Karolina Korwin-Piotrowska o awanturze w rodzinie Joanny Opozdy
Piotr Kamionka/REPORTER/East News/ TRICOLORS/EAST NEWS
Newsy

Gwiazdy o awanturze w rodzinie Joanny Opozdy: "Są takie sytuacje, kiedy milczeć nie wolno"

Głos w sprawie ostrej kłótni w rodzinie żony Antoniego Królikowskiego zabrała Karolina Korwin-Piotrowska i Ilona Łepkowska. Sprawdźcie, co powiedziały!

Karolina Korwin-Piotrowska oraz Ilona Łepkowska skomentowały szokujące doniesienia dotyczące awantury w rodzinie Joanny Opozdy. Dziennikarka i scenarzystka zabrały głos w sprawie, która w miniony weekend wstrząsnęła polskim show-biznesem. Czy ich zdaniem głośna afera wpłynie na kariery Joanny Opozdy i jej męża, Antoniego Królikowskiego?

Antoni Królikowski o krytyce. "Nie żyje tym, mam się całkiem dobrze"

Gwiazdy komentują aferę w rodzinie Joanny Opozdy

W sobotę, 8 stycznia, w Busku-Zdroju doszło do prawdziwej awantury między rodzicami Joanny Opozdy. Po jakimś czasie portal pudelek.pl poinformował o całym wydarzeniu, podczas którego padły strzały z broni. Okazało się wówczas, że Antoni Królikowski razem z mamą i siostrą swojej żony pojawili się pod mieszkaniem w Busku-Zdroju, żeby odebrać rzeczy matki Joanny Opozdy. Z relacji mediów ojcec aktorki nie chciał ich wpuścić do środka, a w pewnym momencie doszło do ostrej wymiany zdań i strzałów. 

Emocje nie opadły po tym, co się wczoraj wydarzyło. Za chwilę pokażę Wam tutaj, jak brałem udział w zdarzeniu, w którym padł strzał z pistoletu. Ten strzał przebił ścianę i przeleciał nad głową mojej szwagierki- mówił później Antoni Królikowski podczas relacji na InstaStories.

Zobacz także: Ojciec Joanny Opozdy strzelał do rodziny? Antek Królikowski: "Strzał przeleciał nad głową szwagierki"

Joanna Opozda z dużym brzuszkiem
EOS

Ojciec Joanny Opozdy w oświadczeniu przesłanym do mediów odniósł się do oskarżeń kierowanych przez Antoniego Królikowskiego. 

Działając na mocy udzielonego mi pełnomocnictwa, niniejszym chciałbym oficjalnie sprostować twierdzenia przemawiające za tym, że to pokrzywdzony ponosi jakąkolwiek winę w całym zajściu, do którego doszło w dniu 8 stycznia 2022 r. Już sama analiza nagrań dostępnych w Internecie dowodzi, że to zachowanie uczestników było ukierunkowane na niszczenie mienia pokrzywdzonego. Zwrócić należy uwagę, iż nikt nie przyjeżdża po rzeczy, używając widocznej na nagraniach przemocy. Trwają czynności mające na celu ustalenie przebiegu zdarzenia oraz osób biorących w nim udział. Wskazane jest powstrzymanie się od jakiegokolwiek komentowania wydarzeń, do jakich doszło do czasu zakończenia postępowania prowadzonego przez właściwe organy państwowe. Pokrzywdzony oponuje twierdzeniom zawartym w publikacjach prasowych oraz portalach społecznościowych. Zawarte tam informacje naruszają dobra osobiste pokrzywdzonego oraz mogą zostać analizowane jako pomówienie - czytamy w oświadczeniu przesłanym do mediów  przez radcę prawnego  Dariusza Opozdy, dr. Krystiana Wasilewskiego.

Zobacz także: Fani wspierają Antka Królikowskiego i boją się o Joannę Opozdę: "w ciąży powinna mieć spokój"

Joanna Opozda zdruzgotana
ADAM JANKOWSKI/REPORTER

O awanturze w rodzinie Joanny Opozdy zrobiło się naprawdę bardzo głośno, ale czy to wpłynie teraz na karierę aktorki i jej męża, Antoniego Królikowskiego? Głos w tej sprawie zabrały Ilona Łepkowska i Karolina Korwin-Piotrowska.

