A-line bob to najmodniejsza fryzura na lato 2020
Instagram

Modne fryzury na lato 2020. To cięcie będzie największym hitem wakacji! Oto A-line bob

A-line bob to najmodniejsza fryzura na lato 2020
Instagram

Jeśli masz ochotę tuż przed wakacjami zmienić swoją fryzurę, pomyśl o radykalnym cięciu. Latem jednym z największych hitów będzie asymetryczny bob, tzw. A-line bob, który już teraz zebrał pokaźne grono fanek na Instagramie. A-line bob to niezwykle wdzięczna fryzura, ponieważ pasuje większości z nas. Zobacz, jak wygląda i kto będzie wyglądał w niej najlepiej.

Zobacz także: Farbowanie odrostu w domu? Zapomnij! Oto 5 fryzur bez farbowania - te triki naprawdę działają!

A-line bob - jak wygląda to cięcie? Komu pasuje?

Jak wygląda A-line bob? Takie cięcie to fryzura, w której najkrótsze kosmyki znajdują się przy karku, a najdłuższe - znajdują się przy samej twarzy. Nazwa A-line bob pochodzi od kształtu cięcia, ponieważ z tyłu linia włosów przypomina literę A. A-line bob jest bardzo uniwersalną fryzurą, ponieważ możesz nosić ją na różne sposoby, np. włosy mogą być rozpuszczone, delikatnie pofalowane, do A-line bob pasuje również grzywka - może być zupełnie prosta lub "rozchylona" na boki grzywka w stylu curtain bangs.

A-line bob optycznie wyszczupli naszą szyję i pięknie ją wyeksponuje. Co więcej, jeśli masz okrągłą twarz, kosmetyki delikatnie na nią opadające, sprawią że wyda się smuklejsza. A właśnie o takim efekcie wszystkie marzymy, zgadza się? To nie koniec zalet asymetrycznego boba. A-line bob będzie idealny dla posiadaczek cienkich włosów - dzięki stopniowaniu kosmyków włosy zyskają więcej objętości.

Zobacz także: Fryzury na wiosnę i lato 2020. To najmodniejszy odcień blondu! 

A-line bob zbiera coraz większe grono fanek na Instagramie! Asymetryczny bob wygląda wspaniale w klasycznej wersji - z prostymi włosami.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez behindthechair.com (@behindthechair_com)

Frzura A-line bob wygląda bosko z refleksami w kolorze blond. Możesz zrobić takie sama w domu za pomocą rozjaśniających sprayów do włosów:

Na fryzurę w stylu A-line bob mogą się zdecydować również kobiety, które mają naturalne pofalowane włosy lub te, które o swoje skręty na głowie dbają same.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez @corteschanel

A-line bob będzie wyglądać równie wspaniale z grzywką.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez @corteschanel

A-line bob będzie wyglądać bosko, jeśli postawisz na kolorowe pasemka. Możesz je wykonać sama w domu za pomocą zmywalnych sprayów lub farb do włosów.

 

Więcej na temat fryzury trendy
Przeładuj

Kiedy premiera drugiej części "365 dni"?! Jak koronawirus wpłynął na plany produkcji? Zdradziła Anna Maria-Siekulcka!

zobacz 02:56