fot. "Viva!"

Po głośnym rozstaniu z Dariuszem Krupą, Edyta Górniak znowu jest szczęśliwa. Razem z Piotrem Schrammem tworzą szczęśliwy związek i wszystko na to wskazuje, że już wkrótce założą prawdziwą rodzinę. Szczęśliwa mama kilkuletniego synka, Allana przyznała w rozmowie z magazynem "Viva!", że marzy o kolejnym dziecku. Niestety, okazuje się, że maleństwo przyjdzie na świat dopiero po tym jak zrealizuje swoje plany zawodowe.

- Chciałabym mieć drugie dziecko. A wcześniej zamierzam nagrać trzy płyty. Chcę jeszcze otworzyć dwie firmy i wyprodukować dwa filmy fabularne z udziałem szanowanych przeze mnie aktorów- zwierzyła się Edyta Górniak, która jest zachwycona swoim partnerem. W całym moim życiu nie spotkałam nikogo o tak wysokim poziomie kultury osobistej, wrażliwości, bystrości, taktu. Nie wiem naprawdę czym sobie zasłużyłam na to, że tak niezwykły, mądry człowiek pokochał szaloną mnie.

Niestety, obawiamy się, że plany Edyty Górniak dotyczące drugiego dziecka mogą zostać odłożone na kilka lat. Sądząc po tym, jak długo musieliśmy czekać na jej ostatnią płytę, wydanie kolejnych dwóch krążków może trwać wieczność...Cały wywiad z Edytą Górniak znajdziecie w magazynie "Viva!". W kioskach od jutra!

kb

Więcej na temat Edyta Górniak