Mam nadzieję, że to nie zaszkodzi to ich karierze, bo trudno, żeby cierpieli za to, że są jakieś problemy w ich rodzinie- Ilona Łepkowska powiedziała dla "Faktu".

Zamieszanie wokół Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego oceniła również Karolina Korwin-Piotrowska.

Nie wiem. Strasznie Antkowi i jego rodzinie współczuje. Myślę, że są takie sytuacje, kiedy milczeć nie wolno, nie da się, ta do nich należy. A kariera? Czym ona jest wobec zdrowia bliskich?- dziennik cytuje dziennikarkę. 

Zobacz także: Ojciec Joanny Opozdy zostanie zatrzymany? Wiadomo, jaką posiadał broń

Ilona Łepkowska
East News

Antoni Królikowski w zielonej bluzie
East News
Newsy
Antoni Królikowski ma nową dziewczynę?! To aktorka "Pierwszej miłości"
Antoni Królikowski ma nową dziewczynę?! To aktorka "Pierwszej miłości"

Antoni Królikowski zbliżył się do pięknej koleżanki z show-biznesu? Media dotarły do zaskakujących informacji dotyczących aktora! Zaledwie kilka dni temu była partnerka Antoniego Królikowskiego za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała, że nie są już razem. Kasia Dąbrowska opublikowała na Instagramie wspólne zdjęcie z aktorem i przyznała, że ich związek to już przeszłość. Dziękuję za 1,5 roku. Nie jesteśmy już z Antkiem Królikowskim razem - napisała była już partnerka aktora.  Teraz portal pudelek.pl poinformował, że na urodzinowej imprezie Gabi Drzewieckiej Antoni Królikowski świetnie bawił się w towarzystwie pewnej gwiazdy...  Z kim imprezował Antoni Królikowski? Według doniesień portalu pudelek.pl w czerwcu Antoni Królikowski pojawił się na urodzinach Gabi Drzewieckiej - co ciekawe, według ustaleń portalu aktor przyszedł na imprezę w towarzystwie Joanny Opozdy.  Antek i Aśka weszli i bawili się razem na tej imprezie, ale trudno było stwierdzić czy jako para, czy dobrzy znajomi - informuje źródło portalu. Na zdjęciach opublikowanych przez media widać m.in. jak Antoni Królikowski czule całuje aktorkę w policzek. Co ich łączy? Aktorka w rozmowie z portalem pudelek.pl przyznała jedynie, że z Antkiem Królikowskim zna się od dawna. Znamy się z Antkiem od lat, teraz przygotowujemy wspólny projekt, ale za wcześnie, żeby o tym mówić - skomentowała Joanna Opozda.  Co Wy na to? Zobacz także:   O tacie, rodzinie, nowych filmach... Antoni Królikowski w szczerym wywiadzie dla magazynu "Party" Była partnerka Antoniego Królikowskiego zaledwie kilka dni temu poinformowała, że rozstała się z aktorem. Teraz jeden z portali informuje, że aktor pojawił się na...

Joanna Opozda i Antoni Królikowski wybierają się w podróż poślubną?
@antek.krolikowski, Instagram/EOS
Newsy
Joanna Opozda i Antoni Królikowski wybierają się w podróż poślubną? Pokazała nagranie
Joanna Opozda i Antoni Królikowski są już małżeństwem, a echo po ich ślubie wciąż nie cichnie. Panna młoda szykuje się na miesiąc miodowy? Gdzie jadą?

