Księżna Kate Księżna Kate Księżna Kate Księżna Kate Księżna Kate
Księżna Kate
East News
1/5
Księżna Kate
East News

Odkąd we wrześniu ogłoszono informację, że księżna Kate i książę William spodziewają się narodzin trzeciego dziecka, wszyscy bacznie przyglądają się przyszłej mamie. Księżna Cambrigde na początku ciąży na chwilę zniknęła z życia publicznego z powodu uciążliwych porannych mdłości, jednak od niedawna ma się już lepiej i wrócił do pracy. Każde kolejne publiczne wyjście księżnej Kate jest szeroko komentowane na całym świecie. Redaktorzy mody dociekają, co księżna nosi w trzeciej ciąży, a fani uważnie przyglądają się temu, jak ma się ich ulubienica. Ostatnie zdjęcia zaniepokoiły wielbicieli księżnej Kate. Uważają oni, że żona księcia Williama nie najlepiej znosi trzecią ciążę.

 

Zobacz też: Księżna Kate wyraźnie podkreśliła ciążowy brzuszek! Widać, że spodziewa się bliźniaków?

 

Co piszą fani? Przeczytajcie na następnej stronie!

 

Polecamy: Kiedy ciąża nie cieszy – depresja ciążowa

2/5
Księżna Kate
East News

Na oficjalnym profilu brytyjskiej rodziny królewskiej "The Royal Family" zawrzało po publikacji zdjęć księżnej Kate z wizyty Place2Be's School Leaders Forum, gdzie swoje obowiązki ambasadorki akcji, dotyczącej zdrowia psychicznego. Księżna Kate miała na sobie luźną, bordową sukienkę, która nieco zdradzała ciążowe krągłości. Jednak tym razem, to nie rosnący brzuszek księżnej był obiektem zainteresowań, lecz wygląd twarzy ciężarnej. Wielbiciele zauważyli, że księżna Cambrige wygląda na bardzo zmęczoną. Zaczęli również dopytywać, czy przyszła mama naprawdę musiała wracać do pracy, skoro nie jest tajemnicą, że nie najlepiej znosi ciążę.

 

- Wygląda na bardzo zmęczoną. Niech Bóg ją błogosławi. Mam nadzieję, że nie została zmuszona, by wrócić do pracy, zanim sama poczuła się na to gotowa.

- Wygląda na tak zmęczoną. Oby wkrótce poczuła się lepiej - czytamy na Facebooku.

Faktycznie jest aż tak źle? Zobaczcie więcej zdjęć księżnej na kolejnych stronach!

 

Komentarze fanów odnośnie wyglądu księżnej Kate
Facebook/The Royal Family

3/5
Księżna Kate
East News

Księżna Kate urodzi swoje trzecie dziecko w kwietniu tego roku, podano w oficjalnym komunikacie Pałacu Kensington. Nie poinformowano, jaka będzie płeć dziecka. Brytyjskie media początkowo pisały, że będzie to dziewczynka. Ostatnio jednak pojawiły się doniesienia, że księżna spodziewa się bliźniąt - dwóch dziewczynek.

4/5
Księżna Kate
East News

Na początku ciąży księżnej Kate biuro prasowe monarchii wydało komunikat, że księżna Kate źle znosi ciążę. Przyszła mama cierpi na dokuczliwe poranne młodości, które wykluczyły ją z kilku oficjalnych wizyt. 

5/5
Księżna Kate
East News

Powrót księżnej Kate do pracy miał świadczyć o tym, że księżna czuje się już lepiej.