Karolina Korwin-Piotrowska o awanturze w rodzinie Joanny Opozdy
Piotr Kamionka/REPORTER/East News/ TRICOLORS/EAST NEWS
Newsy

Gwiazdy o awanturze w rodzinie Joanny Opozdy: "Są takie sytuacje, kiedy milczeć nie wolno"

Głos w sprawie ostrej kłótni w rodzinie żony Antoniego Królikowskiego zabrała Karolina Korwin-Piotrowska i Ilona Łepkowska. Sprawdźcie, co powiedziały!

Karolina Korwin-Piotrowska oraz Ilona Łepkowska skomentowały szokujące doniesienia dotyczące awantury w rodzinie Joanny Opozdy. Dziennikarka i scenarzystka zabrały głos w sprawie, która w miniony weekend wstrząsnęła polskim show-biznesem. Czy ich zdaniem głośna afera wpłynie na kariery Joanny Opozdy i jej męża, Antoniego Królikowskiego?

Największe skandale 2022 roku. Smaszcz, Fabijański, Królikowski... Pamiętacie, kto udawał, że ma raka?

Gwiazdy komentują aferę w rodzinie Joanny Opozdy

W sobotę, 8 stycznia, w Busku-Zdroju doszło do prawdziwej awantury między rodzicami Joanny Opozdy. Po jakimś czasie portal pudelek.pl poinformował o całym wydarzeniu, podczas którego padły strzały z broni. Okazało się wówczas, że Antoni Królikowski razem z mamą i siostrą swojej żony pojawili się pod mieszkaniem w Busku-Zdroju, żeby odebrać rzeczy matki Joanny Opozdy. Z relacji mediów ojcec aktorki nie chciał ich wpuścić do środka, a w pewnym momencie doszło do ostrej wymiany zdań i strzałów. 

Emocje nie opadły po tym, co się wczoraj wydarzyło. Za chwilę pokażę Wam tutaj, jak brałem udział w zdarzeniu, w którym padł strzał z pistoletu. Ten strzał przebił ścianę i przeleciał nad głową mojej szwagierki- mówił później Antoni Królikowski podczas relacji na InstaStories.

Zobacz także: Ojciec Joanny Opozdy strzelał do rodziny? Antek Królikowski: "Strzał przeleciał nad głową szwagierki"

Joanna Opozda z dużym brzuszkiem
EOS

Ojciec Joanny Opozdy w oświadczeniu przesłanym do mediów odniósł się do oskarżeń kierowanych przez Antoniego Królikowskiego. 

Działając na mocy udzielonego mi pełnomocnictwa, niniejszym chciałbym oficjalnie sprostować twierdzenia przemawiające za tym, że to pokrzywdzony ponosi jakąkolwiek winę w całym zajściu, do którego doszło w dniu 8 stycznia 2022 r. Już sama analiza nagrań dostępnych w Internecie dowodzi, że to zachowanie uczestników było ukierunkowane na niszczenie mienia pokrzywdzonego. Zwrócić należy uwagę, iż nikt nie przyjeżdża po rzeczy, używając widocznej na nagraniach przemocy. Trwają czynności mające na celu ustalenie przebiegu zdarzenia oraz osób biorących w nim udział. Wskazane jest powstrzymanie się od jakiegokolwiek komentowania wydarzeń, do jakich doszło do czasu zakończenia postępowania prowadzonego przez właściwe organy państwowe. Pokrzywdzony oponuje twierdzeniom zawartym w publikacjach prasowych oraz portalach społecznościowych. Zawarte tam informacje naruszają dobra osobiste pokrzywdzonego oraz mogą zostać analizowane jako pomówienie - czytamy w oświadczeniu przesłanym do mediów  przez radcę prawnego  Dariusza Opozdy, dr. Krystiana Wasilewskiego.

Zobacz także: Fani wspierają Antka Królikowskiego i boją się o Joannę Opozdę: "w ciąży powinna mieć spokój"

Joanna Opozda zdruzgotana
ADAM JANKOWSKI/REPORTER

O awanturze w rodzinie Joanny Opozdy zrobiło się naprawdę bardzo głośno, ale czy to wpłynie teraz na karierę aktorki i jej męża, Antoniego Królikowskiego? Głos w tej sprawie zabrały Ilona Łepkowska i Karolina Korwin-Piotrowska.

