Ojciec Opozdy strzelał do Antka Królikowskiego i jego szwagierki
Instagram
Newsy

Ojciec Joanny Opozdy strzelał do rodziny? Antek Królikowski: "Strzał przeleciał nad głową szwagierki"

"Udostępnimy dziś dowody w sprawie o próbę zabójstwa" - mówi Antoni Królikowski, który zabrał głos w sprawie wydarzeń z Buska Zdroju.

Antoni Królikowski przerwał milczenie na swoim Instagramie i zabrał głos w sprawie dramatycznego zdarzenia z udziałem ojca Joanny Opozdy, Dariusza. Mężczyzna miał strzelać do swojej rodziny w mieszkaniu w Busku Zdroju po tym, jak jego żona Małgorzata przyjechała odebrać swoje rzeczy. Byli z nią córka (siostra Joanny Opozdy), Antek oraz policja. Doszło do strzałów. Cała historia poniżej!

Największe skandale 2022 roku. Smaszcz, Fabijański, Królikowski... Pamiętacie, kto udawał, że ma raka?

Antoni Królikowski: "Brałem udział w zdarzeniu, w którym padł strzał z pistoletu"

O dramatycznej awanturze, do której doszło w Busku Zdroju, informował w nocy portal Pudelek.pl, powołując się na nagrania i informatorów. W wyniku rodzinnego konfliktu, Dariusz, ojciec Joanny Opozdy, po powrocie do Polski z Madagaskaru, miał wyrzucić swoją żonę, Małgorzatę, z mieszkania w Busku. Kiedy ta w asyście bliskich i policji przyjechała odebrać swoje rzeczy doszło do... strzałów. W pewnym momencie mężczyzna zaczął krzyczeć, potem zaś odpalił broń. Na nagraniu, które opublikował Pudelek, było słychać krzyki przerażonych kobiet. Joanna Opozda w rozmowie z serwisem potwierdziła doniesienia, głos zabrała również policja:

Jedna i druga strona powiadamiała policję. Mogę też potwierdzić, że chodziło o wskazany obiekt (posesja Dariusza Opozdy). To, w jaki sposób doszło do strzałów, też jest przedmiotem naszych ustaleń, mogła być to broń hukowa, broń czarnoprochowa lub broń palna. Sprawdzamy, czy miał pozwolenie, jaki był to rodzaj broni oraz czy otworzył ogień, czy był to strzał niekontrolowany - mówi st. asp. Tomasz Piwowarski w rozmowie z Pudelek.pl.

Teraz głos zabrał sam Antoni Królikowski, który brał udział w tym zdarzeniu. Na swoim Instagramie zdradził szokujące szczegóły: 

Emocje nie opadły po tym, co się wczoraj wydarzyło. Za chwilę pokażę Wam tutaj, jak brałem udział w zdarzeniu, w którym padł strzał z pistoletu. Ten strzał przebił ścianę i przeleciał nad głową mojej szwagierki. Strzelał mój teść, Dariusz O. z Buska-Zdroju. 

Antoni Królikowski o strzelaninie
Instagram

Dodatkowo aktor przekazał, że sprawą zajmie się policja i prokuratura:

Udostępnimy dziś dowody w sprawie o próbę zabójstwa. Dariusz O. z Buska Zdroju uzbrojony i niebezpieczny w dalszym ciągu przebywa na wolności - dodał na planszach swojego InstaStories.

W kolejnym nagraniu Antek mówi:

Bardzo dziwi mnie to, że dlaczego policja w Busku bada to, czy pan Dariusz ma pozwolenie na broń, jaka to broń, a nie to, że wczoraj o włos nie zabił niewinnych ludzi. Co ten człowiek robi na wolności, ja się pytam?

Dodatkowo Królikowski pokazał serię filmów ze zdarzenia. Wszystko znajdziecie tutaj! 

