Olga Frycz Olga Frycz Olga Frycz Olga Frycz Olga Frycz
Olga Frycz
Instagram
1/5
Olga Frycz
Instagram

 

Baby boom w polskim show-biznesie wciąż trwa! W tym roku do grona mam dołączyło sporo gwiazd, a niektóre wciąż czekają na narodziny swoich pociech. Wśród nich jest także jedna z aktorek znana z uwielbianego polskiego serialu. Teraz gwiazda pokazała ogromnych rozmiarów brzuszek, a to oznacza tylko jedno - poród już za chwilę! Sprawdźcie na kolejnych stronach galerii, która gwiazda może się pochwalić tak pokaźnych rozmiarów brzuszkiem!

 

Zobacz: Wielki baby boom w show-biznesie! Te gwiazdy już wkrótce urodzą!

 

2/5
Olga Frycz
Instagram

 

To Olga Frycz! Aktorka jest już w bardzo zaawansowanej ciąży, a wielkość brzuszka świadczy o tym, że lada dzień zostanie mamą. Olga Frycz urodzi swoje pierwsze dziecko! Do tej pory ciąża gwiazdy była tajemnicą. Wiadomo było jedynie, że aktorka potyka się z trenerem Grzegorzem Sobieszkiem. W końcu para zdecydowała się powiększyć rodzinę!

 

3/5
Olga Frycz
Instagram

 

Teraz Olga Frycz już nie ukrywa swojego brzuszka (nawet by się nie dało!), a o swojej ciąży poinformowała osobiście na Instagramie.

nie dość że to moje pierwsze w życiu zdjęcie do Vouge to jeszcze na dodatek jest to moja pierwsza #pregnant #session Czuję się super, rosnę jak na drożdżach i cieszę się, że sama mogę Was o tym poinformować - napisała Olga Frycz.

4/5
Olga Frycz
Instagram

Olga Frycz coraz śmielej nie tylko pokazuje brzuszek, ale także otwarcie mówi o swoim stanie i macierzyństwie. Założyła nawet drugi profil na Instagramie, na którym pisze o ciąży i przygotowaniach do narodzin dziecka. 

5/5
Olga Frycz
Instagram

Na razie jednak Olga Frycz nie zdradziła płci swojego dziecka. Pokazała za to ubranka, które są w wyjątkowo neutralnych kolorach, więc ciężko stwierdzić, czy urodzi chłopca czy dziewczynkę. A wy jak myślicie -będzie syn czy córka? 

Zobacz: Hejt na ciężarną Olgę Frycz za wpisy reklamowe. Odpowiedziała!

Więcej na temat zgadnij kto to?