Meghan i Harry żałują, że odeszli z rodziny królewskiej! Czarne chmury zbierają się nad ich związkiem
EastNews

Meghan i Harry żałują, że odeszli z rodziny królewskiej! Czarne chmury zbierają się nad ich związkiem

Meghan i Harry żałują, że odeszli z rodziny królewskiej! Czarne chmury zbierają się nad ich związkiem
EastNews

Znajoma księcia Harry’ego antropolożka Jane Goodall podczas wywiadu dla Radio Times została zapytana o byłą parę książęcą i zdecydowała się odpowiedzieć na podchwytliwe pytanie. Jane Goodall tym samym zdradziła, że cały czas utrzymuje kontakt z Harrym i nawiązała do jego obecnego życia w Los Angeles. Jak się czuje były już książę w mieście gwiazd? To dla niego zupełnie nowe życie i chyba nie spodziewał się, że będzie aż tak trudno!

Jak Harry czuje się w LA?

Meghan i Harry początkowo twierdzili, że planują przeprowadzkę do Kanady, ale szybko okazało się, że to wcale nie jest ich cel. Tuż przed paraliżem ruchu lotniczego związanego z koronawirusem para poleciała do Los Angeles. To tam mieszka matka Meghan i tam ona sama czuje się najlepiej. To po prostu jej dom, niestety nie można powiedzieć tego samego o Harrym, który był przyzwyczajony do zupełnie innego życia. Teraz słynna antropolożka przyznając, że jest z księciem w kontakcie otwarcie powiedziała, że nie wie, jak dalej ułoży się jego życie:

Nie wiem, jak ułoży się dalej jego życie, ale tak, jestem z nim w kontakcie – powiedziała Jane Goodall.

Badaczka bez ogródek powiedział, że Harry jest zagubiony w tej sytuacji. Zrezygnował z ułożonego życia w rodzinie królewskiej i tytułów wojskowych, poświęcając wszystko dla rodziny. Początkowo mieli prowadzić fundację z Meghan w Kanadzie, a teraz nagle znalazł się w mieście gwiazd, które jest dla niego zupełnie obce:

Myślę, że on poczuł, iż życie trochę mu się teraz skomplikowało - wyznała Goodall.

Harry przyzwyczai się do życia w Los Angeles, a może zatęskni za domem i wróci do rodziny królewskiej. Królowa Elżbieta z pewnością mu na to pozwoli. W końcu jest jego ukochanym wnukiem!

Zobacz także: Książę Karol ma koronawirusa. Niedawno widział się z Meghan i Harrym oraz Kate i Williamem! Czy są bezpieczni?

Harry podczas wizyt w Londynie jest zawsze uśmiechnięty. Teraz brakuje mu domu?

East News

Do tej pory Harry był przyzwyczajony do zupełnie innego życia. 

East News

 

Więcej na temat Książę Harry Meghan Markle
Przeładuj

Kaczorowska, Krupa, Przybysz... Dla tych gwiazd to pierwszy Dzień Matki! Kto jeszcze został mamą w ostatnich miesiącach?

zobacz 01:58