Mamy dobrą wiadomość dla fanów fantasy. Powstanie film oparty na słynnym komiksie Grzegorza Rosińskiego o przygodach Thorgala! Według informacji Super Expressu w międzynarodowej produkcji z pewnością zobaczymy Ewę Kasprzyk, która wcieli się w postać królowej.

Reklama

„Thorgal" to wielokrotnie nagradzana i najpopularniejsza seria komiksowa na kontynencie europejskim. Teraz kręcimy sceny w Polsce, a ja wcielam się w postać królowej - przyznaje aktorka.

Film wyreżyseruje Julia Bui Ngoc, która wciąż zastanawia się, kto zagra samego Thorgala.

Pod uwagę biorę dwóch bardzo przystojnych, utalentowanych aktorów. Na razie nie chcę jeszcze zdradzać, który wcieli się w postać Thorgala. To bardzo ważna rola, a decyzję podejmę po próbnych zdjęciach. Koniec zdjęć planujemy na koniec sierpnia. Już w listopadzie planowana jest premiera "Thorgala", premiera pilota będzie w tym samym czasie, kiedy wyjdzie kolejna część "Thorgala" w Belgii.

Jak donosi tabloid, wśród kandydatów do głównej roli w filmie jest znany widzom m.in. z serialu "Pierwsza miłość" oraz z roli w spektaklu "Single i remiksy" - Wojciech Medyński. Aktor przyznaje, że marzy o roli Thorgala.

Zagrać Thorgala to moje największe marzenie. Oby to była prawda, przyjąłbym rolę z pocałowaniem ręki. To byłoby coś niezwykłego, to marzenie. Bardzo bym chciał zagrać te rolę.

A Wy kogo widzicie w roli Thorgala?

Voici un nouveau concours sur Thorgal.com !Vous pouvez gagner un lot d’exception, un exemplaire de l’édition de luxe...
Posted by Thorgal on 1 lutego 2015

Reklama

Zobacz także

Reklama
Reklama
Reklama