Mam nadzieję, że to nie zaszkodzi to ich karierze, bo trudno, żeby cierpieli za to, że są jakieś problemy w ich rodzinie- Ilona Łepkowska powiedziała dla "Faktu".

Zamieszanie wokół Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego oceniła również Karolina Korwin-Piotrowska.

Nie wiem. Strasznie Antkowi i jego rodzinie współczuje. Myślę, że są takie sytuacje, kiedy milczeć nie wolno, nie da się, ta do nich należy. A kariera? Czym ona jest wobec zdrowia bliskich?- dziennik cytuje dziennikarkę. 

Zobacz także: Ojciec Joanny Opozdy zostanie zatrzymany? Wiadomo, jaką posiadał broń

Ilona Łepkowska
East News

Policja przesłuchuje świadków w sprawie strzelaniny pod domem rodziców Joanny Opozdy
Newsy
Co dalej w sprawie awantury rodziców Joanny Opozdy? Policja komentuje
Służby wciąż wyjaśniają, co dokładnie się wydarzyło w minioną sobotę w Busku-Zdroju. Kiedy nastąpi przełom w sprawie awantury w rodzinie Joanny Opozdy?

Policja w rozmowie z mediami skomentowała szczegóły sprawy dotyczącej rodzinnej awantury między ojcem Joanny Opozdy, jej matką, siostrą i mężem. Na jakim etapie prac są obecnie śledczy? Czy doszło do zatrzymań? Sprawdźcie, co zdradził rzecznik policji w Busku-Zdroju st. asp. Tomasz Piwowarski. Policja przesłuchuje świadków awantury w Busku-Zdroju W miniony weekend portal pudelek.pl poinformował, że w Busku Zdroju doszło do rodzinnej awantury między ojcem Joanny Opozdy, a matką, siostrą i mężem aktorki. Portal informował wówczas, że Antoni Królikowski razem matką i siostrą swojej żony pojawił się pod mieszkaniem w Busku-Zdroju, żeby zabrać rzeczy należące do teściowej aktora. Według relacji mediów na miejscu doszło do awantury, podczas której padły strzały z broni. Następnego dnia Antoni Królikowski opublikował w sieci nagrania na których możemy zobaczyć, co działo się pod mieszkaniem rodziców Joanny Opozdy. Aktor nie ukrywał, że cała sprawa go zszokowała. Emocje nie opadły po tym, co się wczoraj wydarzyło. Za chwilę pokażę Wam tutaj, jak brałem udział w zdarzeniu, w którym padł strzał z pistoletu. Ten strzał przebił ścianę i przeleciał nad głową mojej szwagierki- mówił Antoni Królikowski. Zobacz także:   Ojciec Joanny Opozdy zostanie zatrzymany? Wiadomo, jaką posiadał broń Sprawę skomentował również Dariusz Opozda. Ojciec Joanny Opozdy w oświadczeniu przesłanym do mediów odniósł się do oskarżeń kierowanych ze strony zięcia. W tej sprawie zabrał głos jego pełnomocnik:  Działając na mocy udzielonego mi pełnomocnictwa, niniejszym chciałbym oficjalnie sprostować twierdzenia przemawiające za tym, że to pokrzywdzony ponosi jakąkolwiek winę w całym zajściu, do którego doszło w dniu 8...

Barbara Kurdej-Szatan reaguje na rozpaczliwy wpis Joanny Opozdy
ADAM JANKOWSKI/REPORTER, Mateusz Jagielski/East News, Instagram @asiaopozda
Newsy
Barbara Kurdej-Szatan wspiera Joannę Opozdę: "Skupcie się na cudzie, który w jest w Tobie"
Joanna Opozda po rodzinnej awanturze trafiła do szpitala. Ciężarna aktorka w trudnych chwilach może liczyć na wsparcie fanów i kolegów z show-biznesu.

