Ale wiadomość! Według doniesień jednego z portali, Ewa Wachowicz w sobotę, 2 września, powiedziała sakramentalne "tak". Ceremonia zaślubin podobno odbyła się w Krakowie. Na uroczystości nie zabrakło także znanych ze świata show biznesu gości. Sprawdźcie szczegóły.

Reklama

Ewa Wachowicz wyszła za mąż

Ewa Wachowicz należy do grona gwiazd, które niewiele mówią w mediach na temat swojego życia prywatnego. Nic więc dziwnego, że również wieści o swoim drugim ślubie, gwiazda trzymała w tajemnicy. Jednak portalowi Pudelek.pl udało się dotrzeć do informacji, że to właśnie dziś, 2 września, odbył się wielki dzień Ewy Wachowicz i jej partnera, Sławomira Kowalewskiego. Według wiadomości informatora portalu, para powiedziała sakramentalne "tak" w kościele św. Piotra i Pawła w Krakowie. Wśród gości podobno nie zabrakło znanych gwiazd, w tym - jak poinformował portal - Izabeli Janachowskiej.

- Ewa i Sławek powiedzieli sobie sakramentalne "tak" w kościele św. Piotra i Pawła w Krakowie. Na uroczystości zjawiły się zaprzyjaźnione gwiazdy Polsatu panny młodej, w tym Izabela Janachowska - przekazał portal Pudelek.pl

Pawel Wodzynski/East News

Zobacz także: Ewa Wachowicz zamieszkała z chorą mamą: "Ze względu na problemy z pamięcią nie może mieszkać sama"

Sprawdziliśmy instagramową relację Izabeli Janachowskiej. Gwiazda Polsatu i jej mąż rzeczywiście pochwalili się fotką, na której pozują w bardzo eleganckich strojach. Szybko jednak okazało się, że para nie wybrała się na ślub Ewy Wachowicz, a brała udział w innej imprezie.

- Impreza, na którą zostaliśmy zaproszeni miała ustalony motyw przewodni: lata 20., Wielki Gatsby, stąd całą nasza stylizacja: zjawiskowa suknia ozdobiona piórkami, hollywoodzkie fale i połyskująca spinka oraz smoking mojego męża. Bawiliśmy się naprawdę świetnie, tyle, że… nie na ślubie Ewy Wachowicz - wyjaśniła Izabela Janachowska.

Instagram/Izabela Janachowska
Reklama

Ewie Wachowicz i jej ukochanemu życzymy wszystkiego dobrego na nowej drodze życia!

Zobacz także
Artur Zawadzki/REPORTER/East News
Reklama
Reklama
Reklama