Księżna Kate Księżna Kate Księżna Kate Księżna Kate Księżna Kate
Księżna Kate
East News
Kiedy stanęła bokiem...
1/6
Księżna Kate
East News

Księżna Kate po raz pierwszy pojawiła się publicznie od czasu, kiedy media ogłosiły, że żona księcia Williama spodziewa się narodzin bliźniąt. Jeśli wierzyć doniesieniom zagranicznych tytułów, księżna Kate ma zostać mamą dwóch dziewczynek. Ma być to pierwszy taki przypadek w brytyjskiej monarchii od XV wieku. Pałac Kensington na razie nie potwierdził tych informacji. Wszyscy z uwagą przypatrują się rosnącemu brzuszkowi księżnej Kate, która coraz chętniej pojawia się na oficjalnych imprezach. 

 

Zobacz też: Księżna Kate, jakiej nie widzieliście - pokazała się w... dresie! Ale co się stało z jej brzuszkiem?!

 

Przyszła mama wzięła udział w gali charytatywnej. Księżna wyglądała rewelacyjnie! Miała na sobie dopasowaną kreacje, która podkreśliła ciążowy brzuszek. Zobaczcie zdjęcia na następnej stronie.

 

Polecamy: Ciąża po 35. roku życia musi być szczególnie nadzorowana

2/6
Księżna Kate
East News

Ciężarna księżna Kate miała na dobie czarną, dopasowaną, długą suknię z koronki. To projekt Diane Von Furstenberg. Dokładnie tę samą kreację księżna nosiła również w czasie ciąży z księżniczką Charlotte. Suknia pięknie podkreśliła ciążowy brzuszek księżnej Kate. Stylizację uzupełniona okazała biżuteria - bransoleta i kolczyki oraz niewielka, czarna torebka.

3/6
Księżna Kate
East News

Księżna Kate wyglądała zachwycająco! Wszystkie oczy były skierowane w jej stronę. Nie tylko za sprawą ciążowego brzuszka, który robi się coraz większy, ale również promiennego uśmiechu księżnej. Widać, że przyszła mama czuje się już dobrze, a dokuczliwe poranne mdłości, z którymi zmagała się na początku ciąży, już minęły.

4/6
Księżna Kate
East News

Pałac Kensington we wrześniu tego roku ogłosił, że księżna i książę Cambrigde spodziewają się trzeciego dziecka. Nieco później podano również informację, że kolejny potomek brytyjskiej rodziny królewskiej przyjdzie na świat w kwietniu tego roku. Oficjalnie nie poinformowano jeszcze o płci dziecka. Zagraniczne gazety początkowo pisały, że będzie to dziewczynka. Niedawno pojawiły się informacje, że jednak bliźnięta. Pałac Kensington w żaden sposób nie odniósł się do tych doniesień.

5/6
Księżna Kate
East News

Księżna Kate i książę William są już rodzicami 4-letniego księcia George'a oraz 2-letniej księżniczki Charlotte.

6/6
Księżna Kate
East News

Czekamy na narodziny kolejnego maleństwa!