Justin Bieber, Hailey Baldwin Justin Bieber, Hailey Baldwin
East News
1/4
East News

 

Ten miłosny trójkąt rozpala wyobraźnię fanów na całym świecie. Wszyscy z zapartym tchem obserwują sytuację między Justinem Bieberem, Seleną Gomez oraz Hailey Baldwin. Sprawa nie jest łatwa. W grę wchodzi bowiem złamane serce i wyrzuty sumienia. Selena Gomez nie radzi sobie z faktem, że jej ukochany wziął ślub z inną. Między innymi to przyczyniło się do jej załamania nerwowego. Z kolei Justinem Bieberem miotają wyrzuty sumienia. Piosenkarz martwi się o swoją byłą dziewczynę. Hailey Baldwin cierpliwie znosi tę sytuację, jednak już niedługo chce zrobić coś, co może być ciosem w samo serce dla Seleny. Jakie plany ma żona Justina Biebera? Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej!

 

POLECAMY: Przyjaciele zdradzili, co Selena Gomez zrobiła po ślubie Justina Biebera. Ma depresję?

2/4
Justin Bieber, Hailey Baldwin
East News

 

Hailey Baldwin zmieni nazwisko na Bieber?

 

Hailey Baldwin od kilku tygodni jest szczęśliwą żoną Justina Biebera. Jednak ich związek nie należy do najłatwiejszych. Zakochani wciąż są pod obstrzałem mediów, które śledzą każdy ich krok. Sytuacji nie ułatwia fakt, że stan zdrowia Seleny Gomez dramatycznie się pogorszył. Piosenkarka trafiła do szpitala psychiatrycznego, ponieważ przeszła załamanie nerwowe. To źle wpływa na relacje między Justinem Bieberem a jego żoną. Piosenkarz wciąż jest myślami przy swojej byłej ukochanej.

 

Być może to właśnie dlatego Hailey Baldwin zdecydowała się na odważny krok. Modelka, aby przypieczętować ich miłość, postanowiła zmienić nazwisko! Już niedługo będzie się nazywała Hailey Bieber. Jednak chęć przypieczętowania miłości to nie jedyny powód, dla którego modelka zmienia nazwisko. Zobaczcie kolejny slajd!
 

3/4
Justin Bieber, Hailey Baldwin
East News

 

Hailey Baldwin marzy o założeniu własnej linii odzieżowej. Jak podaje serwis "The Blast", Hailey Baldwin podjęła środki zapobiegawcze i opatentowała swoje nazwisko panieńskie, nazwisko po mężu oraz  pseudonim "HRB3". 

Ciekawe, czy Selena Gomez dowiedziała się już o planach pięknej modelki...

 

Zobacz także: Justin Bieber na wieść o chorobie Seleny Gomez kompletnie się załamał?! Te zdjęcia przerażają!

4/4
East News

 

Wygląda na to, że Selenę Gomez czekają kolejne, ciężkie chwile. Mamy nadzieję, że to jej nie zniszczy...

Więcej na temat Hailey Baldwin Selena Gomez