Antoni Królikowski załamany i Joanna Opozda
TRICOLORS/East News
Newsy

Fani wspierają Antka Królikowskiego i boją się o Joannę Opozdę: "w ciąży powinna mieć spokój"

Fani są wstrząśnięci tym, co zaszło w rodzinie Joanny Opozdy. Internauci wspierają Antoniego Królikowskiego i boją się o jego żonę: "straszne, że musicie przez to przechodzić".

Nagrania, które opublikował najpierw ojciec Joanny Opozdy, Dariusz Opozda a później Antoni Królikowski wstrząsnęły fanami. Internauci mogli zobaczyć filmy pełne agresji, przepychanek, w wyniku których doszło do wykorzystania broni palnej przez Dariusza Opozdę. Antoni Królikowski odniósł się do sprawy, przedstawiając kulisy zdarzenia i określając ojca swojej żony mianem "niebezpiecznego". Fani nie kryją przerażenia całą sprawą i boją się o Joannę Opozdę, która jest w zaawansowanej ciąży i może źle znosić takie wydarzenia: "Szkoda tylko, że Asia musi przez to przechodzić" - rozpisują się internauci. 

Największe skandale 2022 roku. Smaszcz, Fabijański, Królikowski... Pamiętacie, kto udawał, że ma raka?

Fani wspierają Antoniego Królikowskiego i Joannę Opozdę

O tym, że relacja między Joanną Opozdą i jej tatą nie jest łatwa, wiadomo już od dawna. Aktorka jednak dbała o to, by sprawa nie trafiała do mediów i nie mówiono głośno o jej rodzinnych niesnaskach. Mimo to w sieci pojawiło się kilka artykułów, z których wynikało, że sytuacja rodzinna aktorki jest bardzo napięta. Joanna Opozda ma jednak już swoje życie i odcięła się od swojego taty.

W sierpniu Joanna Opozda i Antoni Królikowski pobrali się a, na uroczystości pojawiły się mama i siostra aktorki. Poza tym Joanna Opozda jest teraz skupiona tylko na swojej rodzinie, w końcu już niedługo na świecie pojawi się pierwszy syn pary, który dostanie imię Vincent. Gwiazda nie najlepiej czuje się w tym wyjątkowym stanie i na początku ciąży unikała rozgłosu. Joanna Opozda dopiero całkiem niedawno, poczuła się nieco lepiej i pojawiła się nawet z mężem na uroczystej gali "Marka Roku 2020/2021. Joanna Opozda wyglądała naprawdę zjawiskowo i chętnie udzielała wywiadów. W jednym z nich przyznała, że wciąż mierzy się z dużymi kłopotami zdrowotnymi

Joanna Opozda z dużym brzuszkiem
EOS

Zobacz także: Ojciec Joanny Opozdy strzelał do jej siostry, mamy i Antka Królikowskiego? "Jestem zdruzgotana" 

Nic więc dziwnego, że fani, poruszeni zaskakującymi nagraniami, które pojawiły się w sieci, martwią się o aktorkę. Antoni Królikowski opublikował nagranie z Buska-Zdroju, gdzie pojechał razem z mamą i siostrą Joanny Opozdy po rzeczy swojej teściowej do jej mieszkania, w którym aktualnie mieszka Dariusz Opozda wraz z nową partnerką. W czasie tego spotkania doszło do prawdziwej awantury, w której uczestniczyły także siostry Dariusza Opozdy. Obie strony przedstawiły swoje przerażające nagrania, na których widać jasno, że Dariusz Opozda oddaje strzały w stronę rodziny.

Zobacz także: Joanna Opozda o problemach zdrowotnych: "Przeleżałam prawie całą ciążę"! Miała skomplikowaną sytuację

Antoni Królikowski skomentował te filmiki bardzo emocjonalnie, wyraził żal, że ojciec jego żony wciąż przebywa na wolności. Fani są bardzo poruszeni tym nagraniem i pod zaskakującym filmikiem aktora zamieszają mnóstwo słów wsparcia:

- Szkoda tylko, że Asia musi przez to przechodzić w takim stanie, jakim jest 🤰😔

- Współczuję całej rodzinie a najbardziej pani Joasi, bo teraz gdy potrzebuje spokoju musi znieść taki stres

- Gdzie jest policja?? Kpina. Naprawdę. Aż żal Pani Joanny, która w ciąży powinna mieć święty spokój...

