Juliusz plakat filmu
Gigant Films/Juliusz

Nowy film twórców "Planety Singli"! O czym jest "Juliusz" z Mecwaldowskim? Zobacz zwiastun!

Juliusz plakat filmu
Gigant Films/Juliusz

 

„Juliusz” to nowa komedia twórców Planety Singli – przeboju, który obejrzało w kinach blisko 2 miliony widzów! W roli tytułowej Wojciech Mecwaldowski, obok którego zobaczymy Jana Peszka, Annę Smołowik i Rafała Rutkowskiego. Scenariusz filmu współtworzyli najlepsi polscy stand-uperzy: Abelard Giza i Kacper Ruciński. W dodatkowych, zaskakujących rolach wielkie nazwiska polskiego kina: Jerzy Skolimowski, Andrzej Chyra i Maciej Stuhr.

 

Juliusz - o czym jest nowy film twórców „Planety Singli”?

 

Tytułowym bohaterem jest uporządkowany nauczyciel plastyki (Wojciech Mecwaldowski), którego głównym problemem w życiu jest ojciec (Jan Peszek) – nieustająco imprezujący artysta-malarz. Kiedy senior przeżyje drugi zawał serca, a mimo to odmówi zmiany stylu życia, Juliusz będzie musiał znaleźć sposób na to, by wpłynąć na jego zachowanie. Lekarstwem na bolączki bohatera wydawać się będzie przypadkowo poznana, beztroska lekarz weterynarii – Dorota (Anna Smołowik). Okaże się jednak, że prawdziwe problemy dopiero nadchodzą…

 

Za filmem stoi grono twórców hitu „Planeta Singli” (firma Gigant Films, czyli producenci Radosław Drabik i Michał Chaciński) współpracujący z czołowymi polskimi komikami sceny stand-up: Abelardem Gizą i Kacprem Rucińskim. Film będzie pełnometrażowym debiutem Aleksandra Pietrzaka, reżysera nagradzanych krótkich metraży „Mocna kawa wcale nie jest taka zła” i „Ja i mój tata”. „Juliusz” powstaje ze środków prywatnych. W kinach już od 14 września!

 

Zanim wybierzecie się do kina, zobaczcie zwiastun!

 

Zwiastun filmu:

 

Plakat filmu:

Juliusz plakat filmu
Gigant Films/Juliusz

Więcej na temat Wojciech Mecwaldowski
Przeładuj

Czy Marietta z "Hotelu Paradise" jest już gotowa na nową miłość? "Założyłam Tindera"

zobacz 01:10