Antoni Królikowski o Dariusz O.
Instagram

Nagrania z instagrama Antka Królikowskiego: Dariusz O. strzela do rodziny w Busku Zdroju
Instagram
Newsy
Antoni Królikowski pokazał wstrząsające nagrania z awantury: "Dariusz O. strzela do rodziny"
Antek Królikowski na swoim Instagramie przedstawił pełną wersję wydarzeń z awantury z ojcem Joanny Opozdy, Dariuszem. Doszło do strzałów. Jest nagranie z dramatycznego zdarzenia!

Antoni Królikowski na swoim Instagramie opublikował kilkanaście nagrań z wielkiej awantury z udziałem ojca Joanny Opozdy, Dariusza. Podczas zdarzenia z rąk mężczyzny padły strzały w kierunku szwagierki i teściowej aktora. Sprawę bada policja, a wstrząśnięty Królikowski wciąż dochodzi do siebie. Zobaczcie, co tam się wydarzyło. Nagranie z awantury z udziałem ojca Joanny Opozdy. Padły strzały! O dramatycznych wydarzeniach mówi dziś cała Polska. Pierwsze informacje podał dziś Pudelek.pl informując, że w Busku Zdroju doszło do wielkiej awantury z udziałem ojca Joanny Opozdy,  Dariusza, jego żony, córki oraz Antka Królikowskiego. Serwis opublikował nagranie, w którym słychać, że padły strzały na klatce schodowej mieszkania Opozdów. Na miejscu pojawiła się także policja: Jedna i druga strona powiadamiała policję. Mogę też potwierdzić, że chodziło o wskazany obiekt (posesja Dariusza Opozdy). To, w jaki sposób doszło do strzałów, też jest przedmiotem naszych ustaleń, mogła być to broń hukowa, broń czarnoprochowa lub broń palna. Sprawdzamy, czy miał pozwolenie, jaki był to rodzaj broni oraz czy otworzył ogień, czy był to strzał niekontrolowany - mówi st. asp. Tomasz Piwowarski w rozmowie z Pudelek.pl. Antoni Królikowski za pomocą zdjęć, nagrań i wpisów przedstawił pełną wersję wydarzeń z Buska Zdroju. Nie brakuje wstrząsających momentów - aktor wciąż jest w szoku: Emocje nie opadły po tym, co się wczoraj wydarzyło. Za chwilę pokażę Wam tutaj, jak brałem udział w zdarzeniu, w którym padł strzał z pistoletu. Ten strzał przebił ścianę i przeleciał nad głową mojej szwagierki. Strzelał mój teść, Dariusz O. z Buska-Zdroju. - mówił rozemocjonowany.  Zacznijmy jednak od początku....

Ojciec Joanny Opozdy skomentował strzelaninę. Wydał oficjalne oświadczenie
TRICOLORS/East News, Instagram @antek.krolikowski
Newsy
Ojciec Joanny Opozdy skomentował strzelaninę. Wydał oficjalne oświadczenie
Kolejne fakty w sprawie głośnej awantury przed domem rodziców Joanny Opozdy, którą relacjonował Antoni Królikowski. Głos zabrał teść Antoniego Królikowskiego.