- Antek, dużo spokoju! Nie wiem, jak sobie poradzicie z tą sprawą, ale trzymam kciuki! - rozpisują się fani. 

Pod postem pojawiło się także mnóstwo rad od internautów, którzy sugerują, jakie prawne kroki powinien podjąć aktor. Antoni Królikowski dziękował za każdą wskazówkę i zapewnił, że tej sprawy tak nie zostawi.

Antoni Królikowski o Dariusz O.
Instagram

Małgorzata Ostrowska w niebieskim swetrze
TRICOLORS/East News
Newsy
Małgorzata Ostrowska-Królikowska komentuje zachowanie ojca Joanny Opozdy! 
Małgorzata Ostrowska-Królikowska odniosła się do szokujących nagrań z udziałem Dariusza Opozdy i jej syna Antoniego Królikowskiego. Co sądzi o tej sytuacji?

Nagrania, które opublikował Antoni Królikowski, wstrząsnęły internautami. Filmiki obrazowały rodzinną awanturę mającą miejsce w Busku-Zdroju, gdzie aktor wybrał się z siostrą i mamą swojej żony, Joanny Opozdy, która chciała odebrać swoje rzeczy z mieszkania, w którym aktualnie zamieszkuje Dariusz Opozda. W czasie tej wizyty doszło do kłótni, podczas której padły strzały z broni palnej! Antoni skomentował już tę sytuację, a teraz zrobiła to jego mama, Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Małgorzata Ostrowska- Królikowska o rodzinnej awanturze z Dariuszem Opozdą Pierwszy nagranie spod rodzinnego domu opublikował Dariusz Opozda. Ojciec Joanny Opozdy pokazał, jak Antoni Królikowski rzuca się na bramę jego domu, chcąc dostać się do środka. Aktorowi opór stawiały siostry Dariusza Opozdy. W odpowiedzi na to nagranie Antoni Królikowski opublikował serię przerażających filmików ujawniających okoliczności rodzinnej awantury. Aktor przyjechał z teściową odebrać jej rzeczy z mieszkania w Busku-Zdroju. W nagraniu, które pokazał Antoni Królikowski, dochodzi nawet do rękoczynów zakończonych wystrzałem z broni. Aktor żalił się na swoim InstaStory, że Dariusz Opozda jest człowiekiem "niebezpiecznym" i mimo swoich działań wciąż jest na wolności. Aktora, a szczególnie jego żonę wsparło mnóstwo fanów, którzy obawiają się o zdrowie Joanny Opozdy.  Jak na razie jednak Joanna Opozda nie odniosła się do sprawy. Zrobiła to za to Małgorzata Ostrowska-Królikowska, która zapytana o swoje odczucia przez "Fakt" odpowiedziała lakonicznie:  - To się nie mieści w moim pejzażu wewnętrznym - przyznała. Zobacz także:  Joanna Opozda o problemach zdrowotnych: "Przeleżałam prawie...

Joanna Opozda komentuje strzelaninę
TRICOLORS/East News, Instagram @antek.krolikowski
Newsy
Joanna Opozda zabrała głos po strzelaninie: "Jestem w bardzo złym stanie"
Joanna Opozda przeżywa trudne chwile: "Prawie doszło do morderstwa" - wyznała roztrzęsiona. Aktorka skomentowała ostatnie rodzinne zajście.

