fryzury gwiazd Julia Wieniawa Julia Wieniawa Julia Wieniawa Julia Wróblewska
fryzury gwiazd
Instagram
1/9
fryzury gwiazd
Instagram

Sezon studniówkowy już trwa w najlepsze, więc jeśli niedługo i ty wybierasz się na bal maturalny, to sprawdź, jakie fryzury są na topie. Nie da się ukryć, że fryzura jest ważnym elementem studniówkowej stylizacji - dopełnia ją, podkreśla urodę i ciężko sobie wyobrazić wyjście na bal bez ułożonych włosów. Choć już dawno z mody wyszły wielopiętrowe uczesania z dekoracjami w postaci fantazyjnych spinek, to wciąż jednak nie można zapomnieć o ułożeniu swoich włosów! Jaką więc fryzurę wybrać na studniówkę? Zainspiruj się gwiazdami!

 

Zobacz: Znany wokalista zaprosił Kasię Sawczuk na studniówkę. Są parą?

 

Fryzury na studniówkę w stylu gwiazd

 

Wybierając uczesanie na studniówkę, możesz przyjrzeć się fryzurom gwiazd z czerwonego dywaniu. Warto zwrócić uwagę na Julię Wieniawę, która zawsze zachwyca swoimi fryzurami - na studniówkę możesz wybrać gładki kok lub eleganckie fale w stylu Julii Wieniawy. Podobne uczesania prezentowały także Kasia Sawczuk, Sylwia Lipka, a także Julia Wróblewska.

 

Julia Wróblewska i Sylwia Przybysz same niedawno bawiły się na swoich studniówkach. Wybrały właśnie eleganckie fale. Ta fryzura jest uniwersalna i ponadczasowa i co istotne - będzie pasować do wszystkich kształtów twarzy! Zobaczcie galerię zdjęć z fryzurami gwiazd, którymi możesz się zainspirować. 

 

Przeczytaj też: Krok po kroku: Makijaż na studniówkę

 

Polecamy: Studniówki czas zacząć! Nie masz jeszcze sukienki? Zainspiruj się Sylwią Przybysz! SHOPPING

2/9
Julia Wieniawa
Instagram
3/9
Julia Wieniawa
Instagram
4/9
Julia Wieniawa
Instagram
5/9
Julia Wróblewska
Instagram
6/9
Julia Wróblewska
Instagram
7/9
Sylwia Przybysz
Instagram
8/9
Sylwia Lipka
Instagram
9/9
Kasia Sawczuk
Instagram