Gala Flesz Fashion Night to prawdziwe święto pięknych stylizacji. Gwiazdy porzucają klasyczne i sztampowe wieczorowe suknie na rzecz pięknych, zapierających dech w piersiach, kreacji. Młoda mama Klaudia Halejcio na chwilę oderwała się od domowych obowiązków i zadbała, by jej stylizacja zrobiła ogromne wrażenie i została zapamiętana przez gości imprezy. Co ciekawe, aktorka kolejny rok z rzędu postawiła na ten sam motyw przewodni...

Reklama

Klaudia Halejcio na Flesz Fashion Night 2021

Klaudia Halejcio niedawno przywitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Mała Nel urodziła się na początku czerwca i od tej pory jest oczkiem w głowie swojej mamy. Fani są pewni, że dziewczynka jest bardzo podobna do swojej rodzicielki i będzie tak samo piękna! Tymczasem Klaudia Halejcio stara się coraz częściej łączyć macierzyństwo z obowiązkami zawodowymi i zdecydowała się bardzo szybko wrócić do pracy, a na ściankach zachwyca swoją urodą i figurą.

Nie inaczej było na ściance Flesz Fashion Night. Aktorka nie raz była gościnią modowego wydarzenia i zawsze prezentowała się świetnie! Klaudia Halejcio po raz kolejny wybrała bardzo odważną i wyrazistą kreację z ogromną kokardą! Wygląda na to, że gwiazda ma wyjątkową słabość do tej ozdoby...

Zobacz także: Doda na Flesz Fashion Night 2021! W tym roku postawiła na czerń

Klaudia Halejcio postawiła na sukienkę w brzoskwiniowym kolorze. Ten letni odcień dodał aktorce świeżości i pięknie podkreślił jej południową urodę. Ogromna kokarda na przodzie sukienki robi wrażenie! Klaudia Halejcio zadbała jednak o odpowiednie proporcje, sukienka jest odpowiednio krótka, dzięki czemu doskonale podkreśla jej nogi. Natomiast szpilki z kokardką to absolutny hit sezonu. W tych butach uwielbia także chodzić Agnieszka Woźniak-Starak.

Zobacz także
TRICOLORS/East News

Klaudia Halejcio nie pierwszy raz wybiera kokardę na to wydarzenie. Podczas Flesz Fashion Night 2019 zdecydowała się na tę samą ozdobę, tylko nieco mniejszą, podkreślającą jej szczupłe ramiona. Aktorka wówczas także postawiła na wyrazisty kolor, w tym przypadku mocny różowy. Spódnica Klaudii także była rozkloszowana.

ADAM JANKOWSKI/REPORTER
Reklama

Klaudia Halejcio nigdy nie bała się odważnych połączeń w swoich kreacjach. W 2015 roku aktorka miała na sobie białą, obcisłą sukienkę i bardzo modne wówczas szpilki na platformie. Dziś raczej nie nosi się już takich butów, ale wtedy był to absolutny hit. Aż trudno uwierzyć, że od tej stylizacji minęło już 6 lat!

TRICOLORS/East News
Reklama
Reklama
Reklama