Fokus o współpracy z Dodą
Akpa/Afterparty Exclusive

Fokus o Dodzie: Wystąpił zgrzyt, ale ludzie są różni

Fokus o współpracy z Dodą
Akpa/Afterparty Exclusive

Muzyczna współpraca Dody i Fokusa oraz ich klip do utworu „Fuck it” były jednym z głośniejszych wydarzeń w polskim show-biznesie w ubiegłym roku. Ten oryginalny duet przyniósł im ogromny sukces, ale nie zabrakło także medialnych przepychanek sprowokowanych przez fanów rapera i jego menadżerkę. Po miesiącach od tego wydarzenia, Fokus ani przez chwilę nie żałował swojej decyzji, ponieważ uważa, że Doda to znakomita piosenkarka.

W najnowszym numerze miesięcznika CKM raper w wywiadzie wyznał, że jest zadowolony ze współpracy z Dodą. Uważa, że ich cel został konsekwentnie osiągnięty, zgodnie z ich oczekiwaniami:

- Nie żałuję swojej decyzji. Zrobiliśmy to konsekwentnie i w zgodzie z sobą. Od pierwotnego konceptu aż do klipu, choć tutaj na samym końcu wystąpił zgrzyt. Ale cóż, zdarza się, ludzie są różni.


Pomimo tego jest zdania, że Doda to doskonała wokalista, z silnym głosem, dobrym słuchem muzycznym i temperamentem:

- Na pewno ma świetny silny głos. Ma też dobry słuch i potrafi śpiewać. Jest charyzmatyczna na scenie.


Nic dziwnego, że po ich współpracy, Doda dostała kolejne propozycje od polskich gwiazd hip-hopu. Zobacz: Najpopularniejszy polski raper chce nagrywać z Dodą

Doda i Fokus na planie teledysku "Fuck It" <br><br><b>Zobacz: <a  data-cke-saved-href="http://party.pl/newsy/doda-na-planie-teledysku-w-sklepie-spozywczym-5723-r3/" href="http://party.pl/newsy/doda-na-planie-teledysku-w-sklepie-spozywczym-5723-r3/" target="_blank">Doda w spożywczaku na planie teledysku</a></b>

Więcej zdjęć z planu klipu Dody i Fokusa:

Więcej na temat Doda Fokus
Przeładuj

Rafał Brzozowski rzeczywiście romansował z Izabellą Krzan? Gwiazdor TVP odniósł się do sensacyjnych spekulacji

zobacz 01:03