprzeczka Meghan i Harry'ego. Wezwano policję. Szokujące nagranie -  widnieje na okładce magazynu  "New Idea".  Według informatora magazynu parze nie układa się tak, jak początkowo zakładali. Harry nie może odnaleźć się w mieście gwiazd, a Meghan sądziła, że kiedy wróci do L.A. będzie o niej naprawdę głośno, a tymczasem otrzymała spokój o jakim podobno marzyła, mieszkając w Wielkiej Brytanii: Jest wściekła, że jej powrót do Los Angeles nie był wydarzeniem. Czuje się...

Meghan Markle i książę Harry
EastNews
Newsy
Netflix chce współpracować z Harrym i Meghan! Powstanie film o ich życiu?

Netflix potwierdził chęć współpracy z  Harrym i Meghan Markle . Czy po rezygnacji z obowiązków królewskich zgodzą się na taką współpracę? Pałac Buckingham wczoraj wydał oficjalne oświadczenie, w którym oznajmił, że Harry oraz Meghan nie posiadają już królewskich tytułów, a decyzja jest nieodwracalna. Teraz zgodnie z planem będą mogli rozpocząć niezależne finansowo życie a propozycje  współprac stają przed nimi otworem.  Zobacz także:  Królowa Elżbieta ogłosiła nową decyzję w sprawie Meghan i Harry'ego! Wydała zaskakujące oświadczenie Netflix chce współpracować z Harrym i Meghan Markle Światowe firmy od tygodnia uważnie przyglądają się sprawom rodziny królewskiej. Teraz, kiedy wszystko jest już jasne, a Pałac Buckingham oficjalnie potwierdził, że Harry i Meghan Markle zostają pozbawieni tytułów, mogą oficjalnie przedstawiać swoje kontrakty. Para wkracza w nową przyszłość jako osoby niezależne finansowo oraz wyzwolone z monarchii.  Dyrektor ds. Treści Netflix, Ted Sarandos, podczas jednej z imprez branżowych w Los Angeles przyznał, że jest zainteresowany podjęciem współpracy z Harrym i jego małżonką.  Kto nie byłby zainteresowany? Tak, oczywiście - odpowiedział na jedno z pytań o ewentualną współpracę Harry i Meghan nie odnieśli się jeszcze do tego komentarza. Czy będą zainteresowani współpracą ze dystrybucyjnym gigantem? Meghan Markle być może będzie chciała wrócić do aktorstwa, którym zajmowała się jeszcze przed związkiem z księciem Harrym. Nie jest tajemnicą, że już teraz podpisała intratny kontrakt, którym użyczy swojego głosu postaci w dużej produkcji.  Zobacz także:  Meghan Markle wyda na dom w Kanadzie aż 21 milionów funtów?!...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner