Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Edyta Górniak z mamą na świętach w Zakopanem
Newsy

Edyta Górniak z mamą i ojczymem spędzili razem święta i sylwestra! Po góralsku! ;) Zobacz ZDJĘCIA

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Edyta Górniak
Facebook
Newsy
Edyta Górniak zabiera mamę i ojczyma do USA! Zamieszają razem z nią w Los Angeles?

Edyta Górniak zaprosi rodzinę do USA. Gwiazda postanowiła zaplanować wycieczkę do Los Angeles dla swojej matki, ojczyma i matki chrzestnej Allana, donosi "Fakt". Wyjazd  będzie miał miejsce wiosną, kiedy uruchomione zostaną bezpośrednie loty z Polski do Los Angeles. Gwiazda chce pokazać rodzinie swoje amerykańskie życie. Oczywiście diwa weźmie na siebie wszystkie koszty związane z wycieczką.   Zobacz też:  Edyta Górniak znów zaczęła mówić do ojczyma "tato"! Zobacz, jak wyglądały jej święta z rodziną!   Edyta Górniak zaprasza matkę i ojczyma do USA Edyta Górniak sukcesywnie odbudowuje relacje ze swoją rodziną. Po wielu trudnych latach, teraz wszystko wraca do normy. Piosenkarka zaprosiła matkę oraz ojczyma na święta Bożego Narodzenia oraz sylwestra do wynajętego domu na Podhalu. Teraz pora na kolejny krok. Mama Edyty oraz jej ojczym będą mieli okazję przekonać się, jak Edyta Górniak i Allan żyją w Stanach Zjednoczonych. Będzie to kolejny etap w pogłębianiu relacji w rodzinie piosenkarki. Wszystko jest na dobrej drodze! Edyta Górniak najpierw przebaczyła krzywdy z dzieciństwa matce Grażynie Górniak-Jasik, a   w sierpniu 2016 roku - również ojczymowi Zdzisławowi Jasikowi.   Niedawno piosenkarka zaczęła nawet nazywać ojczyma "tato". Teraz przed rodzicami artystki wyprawa życia! Zobaczą na własne oczy Los Angeles. Czekamy na fotki z rodzinnego spotkania!    Polecamy:   Rodzina patchworkowa: gdy po rozwodzie układasz życie na nowo   Edyta Górniak odbudowuje relacje z rodziną. Razem z matką i ojczymem spędziła Boże Narodzenie i sylwestra. Teraz gwiazda zamierza zaprosić rodzinę w odwiedziny do Los Angeles.

Edyta Górniak w Tak to leciało
TV-Show
Edyta Górniak w piosence... "Daj mi tę noc"! Oglądaliście "Tak to leciało"? Zobaczcie występ diwy!

Od 2008 do 2012 roku w TVP 2 mogliśmy oglądać show "Tak to leciało", które prowadził Maciej Miecznikowski z zespołu Leszcze. Zadaniem uczestników było odgadywanie fragmentów piosenek. Na początku uczestnik śpiewał cały utwór jak na karaoke, a w pewnym momencie muzyka przestawała grać i tekst znikał.    Edyta Górniak w Tak to leciało   W show brali udział anonimowi uczestnicy, jednak od czasu do czasu nadawane były odcinki specjalne z udziałem gwiazd. Jedną z nich była Edyta Górniak! Diwa wykonała m.in. przebój zespołu "Bolter" - "Daj mi tę noc". Poszło jej rewelacyjnie. Artystka zdobyła aż 50 tysięcy złotych, które przeznaczyła na rzecz fundacji Ewy Błaszczyk "Akogo?". Odcinek z Edytą został nadany w 2011 roku. Pamiętacie? :)   Zobacz także:  Rodowicz, Markowska, Margaret oraz inni na planie spotu Sylwestra z Dwójką! Na czyj występ czekacie?   Edyta Górniak w Tak to leciało!   Edyta Górniak w Tak to leciało.  

Edyta Górniak na Sylwestrze TVP 2 2016/2017 występ wideo
TVP 2 YouTube
Newsy
Seksowna Edyta Górniak na Sylwestrze TVP 2! Mamy jej występ i wiemy, co robiła po koncercie! ZDJĘCIA
Taką Edytę kochamy najbardziej! A wy?

Edyta Górniak pojawiła się na Sylwestrze z Dwóją 2016/2017 w Zakopanem. Diwa wykonała m.in. hit "Your High". Gwiazda na scenie zaprezentowała się w bardzo seksownej sukience oraz zaskoczyła fryzurą - burzą loków.  Edyta Górniak na Sylwestrze TVP 2 Edyta Górniak jest w doskonałej formie wokalnej, co udowodniła na Sylwestrze TVP 2. Na scenie artystce towarzyszyli seksowni tancerze. Co Edyta robiła tuż po występie? Gwiazda udała się na afterparty w... góralskim stroju: Potem mnie na wycieczkę wziął  I na wycieczce tej  Mą bieluśką bluzkę zmiął ... - napisała na Instagramie. Zobaczcie znakomity występ Edyty Górniak na Sylwestrze!   Zobacz:  To trzeba zobaczyć! Maryla Rodowicz i Zenek Martyniuk śpiewają razem "Przez Twe oczy zielone"!   Edyta Górniak na sylwestrze z Dwójką 2016/2017.     Edyta Górniak na Sylwestrze TVP 2016/2017.  A po koncercie gwiazda wybrała się na afterparty w takim stroju:  

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner