Doda, Krzysztof Ibisz, Aneta Zając, Monika Brodka, Kuba Wojewódzki
East News
1/13
Doda, Krzysztof Ibisz, Aneta Zając, Monika Brodka, Kuba Wojewódzki
East News

Polsat ma już 25 lat! Już od ponad dwóch i pół dekady Polacy codziennie zasiadają przed telewizorami, by śledzić losy swoich ulubionych bohaterów seriali, emocjonować się przy hitowym programach rozrywkowych czy słuchać informacji o wydarzeniach na świecie. Nierzadko przed ekrany przyciągają ich charyzmatyczne osobowości, których w Polsacie nie brakuje. Co więcej, wiele dzisiejszych gwiazd show-biznesu zaczynało swoje kariery, stawiając pierwsze kroki właśnie w Polsacie. Nie sposób nie wspomnieć Krzysztofa Ibisza, Moniki Brodki, Pauliny Sykut oraz... Dody! Wiele z nich pozostało w szeregach stacji, a inni poszli własną drogą.

 

Zobacz też: PLEBISCYT: Aneta i Stefano, a może Natalia i Jan? Wybieramy ulubioną parę zwycięzców z "Tańca z Gwiazdami"

 

Zobacz gwiazdy, które rozbłysnęły na antenie Polsatu! Jest ich naprawdę sporo!

 

Polecamy: Taniec z gwiazdami, TTBZ, Idol a może Top chef? Wybieramy najlepszy program Polsatu! Głosujcie w naszym PLEBISCYCIE!

2/13
Karolina Szostak
East News

Karolina Szostak miała już na swoim koncie doświadczenie dziennikarskie, kiedy pojawiła się w szeregach Polsatu, by rozpocząć pracę jako prezenterka serwisów sportowych po "Wydarzeniach". Przez wiele lat była jedyną kobietą w sportowej redakcji Polsatu. Obecnie związana z Polsat Sport i Polsat Sport News. Ulubiona dziennikarka sportowa wielu Polaków oraz wielka inspiracja dla wielu Polek. Przeszła spektakularną metamorfozę sylwetki, co opisała w swoich książkach "Moja spektakularna metamorfoza" oraz "Mój spektakularny detoks".

3/13
Paulina Sykut
Print screen YouTube

Dziś nikt nie wyobraża sobie Polsatu bez Pauliny Sykut! A początki dzisiejszej gwiazdy stacji były bardzo skromne. Paulina Sykut w 2002 roku wzięła udział w popularnym talent show "Idol". Choć wówczas nie udało zajść daleko, to dalsze losy gwiazdy zaprowadziły ją do Polsatu właśnie. Paulina Sykut w 2007 roku została prezenterką pogody, a później jej kariera potoczyła się w ekspresowym tempie!

4/13
Kuba Wojewódzki
East News

Kuba Wojewódzki dziś nazywa siebie "Królem TVN", lecz początki jego wielkiej medialnej kariery to właśnie Polsat. Dziennikarz i showman stał się sławny dzięki roli jurora w popularnym talent show "Idol". Kontrowersyjny, szczery do ból juror szybko zdobył sympatię widzów oraz... przepustkę do kariery w show-biznesie.

5/13
Krzysztof Ibisz
East News

Mówisz Polsat, myślisz Krzysztof Ibisz! Dziennikarz, aktor, prezenter od 2000 roku związany jest właśnie z Polsatem. Ma na swoim koncie mnóstwo poprowadzonych programów, wśród których nie sposób wspomnieć takich hitów jak "Bar" czy "Taniec z Gwiazdami".

6/13
Kasia Moś
East News

Kariera Kasi Moś nabrała tempa po występie piosenkarki w programie "Must be the music. Tylko muzyka", w którym zajęła trzecie miejsce w finale. W trakcie udziału w show Polsatu nagrała piosenkę „Uwierz”, która pojawiła się na debiutanckiej płycie zespołu Tax Free zatytułowanej "Na ostatnim piętrze nieba". To był początek wielkiej kariery scenicznej Kasi Moś!

7/13
Ania Dąbrowska
East News

Program "Idol" wylansował wiele dzisiejszych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Jedną z nich jest Ania Dąbrowska, która zadebiutowała właśnie w programu Polsatu. Dzisiejsza gwiazda, wówczas zajęła 8. miejsce, lecz nie przeszkodziło jej to rozwinąć skrzydeł w branży muzycznej. Od występu Ani w "Idolu" minęło już 15 lat!

8/13
Monika Brodka
East News

Kto nie pamięta występów Moniki Brodki w "Idolu"! Oglądając pierwsze występu młodziutkiej wówczas artystki, było wiadomo, że podbije ona polską scenę muzyczną. I tak się stało! Monika Brodka w 2004 roku wygrała talent show Polsatu i od tej pory jej kariera nabrała zawrotnego tempa. Dziś to niewątpliwie jedna z najciekawszych artystek w polskim show-biznesie.

9/13
Maciej Rock
East News

Nie sposób nie wspomnieć również prowadzącego programu "Idol", czyli Macieja Rocka. Talent show dla wokalistów wylansował również postać gospodarza. Maciej Rock trafił do Polsatu w 2002 roku i szybko zdobył sobie sympatię widzów. 

10/13
Agnieszka Włodarczyk
East News

Dziś wielka gwiazda, a w 1997 roku początkująca aktorka serialu "13 posterunek". Agnieszka Włodarczyk, bo o niej mowa, grała w serialu Polsatu do 2000 roku. Dzięki roli w telenoweli o policjantach zyskała ogromną popularność i status gwiazdy. Od tamtej pory przeszła długą drogę, jednak jedno nie zmieniło się do tej pory - Agnieszka Włodarczyk wciąż jest jedną z najbardziej lubianych aktorek w Polsce.

11/13
Agnieszka Hyży
East News

Kariera Agnieszki Hyży (dawniej Popielewicz) nabrała tempa, kiedy modelka i prezenterka rozpoczęła pracę w telewizji Polsat. Miało to miejsce w 2007 roku. Agnieszka Hyży zaczynała jako prowadząca magazyn "Się kręci". A później wszystko potoczyło się już bardzo szybko! Dziś to jedna z najjaśniejszych gwiazd stacji Polsat.

12/13
Aneta Zając
East News

Aneta Zając wielka sławę zyskała dzięki głównej roli w popularnej telenoweli Polsatu "Pierwsza miłość", w której wciela się w postać sympatycznej Marii. W 2014 w duecie z tancerzem Stefano Terrazzino wygrała pierwszą edycję programu "Taniec z Gwiazdami".

13/13
Doda
East News

Mało kto jeszcze dziś o tym pamięta, lecz wielka kariera Dody rozpoczęła się właśnie w Polsacie. Początkująca wówczas wokalistka zespołu Virgin pojawiła się w popularnym reality show "Bar". Po latach przyznała, że udział w programie miał jej posłużyć do wypromowania zespołu. Udało się! Doda nie tylko zrobiła wielka karierę i stała się sławna, lecz trafiła do absolutnej czołówki najjaśniejszych polskich gwiazd.