Joanna Opozda przechodzi bardzo trudne chwile. Aktorka już wkrótce po raz pierwszy zostanie mamą, jednak zamiast przygotowywać się do narodzin dziecka, teraz musi zmierzyć się z wielkim osobistym dramatem. Kilka dni temu wszystkie media obiegła wiadomość o awanturze w rodzinie Joanny Opozdy i niestety, ta sytuacja mocno odbiła się na aktorce. Żona Antoniego Królikowskiego w wyniku stresu trafiła do szpitala. W trudnych chwilach wspierają ją gwiazdy i fani.  Gwiazdy i fani wspierają Joannę Opozdę w trudnych chwilach 8 stycznia w Busku-Zdroju doszło do wielkiej awantury między ojcem Joanny Opozdy a jej matką, mężem i siostrą. Antoni Królikowski z matką i siostrą swojej żony pojechali do mieszkania, w którym obecnie przebywa ojciec aktorki. Portal pudelek.pl informował, że mężczyzna nie chciał wpuścić swojej rodziny do mieszkania, a w pewnym momencie padły nawet strzały z broni. W mediach pojawiły się nagrania z całego zajścia, a później sam Antoni Królikowski pokazał, co działo się pod mieszkaniem w Busku-Zdroju. Emocje nie opadły po tym, co się wczoraj wydarzyło. Za chwilę pokażę Wam tutaj, jak brałem udział w zdarzeniu, w którym padł strzał z pistoletu. Ten strzał przebił ścianę i przeleciał nad głową mojej szwagierki. Strzelał mój teść, Dariusz O. z Buska-Zdroju- mówił przerażony aktor. Zobacz także:   Małgorzata Ostrowska-Królikowska komentuje zachowanie ojca Joanny Opozdy!  Sprawę cały czas bada policja, która przesłuchuje świadków i uczestników awantury w Busku-Zdroju. Głos zabrał również ojciec Joanny Opozdy, który w oświadczeniu przesłanym do mediów odpowiedział na zarzuty Antoniego Królikowskiego.  Działając na mocy udzielonego mi pełnomocnictwa, niniejszym...

Ojciec Joanny Opozdy skomentował strzelaninę. Wydał oficjalne oświadczenie
TRICOLORS/East News, Instagram @antek.krolikowski
Newsy
Ojciec Joanny Opozdy skomentował strzelaninę. Wydał oficjalne oświadczenie
Kolejne fakty w sprawie głośnej awantury przed domem rodziców Joanny Opozdy, którą relacjonował Antoni Królikowski. Głos zabrał teść Antoniego Królikowskiego.

Od dwóch dni cała Polska żyje wstrząsającymi wydarzeniami, jakie miały miejsce w domu rodziców Joanny Opozdy w Busku-Zdroju.  Internauci za pośrednictwem instagramowego konta Antoniego Królikowskiego mogli zobaczyć pełne agresji nagrania, relacjonujące awanturę, a finalnie wykorzystanie broni palnej przez Dariusza Opozdę.   - Prawie doszło do morderstwa. A ja jestem w ciąży i w tym momencie jestem w bardzo złym stanie - wyznała Joanna Opozda dla "Super Expressu". Teraz głos w sprawie zabrał również ojciec aktorki. Dariusz Opozda wydał oficjalne oświadczenie, które przesłał do mediów. Strzelanina w domu rodziców Joanny Opozdy  O dramatycznej awanturze, do której doszło w Busku Zdroju, informował w sobotę portal Pudelek.pl, powołując się na nagrania i relacje informatorów. W wyniku rodzinnego konfliktu, Dariusz, ojciec Joanny Opozdy, po powrocie do Polski z Madagaskaru, miał wyrzucić swoją żonę, Małgorzatę, z mieszkania. Kiedy kobieta w asyście bliskich i policji przyjechała odebrać swoje rzeczy doszło do... strzałów. Na nagraniu, które udostępnił Pudelek, było słychać krzyki przerażonych kobiet, a następnie strzał z broni palnej . Jak przyznał w mediach społecznościowych mąż Joanny Opozdy - Antoni Królikowski - kula niemal nie raniła siostry aktorki.  - Emocje nie opadły po tym, co się wczoraj wydarzyło. Za chwilę pokażę Wam tutaj, jak brałem udział w zdarzeniu, w którym padł strzał z pistoletu. Ten strzał przebił ścianę i przeleciał nad głową mojej szwagierki. Strzelał mój teść, Dariusz O. z Buska-Zdroju - relacjonował na Instagramie przerażony Antoni Królikowski. Antoni Królikowski zdecydował się również na opublikowanie...

Nasze akcje
Douglas
Styl życia
Największa perfumeria Douglas to miejsce inne niż wszystkie
Współpraca reklamowa
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik