Ewa Farna już od jakiegoś czasu prezentuje w mediach społecznościowych ogromny dystans do swojego ciała. Artystka po ciąży odzyskała świetną sylwetkę i prezentuje ją czasem w dość odważnych stylizacjach. Dotychczas wydawało się, że piosenkarka nie przejmuje się krytycznymi komentarzami, z którymi wielokrotnie musiała się mierzyć, kiedy w sieci pojawiały się zdjęcia, na których prezentowała pełniejszą, kobiecą sylwetkę. Teraz okazuje się, że hejt w sieci miał na gwiazdę ogromny wpływ i dopiero od niedawna zaczęła doceniać swoje ciało...

Reklama

Ewa Farna opublikowała poruszające wideo dotyczące hejtu i trudnej drogi do akceptacji własnego ciała

Ewa Farna opublikowała na swoim profilu na Instagramie szokujące wideo, które zaczyna się od hejterskich komentarzy. Aż trudno uwierzyć, że znane osoby muszą mierzyć się z takimi treściami!

Wygląda jak dwa polskie Tiry

Ogromny sterowiec z ośmioma brodami

Gruba świąteczna bańka

Tłusta jak świnia

W dalszej części poruszającego filmu Ewa Farna pisze, o tym, że przeszła trudną drogę, a hejterskie komentarze i ataki z zewnątrz sprawiły, że nie było jej łatwo. Aktualnie wiele się zmieniło i piosenkarka akceptuje swoje ciało i wszystkie przemiany, które przeszła zanim w pełni zaczęła je doceniać.

Moje ciało przeszło psychicznie niełatwą drogę. Dopiero po medialnej cyberprzemocy przejęło kontrolę emocjonale jedzenie i podświadomie zaczęłam nabierać warstwy, która miała przed atakiem z zewnątrz chronić to kruche w środku. Dziś doceniam swoje ciało, nabrałam ogromnego podziwu do niego poprzez ciążę, która też na nim zostawiła ślady. Jestem Ewa a to jest moje ciało.

Fani piosenkarki są pod wrażeniem filmu, który opublikowała i piszą wprost, że jest to bardzo dojrzałe i potrzebne w dzisiejszych czasach, aby otwarcie mówić o samoakceptacji i destrukcyjnym wpływie hejtu:

brawo Ewcia. Jesteś cudowną, piękna kobietą..

Jestes piękna ????

To zrobi wiele dobrego, dla KAŻDEGO ????❤️???? #ciałożyczliwość ❤️

Szykuje się coś mega dojrzałego i pięknego. Nie mogę doczekać się singla!????

Tutaj obejrzycie całe nagranie!

Zobacz także

Zobacz także: Ewa Farna w bardzo ryzykownych spodniach! Ten model dodaje co najmniej kilka kilogramów... A jak wypadła wokalistka?

Obecnie Ewa Farna jest szczęśliwą żoną i matką. Narodziny jej synka bardzo ją zmieniły i sama otwarcie mówi, że dopiero teraz zaczęła doceniać swoje ciało.

Instagram
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama