Filip Chajzer
ONS/Facebook

Filip Chajzer pochwalił się nową łodzią. I ogłosił konkurs na nazwę! Propozycje? Co najmniej zaskakujące!

Filip Chajzer
ONS/Facebook

Filip Chajzer zwodował właśnie swoją nową łódź! Dziennikarz pochwalił się nowym nią na Facebooku. Chajzer jest bardzo aktywny w social media i często zamieszcza w internecie migawki ze swojego życia prywatnego. Niedawno założył nawet konto na Instagramie. Tym razem zabawny dziennikarz "Dzień dobry TVN" przykuł uwagę fanów łodzią. Nie jest to jednak wypasiony jacht, lecz stara odrestaurowana motorówka.

5 miesięcy pracy i jest... mój czar DDR. 3 lata starsza ode mnie, wyciągnięta z szopy od wschodnio-niemieckiego bauera. Bauer pływał nią na śledzie. Ja nie mogę się doczekać pierwszego rejsu pod warszawskimi mostami. To jest fantastyczny dzień :) - pochwalił się dziennikarz na swoim Facebooku.

W kolejnym poście ze zdjęciem swojego nabytku, Filip Chajzer ogłosił konkurs na nazwę dla łodzi. Dla zwycięzcy, przewidziana jest specjalna nagroda! Rejs w towarzystwie dziennikarza.

Chwila niepewności i ufff Pływa:) A więc kto ma pomysł na nazwę? W nagrodę butelka prosecco na pokładzie! Ja myślałem o... schleswig-holstein :) tylko nie wiem czy to nie nazbyt prowokacyjne :)

Pod wpisem pojawiły się pierwsze propozycje fanów Filipa.

FRAU ANGELA

 

Schleswig-Chajzer

Myślicie, że dziennikarz wybierze, którąś z nich?

 

Zobacz też: Filip Chajzer w stylizacji z bazaru za... 255 zł! Opinie przechodniów? "Co najmniej tysiak". Musicie to zobaczyć!

 

Filip Chajzer pochwalił się nową łodzią.

Filip Chajzer
Instagram

Dziennikarz ogłosił konkurs na nazwę dla swojej łodzi.

Filip Chajzer
Facebook

Więcej na temat Filip Chajzer
Przeładuj

Klaudia El Dursi jest faworyzowana w "Top Model"? Jurorka show odpowiada na zarzuty internautów

zobacz 01:04