Eva Minge na ślubie Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana
Newsy

Stworzyła dla Małgosi Rozenek piękną suknię, a jak sama Eva Minge ubrała się na jej ślub?

Stworzyła dla Małgosi Rozenek piękną suknię, a jak sama Eva Minge ubrała się na jej ślub?
Łukasz Jemioł pokazał prezent dla Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana
East News
Newsy
Łukasz Jemioł przygotował niespodziankę dla Młodej Pary! Co dostali Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan? ZDJĘCIE
Łukasz Jemioł przygotował niespodziankę dla Młodej Pary! Co dostali Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan? ZDJĘCIE

Łukasz Jemioł pokazał prezent dla Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana . W tłumie zaproszonych gości nie mogło zabraknąć ulubionego projektanta gwiazd, który zaprzyjaźnił się z Młodą Parą w programie "Azja Express". Okazuje się, że Łukasz Jemioł przygotował oryginalną niespodziankę dla Małgosi i Radka! Na instagramie pojawiło się zdjęcie kurtek z kolekcji projektanta z wyszytymi nazwiskami nowożeńców. Nie zabrakło również życzeń dla Rozenek i Majdana.   Zobacz także: Tylko u nas: Małgosia miała łzy w oczach! Od dziś to Pani Rozenek-Majdan! SZCZEGÓŁY ŚLUBU Just married ❤️ Małgosiu Radosławie najlepsze życzenia - napisał pod fotką. Zobaczcie, jaki prezent Łukasz Jemioł wręczył Młodej Parze! Fajny pomysł? My jesteśmy zachwyceni!   Zobacz także: Pomysły na niebanalne prezenty ślubne   Łukasz Jemioł pokazał prezent dla Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana. Projektant pojawił się na ślubie pary z prezentem pod pachą

Ślub Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana
Newsy
Mamy nagranie z pierwszego tańca Małgosi Rozenek i Radosława Majdana na weselu. Są też fotki drugiej sukni!
Zobaczcie nagranie!

Ślub i wesele Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana stał się wydarzeniem towarzyskim nie tylko tego weekendu. Sobotniej nocy wraz z młodą parą bawi się wielu gości ze świata show-biznesu czy sportu. Party.pl udało się zdobyć nagranie z pierwszego tańca Małgosi i Radka. Prawda, że wyglądali uroczo?   Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan tańczyli do piosenki "When you believe" w wykonaniu Whitney Houston oraz Mariah Carey.  Utwór pochodzi z 1998 roku. Jest to główny motyw muzyczny filmu animowanego "Książę Egiptu".   Polecamy:  Pierwszy taniec na weselu: jakie piosenki i atrakcje wybrać?   Na ślubie i początku wesela Małgosia Rozenek błyszczała we wspaniałej sukni projektu Evy Minge. Po pierwszym tańcu przebrała się jednak w inną kreację - Marlu. Jak Wam się podoba?   Zobaczcie jak wyglądali razem przy krojeniu weselnego tortu:   Małgosia i Radek podczas wesela:

Ślub Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana
Newsy
Tylko u nas: Małgosia miała łzy w oczach! Od dziś to Pani Rozenek-Majdan! SZCZEGÓŁY ŚLUBU
Jak wyglądała uroczystość?

To już oficjalne! Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zawarli dziś związek małżeński. Od dziś piękna prezenterka będzie nosić podwójne nazwisko Rozenek-Majdan.  Uroczystość była bardzo wzruszająca, a Małgorzata miała łzy w oczach - mówi nam świadek uroczystości w podwarszawskim Konstancinie. Uroczystość odbywa się w Park Cafe, pięknej willi tuż przy wejściu do parku zdrojowego w Konstancinie. Wśród gwiazd jest wielu gości z kręgów show-biznesu i sportu. Sam ślub miał małe opóźnienie, jednak wypadł bardzo uroczyście. Obrączki parze podawali synowie Małgosi - Tadzio i Stasio. Po przysiędze Małgosia zażartowała: To już? O to było tyle nerwów? Prowadząca uroczystość urzędniczka zacytowała piękne słowa Karola Wojtyły: Dotąd dwoje, lecz jeszcze nie jedno, odtąd jedno, chociaż nadal dwoje. Małgorzata i Radosław długo przyjmowali gratulacje od przyjaciół, którzy następnie przenosili się na salę weselną. Radek cały czas trzymał żonę za rękę. A w tle grała muzyka z kultowego filmu "To właśnie miłość".   Co ciekawe, jak podała prowadząca uroczystość urzędniczka, przyszłe dzieci pary będą nosić nazwisko Majdan.   Młodej parze gratulujemy i życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.   To nasze pierwsze zdjęcie po ślubie Małgorzaty i Radosława:   Więcej zdjęć w naszej galerii - ZOBACZ !

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner