Już tylko kilka godzin dzieli nas od występu Moniki Kuszyńskiej w drugim półfinale konkursu Eurowizji! Atmosfera robi się coraz bardziej gorąca, a gwiazdy prześcigają się w głosach poparcia dla naszej reprezentantki. Monika będzie miała twardy orzech do zgryzienia, ponieważ dziś na cenie będzie rywalizować aż z szesnastoma innymi krajami. Zobacz też: Już dziś drugi półfinał Eurowizji. Z kim powalczy Monika Kuszyńska?

Reklama

Poparcia Kuszyńskiej udzieliła diwa polskiej sceny - Edyta Górniak. Gwiazda przyznała, że będzie trzymać kciuki za występ artystki, a także udzieliła jej kilku dobrych rad:

Życzę Monice skupienia na scenie. Przy tak dużych produkcjach telewizyjnych jest to niezwykle trudne, bo ilość elementów, które rozpraszają jest olbrzymia. Tak więc skupienie ponad wszystko. I zdrowe gardło. Trzymam za Moniczkę kciuki! - powiedziała Górniak w rozmowie z "Super Expressem".

Przypominamy, że drugi półfinał Eurowizji już dziś o godzinie 21:00. Będzie można go oglądać na antenie TVP1 oraz na portalu YouTube.

Wy też trzymacie kciuki za Monikę?

Reklama

Zobacz też na Polki.pl: Telewizje biją się o Edytę Górniak!

Zobacz także

Reklama
Reklama
Reklama