Od dwóch dni cała Polska żyje wstrząsającymi wydarzeniami, jakie miały miejsce w domu rodziców Joanny Opozdy w Busku-Zdroju.  Internauci za pośrednictwem instagramowego konta Antoniego Królikowskiego mogli zobaczyć pełne agresji nagrania, relacjonujące awanturę, a finalnie wykorzystanie broni palnej przez Dariusza Opozdę.   - Prawie doszło do morderstwa. A ja jestem w ciąży i w tym momencie jestem w bardzo złym stanie - wyznała Joanna Opozda dla "Super Expressu". Teraz głos w sprawie zabrał również ojciec aktorki. Dariusz Opozda wydał oficjalne oświadczenie, które przesłał do mediów. Strzelanina w domu rodziców Joanny Opozdy  O dramatycznej awanturze, do której doszło w Busku Zdroju, informował w sobotę portal Pudelek.pl, powołując się na nagrania i relacje informatorów. W wyniku rodzinnego konfliktu, Dariusz, ojciec Joanny Opozdy, po powrocie do Polski z Madagaskaru, miał wyrzucić swoją żonę, Małgorzatę, z mieszkania. Kiedy kobieta w asyście bliskich i policji przyjechała odebrać swoje rzeczy doszło do... strzałów. Na nagraniu, które udostępnił Pudelek, było słychać krzyki przerażonych kobiet, a następnie strzał z broni palnej . Jak przyznał w mediach społecznościowych mąż Joanny Opozdy - Antoni Królikowski - kula niemal nie raniła siostry aktorki.  - Emocje nie opadły po tym, co się wczoraj wydarzyło. Za chwilę pokażę Wam tutaj, jak brałem udział w zdarzeniu, w którym padł strzał z pistoletu. Ten strzał przebił ścianę i przeleciał nad głową mojej szwagierki. Strzelał mój teść, Dariusz O. z Buska-Zdroju - relacjonował na Instagramie przerażony Antoni Królikowski. Antoni Królikowski zdecydował się również na opublikowanie...

Joanna Opozda komentuje strzelaninę
TRICOLORS/East News, Instagram @antek.krolikowski
Newsy
Joanna Opozda zabrała głos po strzelaninie: "Jestem w bardzo złym stanie"
Joanna Opozda przeżywa trudne chwile: "Prawie doszło do morderstwa" - wyznała roztrzęsiona. Aktorka skomentowała ostatnie rodzinne zajście.

Joanna Opozda w rozmowie z mediami skomentowała przerażające sceny, do których doszło w Busku-Zdroju. Aktorka odniosła się do rodzinnej awantury, podczas której padły strzały z broni, a na miejsce została wezwana policja. Joanna Opozda nie ukrywa, że dramatyczna sytuacja mocno na nią wpłynęła. Jak się czuje gwiazda, która jest w zaawansowanej ciąży? Sprawdźcie, co powiedziała! Joanna Opozda komentuje rodzinną awanturę W minioną niedzielę media obiegła szokująca informacja dotycząca  awantury między ojcem Joanny Opozdy, a jej mamą, siostrą i mężem. Portal pudelek.pl donosił wówczas, że mama Joanny Opozdy, Małgorzata, w towarzystwie męża aktorki i jej siostry pojawili się w Busku-Zdroju, żeby zabrać z mieszkania rzeczy kobiety. W mieszkaniu przebywa obecnie ojciec Joanny Opozdy, który wrócił do Polski i -według relacji portalu- wymienił zamki w drzwiach. Między ojcem Joanny Opozdy a jej matką, siostrą i mężem doszło do prawdziwej awantury podczas której padły strzały z broni. Na miejscu pojawiła się policja.  (...) Na miejscu policjanci wykonali czynności, oględziny. Będziemy badać, czy doszło do przestępstwa, jeżeli tak, to do jakiego. Sprawdzimy, czy ta broń był przerabiana, czy też nie była przerabiana, jeżeli to była broń czarnoprochowa, to na taką broń nie jest wymagane zezwolenie, ale jeśli uległa jakimś konstrukcyjnym zmianom, to wtedy biegły się wypowie i będziemy kwalifikować- w rozmowie z portalem pudelek.pl powiedział st. asp. Tomasz Piwowarski. Zobacz także:   Ojciec Joanny Opozdy strzelał do rodziny? Antek Królikowski: "Strzał przeleciał nad głową szwagierki" Po tym, jak o sprawie zrobiło się głośno głos zabrał Antoni Królikowski. Aktorka podczas emocjonalnej relacji na InstaStories opowiedział, co działo się...

Nasze akcje
Douglas
Styl życia
Największa perfumeria Douglas to miejsce inne niż wszystkie
Współpraca reklamowa
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik