Ewa Farna czerwone spodnie
Zobaczcie, co jeszcze powiedziała!
1/5
Ewa Farna czerwone spodnie

 

Waga Ewy Farnej to bez wątpienia jeden z najgorętszych tematów polskiego show-biznesu. Od lat artystka jest nękana za sprawą swoich kilogramów i krągłości. Mogłoby się oczywiście wydawać, że waga Ewy Farnej nie powinna nikogo interesować i nie powinna również przysłaniać jej muzycznej twórczości, to jest jednak zupełnie inaczej. W związku z tym Ewa Farna często musi tłumaczyć się z faktu, że nie ma figury modelki. Tym razem o swojej wadze i odchudzaniu opowiedziała na łamach "Vivy!".

Zobaczcie na kolejnych stronach galerii, co zdradziła.

 

Zobacz: Słyszałaś o "Snake Diet"? "Dieta węża" to nowość, która błyskawicznie odchudza. Na czym polega? I czy jest zdrowa?

2/5
Ewa Farna na ramówce Polsatu
ONS

 

Ewa Farna w rozmowie z "Vivą!" otwarcie przyznała, że nie ma kompleksu nadwagi. Artystka zdaje sobie sprawę, że każdy się z czymś zmaga. Mimo że każdy zwraca uwagę na jej kilogramy i krągłości, to Ewa Farna doskonale sobie z tym radzi. W jaki sposób? 

 

Zobacz: Ewa Farna: „Mając 14 lat, zapowiadałam, że kiedyś będę miałarodzinę. I to się nie zmieniło”

3/5
Ewa Farna na konferencji Polsatu
East News

 

Ewa Farna zdaje sobie sprawę, że waga nie określa jej wartości. To artystka chce też przekazać młodym dziewczynom, które mają kompleksy na punkcie swojej figury.

A kilka kilogramów to nie powód, żebym chowała się w domu, podcinała sobie żyły i bała się ludzi. Mówię młodym dziewczynom: „Nie musicie wyglądać jak modelki na wybiegu, a poza tym one są za chude. Rozejrzyjcie się wokół siebie, to zobaczycie, że na ulicy mijają was dziewczyny i kobiety, z których mało która jest idealna” - wyznała Ewa Farna.

 

Zobacz:  Ewa Farna: „Chyba nigdy nie czułam się bardziej dorosła niż teraz”

4/5
Ewa Farna jurorem nowego show Polsatu

 

Mimo że Ewa Farna dobrze czuje się ze swoją wagą, to jednak nie wyklucza, że kiedyś schudnie.

A ja może schudnę, a może zostanę taka na zawsze. Zobaczę, jak mi pójdzie, ale w jakimkolwiek momencie swojej przygody z wagą będę, przecież nie zamknę się przed światem. My budujemy własną wartość i nie powinniśmy jej budować na poglądach innych osób - powiedziała wokalistka.

 

Zobacz:  Za nami pierwsza rocznica ślubu Ewy Farnej. Ale gwiazda nie spędziła jej z mężem...

5/5
Ewa Farna

 

Uważacie, że Ewa Farna ma dobre podejście do swojego wyglądu?

 

Zobacz: Ewa Farna już nie jest brunetką!Artystka ma różowe włosy

Więcej na temat Ewa Farna