W sobotę 7 sierpnia media pisały tylko o nich, a zdjęcia pięknej Joanny Opozdy w białej sukni ślubnej i eleganckiego Antoniego Królikowskiego natychmiast okrążyły internet. Gwiazdorska para powiedziała sobie sakramentalne "tak" w kościele św. Wojciecha na warszawskiej Woli, a następnie wraz z gośćmi - wśród których nie zabrakło największych nazwisk w polskim show-biznesie - w pałacu w Zdunowie. Dziś Joanna Opozda i Antoni Królikowski mogą się cieszyć sobą już jako mąż i żona oraz - jak wcześniej donosiła prasa - mają zamiar robić to z dala od tłumów w naprawdę malowniczym miejscu. Joanna Opozda i Antoni Królikowski już wyjeżdżają w podróż poślubną? Aktorka pokazała nagranie!  Podróż poślubna Antoniego Królikowskiego i Joanny Opozdy Choć Antoni Królikowski i Joanna Opozda znają się od 12 lat , ich droga do ołtarza wcale nie była łatwa. Para jednak przezwyciężyła kryzys i po głośnym rozstaniu postanowiła dać sobie drugą szansę i co więcej - ślubować wieczną miłość przed Bogiem! 7 sierpnia odbył się ślub , na którym nie zabrakło sławnych gości. Później wszyscy udali się na przyjęcie weselne , a dzięki relacjom małżonków, internauci mogli zobaczyć pierwszy taniec Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego, który para młoda zaśpiewała do piosenki z... "Króla Lwa"! Ten emocjonujący dzień z pewnością będziemy wspominać jeszcze przez długi czas, a Joanna Opozda, która miała aż dwie suknie ślubne , migiem trafiła na listę najpiękniejszych panien młodych! Jak po wielkim dniu dogaduje się świeżo upieczone małżeństwo?! Choć od ślubu gwiazdorskiej pary minęło zaledwie kilka dni, zakochani naprawę zamilkli! Ostatnie zdjęcie ze swoją żoną, Antoni Królikowski opublikował we...

Joanna Opozda i Antoni Królikowski przed kościołem po ślubie
East News
Newsy
Joanna Opozda miała aż dwie suknie ślubne! Pokazała pierwszy taniec i nową kreację!
Joanna Opozda i Antoni Królikowski wyprawili wesele w pałacu z Zdunowie. Jak wyglądał ich pierwszy taniec i jaką piosenkę wybrali? Panna młoda miała drugą suknię ślubną. Działo się!

Joanna Opozda i Antoni Królikowski w ten weekend wzięli ślub. Ich uroczystość ślubna odbyła się w kościele św. Wojciecha na warszawskiej Woli. Zaraz po ceremonii goście udali się do przepięknego pałacu w Zdunowie, by wraz z parą młodą świętować najpiękniejszy dzień ich życia. Joanna Opozda właśnie pokazała, jak wyglądał ich pierwszy taniec. Jaką piosenkę wybrali? Pokazała również zabawny fragment z krojenia tortu. Panna młoda miała również drugą suknię ślubną. Zobaczcie, jak wyglądało wesele Antoniego Królikowskiego i Joanny Opozdy.  Zobacz także:  Tak wygląda wesele Opozdy i Królikowskiego. Niespodziewany gość zszokował Rozenek! Pierwszy taniec Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego Joanna Opozda i Antoni Królikowski chcieli fakt o swoim ślubie zatrzymać w tajemnicy. Do mediów przedostała się jednak informacja o wieczorze panieńskim aktorki, a potem dodatkowo pojawiło się zdjęcie zaproszenia na ślub oraz wesele. Para młoda przysięgała sobie miłość w kościele na warszawskiej Woli. Dostępne są przepiękne zdjęcia Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego na chwilę przed ślubną mszą a także tuż po, kiedy stres już opadł.  Wyjątkowo wygodne buty wykonane z wysokiej jakości materiałów znajdziesz w salonach Gino Rossi, a kod rabatowy pozwoli Ci wybraną parę kupić w okazyjnej cenie. Z takimi butami żadna taneczna impreza nie przeraża! Goście weselni również dopisali. Pojawiła się przyjaciółka Joanny Opozdy, Marina Szczęsna a także Małgorzats Rozenek i Radosław Majdan, którzy nawet pomylili godziny i zjawili się pod kościołem o godzinę za szybko. Pełną listę gości znajdziecie tutaj. Chociaż przebieg wesela pozostał osobistą sprawą pary młodej, w sieci pojawiło się kilka nagrań. Joanna Opozda pokazała, jak wyglądał...

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy

Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!

Partner
Weleda
Newsy

Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!

Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!

Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!

Partner
Eva Longoria

Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!

Partner

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner