Quiz wiedzy z filmu Kogel-mogel Zdjęcia z filmu "Kogel-mogel" Grażyna Błęcka-Kolska na planie "Kogel Mogel 3" Zdjęcia z trzeciej serii filmu Kogel Mogel 3
Quiz wiedzy z filmu Kogel-mogel
filmweb.pl
Tak teraz wygląda filmowa Kasia!
1/4
Quiz wiedzy z filmu Kogel-mogel
filmweb.pl

 

Jak po latach wygląda filmowa Kasia z "Kogla Mogla"? Ruszyły zdjęcia do trzeciej części kultowej produkcji, którą pokochali Polacy. Wiemy już, że w kolejnej odsłonie hitu nie zabraknie aktorów, którzy pojawiali się w poprzednich dwóch częściach filmu. Na ekranie z pewnością zobaczymy Katarzynę Łaniewską (filmową mamę głównej bohaterki), Ewę Kasprzyk (Barbara Wolańska) i Wiktora Zborowskiego. W "Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3" nie może zabraknąć najważniejszej postaci- czyli Kasi, w którą ponownie wcieli się Grażyna Błęcka-Kolska! Jak po latach wygląda filmowa Kasia? 

 

Zobaczcie NAJNOWSZE zdjęcie z planu filmowego! Kasia z "Kogla Mogla" bardzo się zmieniła?

 

Zobacz także: "No przecież dla przyjemności nikt nie pije, tylko jak mus", kto tak powiedział? Quiz z filmu "Kogel Mogel"!

2/4
Zdjęcia z filmu "Kogel-mogel"
East News

 

Rola  w "Koglu Moglu" przyniosła aktorce ogromną popularność. Teraz Grażyna Błęcka-Kolska znów wcieli się w filmową Kasię. Jesteście ciekawi jak zmieniła się główna bohaterka? 

 

Spójrzcie, jak będzie wyglądać w trzeciej części "Kogla Mogla"! ZDJĘCIE z planu na następnej stronie. 

 

Zobacz także: Czy Piotrusia zagrał Misiek Koterski? Co stało się z aktorem, który wcielił się w Pawła? Sprawdź, czego jeszcze nie wiesz o filmie "Kogel Mogel"!

3/4
Grażyna Błęcka-Kolska na planie "Kogel Mogel 3"
Facebook

Grażyna Błęcka-Kolska na planie "Kogla Mogla 3" wygląda świetnie! Tego samego zdania są internauci. 

Tyle lat od poprzednich częsci a Pani Grazyna fenomenalnie wyglada. Widze w niej mloda Kasie ten urok w jej oczach ktory miala przed laty- pisali fani. 

 

4/4
Zdjęcia z trzeciej serii filmu Kogel Mogel 3

Myślicie, że "Kogel Mogel 3" powtórzy sukces dwóch poprzednich części filmu? My jesteśmy tego pewni i już czekamy na premierę hitu! 

 

Zobacz także: WSZYSTKO, co musicie wiedzieć o "Kogel Mogel 3"! Będzie hit?