Dagmara i Edzia Królowe życia
Instagram

Gwiazda "Królowych życia" pokazała zdjęcia ze ślubu! Fani pospieszyli z gratulacjami

Dagmara i Edzia Królowe życia
Instagram

Program "Królowe życia" od kilku sezonów jest prawdziwym hitem TTV. Jego największą gwiazdą nadal jest Dagmara Kaźmierska, jej przyjaciel Jacek i przyjaciółka Edzia. Kiedy to trio pojawia się na ekranie już wiadomo, że nie będzie nudno!

Teraz jedna z gwiazd "Królowych życia" pochwaliła się w sieci zdjęciami ze swojego ślubu. Chodzi o Edytę Nowak, która opublikowała na swoim prywatnym Instagrmie zdjęcia ze ślubu kościelnego. To pierwsza rocznica pary. Spójrzcie, jak wyglądała panna młoda!

Edzia z "Królowych życia" pokazała zdjęcia ze ślubu!

Edyta Nowak-Nawara rok temu powiedziała sakramentalne "Tak" i wzięła ślub kościelny ze swoim partnerem Adamem. Para ślub zorganizowała zarówno w Polce, jak i w Wenecji. Teraz Edzia z "Królowych życia" pokazała fotografie z tych uroczystości i napisała:

Nasza pierwsza rocznica slubu koscielnego💖💋 "Co wiec Bog zlaczyl, niech czlowiek nie rozdziela"  #weeddingday  #slubkoscielny  #mojamiłość  #ttv #krolowe_zycia_official #króloweżycia - napisała Edzia na swoim koncie na Instagramie. 

Fani gwiazdy popularnego programu TTV już pospieszyli z gratulacjami. Pod zdjęciem pojawiło się też mnóstwo komplementów na temat wyglądu panny młodej:

Kochani życzę Wam miłości i przyjaźni na lata 💓

Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia ślicznie razem wyglądacie 👏

Duuużo miłości na kolejne, wspólne lata 💞

Dużo miłości Pani Edytko pięknie Pani wyglądała

Tylko spójrzcie na zdjęcia ze ślubu Edzi z "Królowych życia"!

Zobacz takżeDagmara Kaźmierska z "Królowych życia" kusi na Instagramie. Fani: "Piersi jak u 20-latki i w dodatku naturalne"

Ślub pary odbył się w Polsce i we Włoszech - w Wenecji. Co za romantyczne zdjęcia!

 

Dagmara i Edzia z "Królowych życia" są przyjaciółkami. Tak Dagmara mówiła o jej partnerze:

Cieszę się, że jest z Adasiem, bo od niej bije teraz radość. Adaśka znam kupę lat. Adaśko jest mechanikiem samochodowym. Fajnie Edzię widzieć, że jest zadowolona. Adaśko jest też w ogóle fajny chłopak, towarzyski. Nie ma, że się nadąsa, że ktoś przyjdzie, że ja sobie o dwunastej w nocy np. przychodzę do nich na herbatę - wyznała Dagmara Kaźmierska. 

Dagmara Kaźmierska z koleżanką z programu "Królowe życia"
Instagram

 

 

 

Więcej na temat TTV Dagmara Kaźmierska
Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48