Joanna Opozda w rozmowie z mediami skomentowała przerażające sceny, do których doszło w Busku-Zdroju. Aktorka odniosła się do rodzinnej awantury, podczas której padły strzały z broni, a na miejsce została wezwana policja. Joanna Opozda nie ukrywa, że dramatyczna sytuacja mocno na nią wpłynęła. Jak się czuje gwiazda, która jest w zaawansowanej ciąży? Sprawdźcie, co powiedziała! Joanna Opozda komentuje rodzinną awanturę W minioną niedzielę media obiegła szokująca informacja dotycząca  awantury między ojcem Joanny Opozdy, a jej mamą, siostrą i mężem. Portal pudelek.pl donosił wówczas, że mama Joanny Opozdy, Małgorzata, w towarzystwie męża aktorki i jej siostry pojawili się w Busku-Zdroju, żeby zabrać z mieszkania rzeczy kobiety. W mieszkaniu przebywa obecnie ojciec Joanny Opozdy, który wrócił do Polski i -według relacji portalu- wymienił zamki w drzwiach. Między ojcem Joanny Opozdy a jej matką, siostrą i mężem doszło do prawdziwej awantury podczas której padły strzały z broni. Na miejscu pojawiła się policja.  (...) Na miejscu policjanci wykonali czynności, oględziny. Będziemy badać, czy doszło do przestępstwa, jeżeli tak, to do jakiego. Sprawdzimy, czy ta broń był przerabiana, czy też nie była przerabiana, jeżeli to była broń czarnoprochowa, to na taką broń nie jest wymagane zezwolenie, ale jeśli uległa jakimś konstrukcyjnym zmianom, to wtedy biegły się wypowie i będziemy kwalifikować- w rozmowie z portalem pudelek.pl powiedział st. asp. Tomasz Piwowarski. Zobacz także:   Ojciec Joanny Opozdy strzelał do rodziny? Antek Królikowski: "Strzał przeleciał nad głową szwagierki" Po tym, jak o sprawie zrobiło się głośno głos zabrał Antoni Królikowski. Aktorka podczas emocjonalnej relacji na InstaStories opowiedział, co działo się...

Ojciec Joanny Opozdy strzelał do jej mamy i Antka?
EastNews
Newsy
Ojciec Joanny Opozdy strzelał do jej siostry, mamy i Antka Królikowskiego? "Jestem zdruzgotana" 
W sieci pojawiło się szokujące nagranie z ojcem Joanny Opozdy w roli głównej. Jeden z portali podaje, że miał strzelać z broni palnej. Jest komentarz aktorki.

Szokujące informacje podaje portal Pudelek.pl. Serwis opublikował nagranie, na którym widać, a dokładniej słychać, jak ojciec Joanny Opozdy, Dariusz Opozda, strzela z broni palnej na klatce schodowej mieszkania w Busku Zdroju, w którym pojawili się wcześniej Antoni Królikowski oraz mama i siostra ciężarnej aktorki. Zobaczcie, co tam się wydarzyło. Strzelanina z udziałem ojca Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego  Dramatyczną sytuację z udziałem Antoniego Królikowskiego oraz mamy i siostry Joanny Opozdy opisuje portal Pudelek.pl, powołując się na informatorów oraz nagranie, które otrzymali od czytelników. O sporze w rodzinie Joanny Opozdy media mówiły już jakiś czas temu. Aktorka nie utrzymuje relacji ze swoim ojcem, Dariuszem, który jeszcze jakiś czas temu mieszkał na Madagaskarze. Po powrocie do Polski mężczyzna miał wyrzucić z mieszkania w Busku-Zdroju swoją żonę, Małgorzatę. Według informacji serwisu Opozda powymieniał zamki w drzwiach.  Zobacz także:  Joanna Opozda odpowiedziała na hejt dotyczący jej dziecka W sobotę mama Joanny Opozdy, Małgorzata, a także siostra aktorki oraz jej mąż, Antoni, pojawili się w mieszkaniu w Busku-Zdroju, aby zabrać rzeczy ze swojego mieszkania. Towarzyszyła im policja. W pewnym momencie mężczyzna zaczął krzyczeć:  Ty k***o stara wiesz, co się, k***rwa, za moment stanie. No, dawaj! Następnie doszło do wystrzałów z broni palnej! Słychać również krzyki przerażonych osób, potem zaś kamera kieruje się na twarz Dariusza Opozdy. Wystrzelone kule przebiły ścianę, a Pudelek dodaje: Jak dodaje nasz informator, kule przebiły ściany. Ponoć gdyby mierzono tylko trochę niżej, istnieje ryzyko, że pociski trafiłyby którąś z osób stojących po drugiej stronie - Małgorzatę...

Nasze akcje
Douglas
Styl życia
Największa perfumeria Douglas to miejsce inne niż wszystkie
Współpraca reklamowa
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik