Doda, Weronika Grycan i Szulim w olśniewających kreacjach
WIDEO…
Stylowe gwiazdy na gali Fundacji DKMS

Doda, Weronika Grycan i Szulim w olśniewających kreacjach
WIDEO…

24 października w Soho Factory w Warszawie odbyła się gala zorganizowana przez Fundację DKMS Polska, która poszukuje dawców dla osób chorych na białaczkę. W trakcie wydarzenia nastąpiło wzruszające spotkanie pacjentów z dawcami, którzy ofiarowali im szansę na nowe życie, rejestrując się wcześniej w bazie potencjalnych dawców szpiku. W trakcie gali odbyła się aukcja charytatywna, na którą fanty przekazali polscy artyści, gwiazdy, sportowcy i ludzie biznesu.
Na imprezie pojawiły się kilka gwiazd w eleganckich i stylowych kreacjach. Doda w białej długiej sukni wyglądała jak anioł, natomiast Agnieszka Szulim postawiła na kreację maxi, tylko że w intensywnym brzoskwiniowo-czerwonym odcieniu. Wśród gości znaleźli się również m.in.: Andrzej Piaseczny, Czesław Mozil oraz Maria Niklińska.
Czyja stylizacja podoba się wam najbardziej?

ONS

AKPA

AKPA

AKPA

AKPA

AKPA

AKPA

AKPA

ONS

AKPA

AKPA

AKPA
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Google.