W ubiegłym miesiącu ruszyło głosowanie w którym widzowie stacji Nickelodeon wybrali swoich ulubieńców ze świata filmu i muzyki. Wśród nominowanych znaleźli się także wykonawcy z naszego kraju. Szansę na wygraną mieli Margaret, Dawid Kwiatkowski, Ewa Farna i Kamil Bednarek. Tradycją jest, że nagrodę zwycięzcy wręcza wybrany przez stację prowadzący. W tym roku nagrodę naszemu wykonawcy wręczyła Patricia Kazadi. Przypomnijmy: Patricia Kazadi zauważona przez amerykańskie media. Wystąpi na dużej gali

Reklama

Uroczysta gala odbyła się wczoraj w Los Angeles a nasza reprezentantka miała okazję przeprowadzić wywiady z idolami nastolatek na... pomarańczowym dywanie. Patricia po raz kolejny udowodniła, że porozumiewanie się w języku angielskim nie stanowi dla niej problemu. Gwiazdy chętnie udzielały jej wywiadów i na jej życzenie śpiewały z ustami pełnymi słodyczy.

Głosami widzów ulubioną gwiazdą z Polski został Dawid Kwiatkowski. Wokalista nie mógł pojawić na gali w Los Angeles, więc dla wszystkich swoich fanów nagrał wideo-podziękowanie.

Gratulujemy!

Zobacz: Dawid Kwiatkowski w negliżu. Fanki oszalały

Zobacz także

Reklama

Dawid Kwiatkowski idolem nastolatek:

Reklama
Reklama
Reklama