Jacek Jeschke i Hanna Żudziewicz na jesiennym spacerze z córką
EOS
Newsy

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke na spacerze z córką. Spotkali znaną gwiazdę! [ZDJĘCIA]

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke nawet w pochmurny i deszczowy dzień nie rezygnują ze spaceru. Tym razem para spotkała inną gwiazdę... Jak zareagowali?

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke cieszą się każdą chwilą spędzoną z córeczką, a paparazzi przyłapali właśnie parę, która wspólnie wybrała się na spacer. Tancerz nie ukrywał radości, ciesząc się rodzinnym czasem i chętnie przytulał partnerkę. W drodze powrotnej para spotkała gwiazdę, która ma za sobą udział w "Tańcu z Gwiazdami". Zobaczcie, jak zareagowali!

Hania Żudziewicz zdradziła, gdzie ostatnio Jacek Jeschke zabrał ją na randkę. Chyba nie tego się spodziewała...

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke nawet w pochmurny i deszczowy dzień nie rezygnują ze spaceru

Hanna Żudziewicz urodziła córeczkę Różę 6 października i od tego czasu dziewczynka jest częstym gościem na instagramowych kontach swoich rodziców. Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke publikują w sieci piękne zdjęcia Róży, a fani są zachwyceni uroczym niemowlakiem. Tancerka ma już za sobą pierwsze wyjście bez córeczki, a ostatnio podczas jednego ze spacerów zostali przyłapani przez paparazzi.

Wygląda na to, że nawet w pochmurny dzień Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke nie rezygnują ze spaceru, a przy okazji wyprowadzają swojego pupila. Tym razem w drodze powrotnej spotkali Sandrę Kubicką, która z czułością obserwowała w wózku Różę. Zobaczcie zdjęcia!

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke na spacerze z Różą
EOS

Zobacz także: Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke zdradzili szczegóły porodu: "Pielęgniarki zaczęły nam robić zdjęcia"

Zobaczcie, jak Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke cieszyli się wspólnym spacerem. Wygląda na to, że Sandra Kubicka była zachwycona małą Różą i z zaciekawieniem zaglądała do wózka!

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke na spacerze z Różą
EOS

Więcej zdjęć - poniżej!

Zobacz także: Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke zdradzili szczegóły porodu: "Pielęgniarki zaczęły nam robić zdjęcia"

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke czułości na spacerze
EOS

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke na spacerze z Różą
EOS

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke spotkali Sandrę Kubicką
EOS

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke spotkali Sandrę Kubicką
EOS

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke spotkali Sandrę Kubicką
EOS

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke na spacerze z Różą
EOS

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke czułości na spacerze
EOS

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke na spacerze z córką
EOS

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke na spacerze z córką
EOS

Hanna Żudziewicz z partnerem i córką
Instagram @hannazudziewicz
Newsy
Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke zdradzili szczegóły porodu: "Pielęgniarki zaczęły nam robić zdjęcia"
Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke od kilku tygodni spełniają się w roli rodziców. Teraz opowiedzieli o narodzinach swojej córeczki. Jak wspominają poród?

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke podczas relacji na żywo na Instagramie opowiedzieli o narodzinach ich córeczki. Internauci chcieli dowiedzieć się, jak wyglądał poród, a szczęśliwi rodzice uchylili rąbka tajemnicy. Hanna Żudziewicz zdradziła, że Jacek Jeschke towarzyszył jej w tej wyjątkowej chwili, a najbardziej zaskoczyły ją pielęgniarki. Sprawdźcie, jak świeżo upieczeni rodzice wspomiają narodziny małej Róży. Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke opowiedzieli o narodzinach córki Dokładnie 6 października Hanna Żudziewicz urodziła córeczkę, Różę . Od tamtej chwili tancerka i jej partner Jacek Jeschke spełniają się w roli rodziców. Para chętnie publikuje w sieci urocze zdjęcia ze swoją pociechą, która już skradła serca internautów. Teraz, ponad dwa tygodnie po narodzinach dziecka Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke opowiedzieli swoim fanom, jak wspominają ten wyjątkowy dla nich moment, kiedy Róża pojawiła się na świecie. Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke zorganizowali live'a na Instagramie podczas którego odpowiedzieli na pytania o poród. Powiem wam, że nie było aż tak dramatycznie. Jacek był przy mnie- zdradziła Hanna Żudziewicz.  - U mnie było gorzej trochę bo się stresowałem- dodał Jacek Jeschke. I więcej widziałeś, nie? Ja byłam trochę taka nieprzytomna, nie wiedziałam za bardzo, co się dzieje- wyznała młoda mama. Zobacz także:   Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke pokazali nowe zdjęcia Róży! Odwiedził ich wyjątkowy gość  Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke zdradzili przy okazji, że najbardziej zaskoczyły ich pielęgniarki, dzięki którym dziś mają piękną pamiętakę z porodu. Okazuje się bowiem, że to właśnie one zrobiły im zdjęcia na sali porodowej. Super było to, że panie pielęgniarki pomagające przy porodzie zaczęły nam po wszystkim robić zdjęcia. To było...

