Justin Bieber i Hailey Baldwin
East News

Justin Bieber niedługo zostanie ojcem?! Te słowa mogą całkowicie załamać Selenę Gomez!

Justin Bieber i Hailey Baldwin
East News

Związek Justina Biebera i Hailey Baldwin od początku budzi ogromne emocje. Głównie ze względu na fakt, że wokalista bardzo szybko związał się z modelką po rozstaniu z Seleną Gomez i jeszcze szybciej poprosił ją o ręę. Tempo relacji młodej pary robi wrażenie, tym bardziej że według amerykańskich mediów, Justin i Hailey są już nawet po ślubie! Ceremonia miała mieć miejsce 13 września w Nowym Jorku.

 

Nic dziwnego więc, że wszyscy zaczęli podejrzewać, że Hailey Baldwin jest w ciąży. Teraz okazuje się, że... to może być prawda!

 

Zobacz: O TYM JEST GŁOŚNO Justin Bieber załamał się po tym, jak Selena Gomez trafiła do szpitala. Gwiazdor ciągle płacze...

 

Justin Bieber zostanie ojcem?!

Ostatnio Justin Bieber wzbudził na Instagramie spore zamieszanie, publikując nowe zdjęcie ze swoją ukochaną. Wokalista chętnie pokazuje fotografie z Hailey i nie ukrywa swoich uczuć. Jednak nie samo zdjęcie wywołało największe emocje, a podpis, który umieścił pod nim. 

- Moja mała fasolka - napisał Justin Bieber.

 

justin bieber, hailey baldwin
Instagram

 

Nie da się ukryć, że tym mianem często pieszczotliwie określa się płód! Fani natychmiast zaczęli podejrzewać więc, że Justin i Hailey spodziewają się swojego pierwszego dziecka. 

 

Na razie jednak para oficjalnie nie potwierdziła tego faktu. A wy myślicie, że coś jest na rzeczy? Ciekawe, jak na tę wiadomość zareaguje Selena Gomez, która - jak wiadomo - przeszła załamanie nerwowe na wieść o ślubie Justina i Hailey. 

 

Przeczytaj: O TYM SIĘ MÓWI Już wiadomo! Selena Gomez przeszła załamanie psychiczne przez...

 

Polecamy: O TYM SIĘ MÓWI Co Selena Gomez zrobiła zaraz po ślubie Justina Biebera? Prawdę zdradzili jej przyjaciele...

 

Justin i Hailey bardzo się kochają

justin bieber, hailey baldwin
Instagram

 

Selena Gomez może całkowicie się załamać, gdy usłyszy wiadomości o ciąży Hailey

Selena Gomez
East News

Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05