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke z córką
Instagram @hannazudziewicz
Newsy
Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke korzystają z pomocy niani? Jest komentarz młodej mamy! 
Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke od kilku tygodni spełniają się w roli rodziców. Czy para zatrudniła kogoś do pomocy w opiece nad dzieckiem?

Hanna Żudziewicz podczas relacji na InstaStories zdradziła, czy w opiece nad córką pomaga jej niania. Tancerka i jej partner, Jacek Jeschke, po narodzinach dziecka zdecydowali się zatrudnić kogoś do opieki? Teraz wszystko stało się jasne! Hanna Żudziewicz rozwiała wątpliwości swoich fanów, a przy okazji wyznała, jak czuje się w roli mamy.  Hanna Żudziewicz zatrudniła nianię do dziecka? Trzy tygodnie temu Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke zostali rodzicami. Na świecie pojawiła się wówczas córeczka pary, malutka Róża. Szczęśliwa para od samego początku nie ukrywa wizerunku swojego dziecka i chętnie publikuje w sieci urocze zdjęcia z dziewczynką. Młoda mama za pośrednictwem Instagrama od narodzin córki często zdradza, jak radzi sobie w nowej roli. Ostatnio Hanna Żudziewicz zdradziła, za czym najbardziej tęskni po porodzie , a teraz zdradziła, czy w opiece nad dzieckiem pomaga jej niania.  Pytacie też czy mamy nianię, nie na ten moment chcę żebu Róża spędziła z nami jak najwięcej czasu, a jak będziemy potrzebowali wyjść oboje, nasza rodzina chętnie oferuje, że zajmie się małą- zdradziła młoda mama.  Zobacz także:   Hanna Żudziewicz ma wzruszającą pamiątkę związaną z córeczką: "Na całe życie" Hanna Żudziewicz podczas "Q&A" odpowiedziała również na pytanie, jak odnajduje się w roli mamy. Tancerka nie ukrywa, że chociaż czasami jest ciężko, to jest teraz bardzo szczęśliwa.  Czuję trochę jakby moje życie się zatrzymało. Wygląda zupełnie inaczej, ale daje mi tyle satysfakcji. Rola mamy dodała mi do życia coś, co je dopełniło. Czuję się szczęśliwa, chociaż wiadomo, że momentami nie jest łatwo. Chociaż jestem mamą od 3 tygodni już widzę, jak inaczej patrzę na pewne rzeczy i jak znowu przewartościowało mi się życie- wyznała Hanna Żudziewicz. Zobacz...

Jacek Jeschke, Hanna Żudziewicz i Róża
Instagram @hannazudziewicz/@jacekjeschke
Newsy
Jacek Jeschke i Hanna Żudziewicz na pierwszym spacerze z córką. Jaki wózek wybrali? 
Hanna Żudziewicz z córeczką niedawno wróciły do domu! Teraz Jacek Jeschke pochwalił się uroczym nagraniem z pierwszego wspólnego spaceru. Róża grzecznie spała!

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke z "Tańca z Gwiazdami" niedawno powitali na świecie swoją pierwszą córeczkę, Różę. Dumni rodzice chętnie chwalą się zdjęciami oraz nagraniami z pociechą, a fani w komentarzach rozczulają się nad dziewczynką. Teraz tancerz opublikował relację z pierwszego wspólnego spaceru. Jaki wózek wybrali dla Róży?  Jacek Jeschke i Hanna Żudziewicz na spacerze z córką  6 października  Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke zostali rodzicami . Kilka chwil po porodzie w mediach społecznościowych świeżo upieczonych rodziców pojawiły się urocze zdjęcia z małą Różą. Dziewczynka wraz z mamą przez kilka dni przebywała w szpitalu, a po powrocie Jacek Jeschke przygotował dla Hanny Żudziewicz niespodziankę . Teraz cała trójka wybrała się na wspólny spacer!  Zobacz także:   Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke przekazali radosną nowinę! Posypały się gratulacje Hanna Żudziewicz  i  Jackek Jeschke  zdecydowali się na popularny model wózka, który pokochały również inne świeżo upieczone mamy. Jest to gondola marki Venicci Polska, której cena wraz z wyposażeniem to nieco ponad 5 tysięcy złotych.  Idziemy na spacerek, jest ekipa. Tata jest i Hachi, najlepszy przyjaciel, no i my - mówiła Hanna Żudziewicz.  Na taki sam model wózka zdecydowała się Katarzyna Sokołowska , która już sprawdziła jego wytrzymałość na górskich szlakach. Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke na razie wypróbowali go w mniej ekstremalnych warunkach, a mała Róża wyglądała na zachwyconą i przez większość spaceru spała.  Co myślicie o wyborze jasnego wózka na zbliżającą się zimę? 

Nasze akcje
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik